Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Shaggy
Autor Wiadomość
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2015   

Skowron napisał/a:
Dlatego w tym roku chyba będę wolał przeznaczyć pieniądze na Open'er i odpuszczę sobie Woodstock całkowicie


W sumie powinnam Ci życzyć dobrej zabawy wśród snobistycznych dzieciaków i co prawda drażni mnie Twoje podejście do Wooda ale ratuje Cię paradoksalna mądrość, którą się wykazałeś - nie hejtujesz, a odpuszczasz bo Ci nie leży. I to jest postawa fair.
 
 
 
olbinho  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 24
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2015   

ja bym się w sumie cieszył jakby ogłosili jakieś tokio hotel, weekend albo Niecika czy inne gówno, tylko z tego powodu że wielu ludzi podarowało by sobie taki festiwal a ostatnio zrobił się ścisk na polu :)

a co do Shaggyego to już nie mogę się doczekać jak przez cały festiwal z mojej wioski będzie słychać "Mr. Lover lover, Mr. Lover lover, girl, Mr. Lover lover
She call me Mr. Boombastic say me fantastic, touch me in me back
she say I'm Mr. Ro...mantic" :DDDDD
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2015   

Może im się budżet skrócił :P
 
 
 
Skin  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 56
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2015   

Mi tam wisi jego występ, prawdopodobnie spalę się w obozie i z bananem na gębie będę oglądał koncert leżąc sobie na materacyku albo rozłożywszy się jak paniczysko na leżaku.

olbinho napisał/a:
a ostatnio zrobił się ścisk na polu :)

Przepowiadam, że w tym roku będzie podobnie albo i nawet gorzej.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2015   

Swoją drogą,cosik na rzeczy było już dobrych parę lat temu.Oto info z oficjalnego forum WOŚPu z zimy 2008r.:

"Podczas wczorajszego programu Złoty Bączek na kanale OTV w materiale z Targow PopCom w Niemczech Juras poinformowal ze wystepem na PW zainteresowany jest Shaggy!".
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2015   

...pierwsza reakcja..O żesz Kur%#...później- a będzie pasował- kto chce zobaczy-posłucha...a przy Bombasticku to i tak pół Wooda będzie śpiewać...
 
 
 
Skowron  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 62
Skąd: Oława/Wrocław
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2015   

Rastagram napisał/a:
Skowron napisał/a:
Dlatego w tym roku chyba będę wolał przeznaczyć pieniądze na Open'er i odpuszczę sobie Woodstock całkowicie


W sumie powinnam Ci życzyć dobrej zabawy wśród snobistycznych dzieciaków i co prawda drażni mnie Twoje podejście do Wooda ale ratuje Cię paradoksalna mądrość, którą się wykazałeś - nie hejtujesz, a odpuszczasz bo Ci nie leży. I to jest postawa fair.


W zeszłym roku stwierdziłem że chranić line-up, jadę tam dla klimatu i dla ludzi. Troszkę tego potem pożałowałem, ale może to raczej wina ekipy. Niemniej jednak w tym roku line up Open'era > atmosfera Woodstocku. No hate though :)
Koniec offtop'u.
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 19 Kwi, 2015   

Ja nigdy nie ignoruję tego typu koncertów, zwłaszcza na Woodstocku. Przejdę się, może mnie przekona, choć nie sądzę. Koledze od openera radzę, żeby tam jechał i nie wracał ;)

brd napisał/a:
okropnie muszą być rozpieszczeni ludzie, którzy narzekają na ogłoszone zespoły na które wcale nie muszą iść na darmowym festiwalu na który wcale nie muszą jechać. ;d mi jak coś nie siądzie z ogłoszonych kapel to po prostu omijam ten wątek. ;d taki TSW to pewnie piwka z lidla nie chce nawet pić, bo chłam i syf. :d będę pod sceną, joł!


Piwo im tańsze tym lepsze :D Więc tutaj nie trafiłeś zbytnio ;)
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 19 Kwi, 2015   

TSW przejdź się, mówię Ci, że koncert się nie ima do tego co w TV leciało czy w radiu :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group