Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Luxtorpeda
Autor Wiadomość
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 11 Lis, 2014   

Jak najbardziej za. Nie rozumiem pretensji o duchową przemianę Litzy, polecam parę wywiadów, powoli go wyniszczał tryb życia jaki prowadził w Acidach. Poświęcił się rodzinie i wierze, znalazł szczęście i chciałby, aby ludzie przychodzący na koncerty też je znaleźli - co w tym dziwnego? Jak mi gadka ze sceny na Woodstocku nie pasuje, to rozmawiam w tym momencie z kimś z tłumu, myślę o tym czy żelazko wyłączyłem w namiocie, czy ewentualnie co do piwa na obiad włożyć.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 17 Lis, 2014   

Litza ostatnio doprowadził do rozpadu zespołu Kazik na żywo, ja tego człowieka ostatecznie skreślam :)
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pon 17 Lis, 2014   

Oooo luxy, no pewnie, jak zawsze jestem na Nie :)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 18 Lis, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Litza ostatnio doprowadził do rozpadu zespołu Kazik na żywo

Nie no Panie, aleś Pan wierutną bzdurę tutaj puścił. LITZA DOPROWADZIŁ???

Po pierwsze: Litza nie podpisał nigdy cyrografu na dożywotnie granie z KNŻ. Już od dawna wisiało w powietrzu, że odejdzie aby się skupić na swoich projektach, do których ma większe serce. Lepsze to, niż na siłę ciągnąć z zespołem, który robi trasę kilku koncertów raz w roku.

Po drugie: Publiczne płacze i lamenty Burzyńskiego. Zachował się moim zdaniem jak cham, ale przyczyna tego jest prosta - hajs. Litza ma obecnie chyba 4-5 czynnych projektów, Kazik ma Kult, Zucha, El Doopę, Goehs ma Kult, Kwiatek w innych projektach się udziela. Burza natomiast robi zamieszanie, bo KNŻ to było jego główne źródło spełnienia się muzycznego, poza tym nie istnieje praktycznie nigdzie, co wiąże się też z zarobkami.

Po trzecie: Muzycy KNŻ sami sobie strzelają w stopę mówiąc, że albo stary skład albo żaden. Każdy, który w tym momencie opuściłby skład wyszedłby na chuja i został ogłoszony głównym winowajcą zakończenia działalności. Litza ma jaja, że tak zrobił, a poza tym zachował się godnie, bo powiedział im, że zagra ostatnią trasę na długo przed jej ogłoszeniem. Nie zrobił niczego w stylu "sorry panowie, nie mogę, jutro odchodzę z zespołu".

Po czwarte: Do cholery, winą rozpadu jest właśnie ta upartość reszty muzyków na Litzę. Wiadomo, genialny gitarzysta, charyzmatyczny człowiek, ale do cholery, stanowił on jedną piątą kolektywu. Nie ma ludzi niezastąpionych, nawet AC/DC gra trasę bez dwóch istotnych postaci w przyszłym roku. Jest w Polsce na pewno kilku gitarzystów, którzy spokojnie zastąpią Litzę, KNŻ nie ma znowu aż takich skomplikowanych riffów. To pokazuje tylko, że reszta zespołu nie ma zbytniej ochoty ciągnąć dalej tego projektu i na rękę im znaleźć kozła ofiarnego (chociaż na razie to tylko Burza chlipocze).

Po piąte: Jestem wielkim fanem KNŻtu, nie policzę ich koncertów na których byłem w ostatnich 15 latach, ale umówmy się, "Plamy na słońcu" to najsłabsza płyta w ich karierze i nie zapowiadało się na nagranie czegoś lepszego. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym.

Tyle w temacie odejścia Litzy z KNŻ. Życzę jemu powodzenia z Luxami, a KNŻtowi kolejnego geniusza w skłądzie i koncertowania po wsze czasy :)
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 18 Lis, 2014   

No nie wiem, dla mnie Luxtorpeda nagrywa cały czas tę samą płytę, a plamy na słońcu wcale nie były takie złe. Jeśli chodzi o poziom muzyczny to knż jest sto razy lepszy od Luxtorpedy. Poza tym o ile wiem Litza argumentował to odejście nawet nie tyle projektami muzycznymi, co jakąś tam swoją wspólnotą -_-
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 18 Lis, 2014   

Ale niech argumentuje czym chce, skoro nie ma czasu na KNŻ to fani powinni to zaakceptować. Nie zostawił nikogo na lodzie, nie zniknął nagle, powiedział, że w przyszłym roku musi odejść i już. Widocznie nie cieszy go już granie w KNŻ.

Jeśli chodziło o jego "jakąśtam" wspólnotę to też mnie to nie dziwi. Litza nawrócony człowiek. Ja się cieszę, że są tacy głęboko wierzący ludzie, którzy dodatkowo są sławni i mówią o tym publicznie, a mimo to nie są nawiedzeni jak typowy moherowy katol. Pozytywne jak najbardziej oblicze religii.

Co do poziomu muzycznego to nie skomentuję, bo jeśli mówisz o poziomie muzycznym KNŻ sprzed lat, to możliwe, że był wyższy od obecnego Luxów. Obecnie? Byłem raz w niedługim odstępie na koncertach obu kapel i różnicy poziomów nie ma Obie kapele są profesjonalne na scenie, w obu grają rewelacyjni muzycy, obie mają cudowną rzeszę wiernych fanów.

Reszta to już tylko kwestia gustu.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 18 Lis, 2014   

Również byłem na Luxtorpedzie (ostatnio gdzie się nie ruszysz, tam gra Luxtorpeda) i na knż - muzycy rzeczywiście są nieźli, z tym że twórczość luxtopredy osobiście na dłuższą metę jest dla mnie męcząca. O gadkach Litzy ze sceny to już nie będę pisał - wyraziłem swoje zdanie wielokrotnie w tej kwestii. Dodam tylko jeszcze, że mam wrażenie, że Litza śpiewa wszystko w bardzo podobny i monotonny sposób, a jego teksty mi się po prostu nie podobają - chociaż żeby nie było, że tak objeżdżam tylko - parę utworów rzeczywiście mi się podoba, ale zespół nie jest moim ulubionym, wolę Litzę w innych projektach...
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Na last.fm są w wykonawcach, razem z Bednarkiem T_T link:
http://www.lastfm.pl/fest...dstock+2015%29+
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 11 Gru, 2014   

a mi tam luxtorpeda pasuje. Mozna sie fajnie pobawic :P
 
 
Mothman  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 15 Gru, 2014   

Lipa przed chwilą powiedział, że Litza się wygadał o występie na przyszłorocznym woodzie i teraz już chcąc nie chcąc będziemy mieli okazję ich znów zobaczyć na woodzie. Tak więc myślę, że niemal na 100% będą grali na woodzie. ;)
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pon 15 Gru, 2014   

gdzie powiedział? Jak tak to średnio :(
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pon 15 Gru, 2014   

Mothman napisał/a:
Lipa przed chwilą powiedział, że Litza się wygadał o występie na przyszłorocznym woodzie i teraz już chcąc nie chcąc będziemy mieli okazję ich znów zobaczyć na woodzie. Tak więc myślę, że niemal na 100% będą grali na woodzie. ;)

Daj linka plz :)
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 16 Gru, 2014   

Koniec spamu w tym wątku. To jest temat o Luxtorpedzie, a nie o Bukartyku czy Bednarku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga