Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Acid Drinkers
Autor Wiadomość
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   Acid Drinkers

W tym roku zaprezentowali Cover Project gdzie grali prawie wszystkie covery z Fishdicków. Czy chcielibyście bączka dla nich?
[video]http://www.youtube.com/watch?v=jUC7XDcLy38[/video]
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   

Nie ma co pytać. Większość pisze o tym bączku dla Kwasożłopów jak o czymś naturalnym ale zobaczy się działanie fanów zespołu COMA. Nie było mnie tam nie wiem ile narodu się na zespół z Łodzi zjechało ale podobno całkiem sporo.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   

Pewnie wygrają, ale wolałbym żeby wygrał Carrantuohill.
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   

Dobra w jakiś sposób jestem w stanie pojąć kult Titusa, bo jest faktycznie postacią rozpoznawalną i szanowaną na polskiej metalowej scenie... Ale no litości ile można wałować to samo, ich specyfika zaczyna powoli męczyć, mnie osobiście drażnić nawet bym powiedział. I mam nadzieje że bączka to sobie ewentualnie Titus w kiblu puści przy porannym czytaniu gazety..
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   

jeżeli coś jest tworzone z pasji, muzyka jest petardą i ma w sobie moc, energie i mnóstwo ludzi pociąga do kapitalnej zabawy, to jak dla mnie może grać często na woodstocku. A kwasożłopy niewątpliwie taką kapelą są. wiem, że na świecie jest milion kapel, które na pewno też tak grają albo i nawet lepiej, ale jak dla mnie lepiej żeby boczka zdobyło Acid Drinkres, niż coma.
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Śro 20 Sie, 2014   

Muszą wygrać! Tegoroczny koncert, to była niesamowita petarda i mnóstwo ludzi się świetnie bawiło.

Cytat:
Pewnie wygrają, ale wolałbym żeby wygrał Carrantuohill.

W tym roku wybawiłam się niesamowicie na Carrantuohill i zagłosowałabym pewnie na nich, gdyby nie fakt, że obiektywnie nie mają szans na Bączka. Porównując tłumy na Acidach, z ilością ludzi na Carrantuohill, szanse na wygranie mają zdecydowanie Ci pierwsi. A że na pewno nie chcę, żeby Coma wygrała, to wybór pada na Acidów.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 20 Sie, 2014   

Haha to teraz głosowanie na Bączka "byle nie Coma" ;)
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Śro 20 Sie, 2014   

Dokładnie, Coma nas dojebie :( Fejsbukowa maszyna pójdzie w ruch. Dzieciaki które nigdy nie były i pewnie nie będą na PW zrobią swoje. Co do AD, nie chciał bym słyszeć kolejnego cover projektu. Jeżeli kapela na swój jubileusz, a gra covery to mi się przykro robi. Zagłosuje na nich, bo chyba jest nadzieja iż w razie wygranej, nie będą znów wałkować Fishdicka.
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Śro 20 Sie, 2014   

Elsanka napisał/a:
W tym roku wybawiłam się niesamowicie na Carrantuohill


Carrantuohill prowadzi przecież małą scene, to coroczni goście na PW chyba :D
 
 
Rudy666  
Forumowy prawiczek
SLAYER KURWA !!!!

Wiek: 27
Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 14
Skąd: Ełk
Wysłany: Śro 20 Sie, 2014   

I tak znając życie wygra pewnie Coma albo Piersi :c Acid w każdym razie mają mój głos ale popatrzcie jakie zespoły teraz wygrywają w plebiscycie Happysad no i Bednarek to wcale się nie zdziwię jak Coma albo Bałkanica o 1 w czwartek będzie napieprzać.
 
 
 
pilarska  
Coś już napisał


Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 70
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 20 Sie, 2014   

Co do coverów, to przecież chyba Jurek poprosił ich o taki właśnie koncert, nie ma się co martwić, że za rok będzie to samo ;) A co do Comy... to jako osoba bardzo lubiąca ich muzykę (żeby nie określić się mianem "fanka") obiektywnie przyznaję, że Acidzi roznieśli wszystko. Piersi raczej niee .
 
 
Winiacz  
Forumowy prawiczek
Mandżurskie wiosło.

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 40
Skąd: Wałcz
Wysłany: Śro 20 Sie, 2014   

Około 2 tygodnie później byłem na ich koncercie w Bornym Sulinowie, śmiesznie było ich zobaczyć na scenie mniejszej od woodstockowego telebimu.
Tak jak ktoś napisał, ich specyfika męczy. Ni to cover, ni to własny kawałek, taki bigos cały czas. Już Huntera z ich metal projektem wolę, mimo kaleczenia i cięcia piosenek, było dużo lepiej.
 
 
Arom  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: UK/Jelenia Gora
Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

W tym roku poplenilem blad, ze nie napisalem bota ktory sam bedzie zakladal maile i glosowal, i wygral Bednarek, przepraszam. Ale zapewniam, ze w tym roku Acidzi wygraja, lub cokolwiek innego niz Coma, postaram sie. Koncert byl swietny, wiec im sie nalezy :)
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 25 Sie, 2014   

cipciak napisał/a:
Elsanka napisał/a:
W tym roku wybawiłam się niesamowicie na Carrantuohill


Carrantuohill prowadzi przecież małą scene, to coroczni goście na PW chyba :D


Prowadzili, ten koncert był podziękowaniem dla nich za prowadzenie Sceny Folkowej. Właściwie Mała Scena jest już tak na sto procent Małą Sceną od tego roku dopiero, gdyż organizacja została w całości przekazana Fabryce Zespołów.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group