Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Mrozu
Autor Wiadomość
Żarou  
Rozkręca sie
Demon ruski


Wiek: 30
Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 109
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015   

a ja po prostu nie pójdę i już <zniesmaczony>
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015   

Buahaha może zbierzemy ekipę która zrobi pogo pod sceną dla jaj?
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015   

Yava BGC napisał/a:
Jaka to różnica ? to i to gównem jest .

Mhm.

Wg. Ciebie może i tak :) Ale mimo wszystko ktoś kto stawia to obok siebie to albo nigdy nie słyszał albo jest głuchy :) Taka moja opinia, pozdrawiam :)

[ Dodano: Pią 13 Lut, 2015 ]
marcinin napisał/a:
Buahaha może zbierzemy ekipę która zrobi pogo pod sceną dla jaj?

Będą tacy, którzy nie zrobią dla jaj, gwarantuję :) Naprawdę chyba nikt tutaj nie zadał sobie trudu posłuchać jakiegoś live'a, wszyscy mędrcy znają z nazwy pewnie :) A gość daje bardzo pozytywne koncerty i bez problemu się wpasuje w klimat.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015   

Jaaasiek napisał/a:
Naprawdę chyba nikt tutaj nie zadał sobie trudu posłuchać jakiegoś live'a


Ja sobie zadałam i rzeczywiście to był trud..i nie widziałam żadnego show na żadnym filmiku, to już wspomniana Lisowska lepsze show robiła.

Jaaasiek napisał/a:
A gość daje bardzo pozytywne koncerty i bez problemu się wpasuje w klimat.


Zważywszy na to, że woodstock robi się coraz bardziej nijaki to na pewno. Zresztą mnie już nie dziwi Mrozu, Lisowska też by mnie nie zdziwiła.
 
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015   

marcinin napisał/a:
Buahaha może zbierzemy ekipę która zrobi pogo pod sceną dla jaj?


a może jedź na Jarocin i do końca świata słuchaj tego samego?


Woodstock się Mrozem wyróżnia. Przyzwoity pop. Zresztą gdyby Owsiak sugerował się Waszymi propozycjami z tego forum to stworzyłby metalowy festiwal albo Farben Lehre i Ziomki Festiwal. Woodstockowy wizerunek kojarzy mi się z różnorodnością więc wszystko w porządku. Macie już swoje Illusion i Lipali, dajcie innym gatunkom też dotrzeć na scenę ; )
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015   

Zresztą, niech każdy mówi co chce :) Kto będzie chciał to pójdzie się dobrze bawić, reszta pójdzie gdzie indziej bawić się równie dobrze lub lepiej :)

Podoba mi się w tym wszystkim jedno - J. Owsiak się zupełnie nie przejmuje corocznymi hejtami na kapele i dalej robi po swojemu czyli zaprasza z sympatii lub z zasług. Kto dalej uważa, że wie lepiej od niego jaki ma być Woodstock i co ma tam występować to polecam poczytać historię PW :)

Pozdro wszystkim :)
 
 
 
Rysy  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 64
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015   

Wg mnie i tak podczas jego koncertu miejsce pod małą sceną będzie zapełnione. Jestem pewien, że w prawie każdym obozie padnie propozycja "Ej, dawajcie lecimy na Mroza!" Także uważam, że nie ma co hejtować, są jeszcze 2 sceny do wyboru więc przymusu nie ma :)
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015   

Ingenue napisał/a:
marcinin napisał/a:
Buahaha może zbierzemy ekipę która zrobi pogo pod sceną dla jaj?


a może jedź na Jarocin i do końca świata słuchaj tego samego?


Woodstock się Mrozem wyróżnia. Przyzwoity pop. Zresztą gdyby Owsiak sugerował się Waszymi propozycjami z tego forum to stworzyłby metalowy festiwal albo Farben Lehre i Ziomki Festiwal. Woodstockowy wizerunek kojarzy mi się z różnorodnością więc wszystko w porządku. Macie już swoje Illusion i Lipali, dajcie innym gatunkom też dotrzeć na scenę ; )


Może zróbmy festiwal popowy, gdzie muzycy rockowi, metalowi, ska i rege będą innymi gatunkami docierającymi na scenę?;)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015   

Ale stary, masz 99% rocka, metalu, punka, ska, reggae i pochodnych. Jeden Mrozu (i to na Małej Scenie) taki ból dupy wszystkim sprawia jak kutas 2metrowego murzyna... Litości.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015   

boksu napisał/a:
Ingenue napisał/a:
marcinin napisał/a:
Buahaha może zbierzemy ekipę która zrobi pogo pod sceną dla jaj?


a może jedź na Jarocin i do końca świata słuchaj tego samego?


Woodstock się Mrozem wyróżnia. Przyzwoity pop. Zresztą gdyby Owsiak sugerował się Waszymi propozycjami z tego forum to stworzyłby metalowy festiwal albo Farben Lehre i Ziomki Festiwal. Woodstockowy wizerunek kojarzy mi się z różnorodnością więc wszystko w porządku. Macie już swoje Illusion i Lipali, dajcie innym gatunkom też dotrzeć na scenę ; )


Może zróbmy festiwal popowy, gdzie muzycy rockowi, metalowi, ska i rege będą innymi gatunkami docierającymi na scenę?;)


Raz na jakiś czas to i pop się pojawiał na woodzie. Nie wiem czy pamiętacie ale chyba w 2012 festiwal miał otwierać Zakopower, takich wykonawców znalazłoby się więcej. Festiwal nie jest ukierunkowany na żaden konkretny gatunek muzyczny moim zdaniem a taki "przyzwoity pop" jaki wykonuje Mrozu nie godzi w żaden sposób w formułę. Co więcej, jeśli nie będzie wtedy nic ciekawego na dużej scenie, to chętnie na Mroza się przejdę, bo te jego nowe piosenki może wybitne nie są, ale bardzo przyjemnie się ich słucha.
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015   

Ja nie mam zielonego pojęcia co ten koleś gra i szczerze powiedziawszy wisi mi to i powiewa. Po tylu latach jeżdżenia na Wooda wiem, że on sam się obroni tym występem. Albo i nie. W poprzednich latach było kilka zespołów czy artystów, którzy wywoływali tutaj niemałą burzę, byli jebani z góry do dołu, a na ich koncertach były dzikie tłumy i ludzie się bawili jak nigdy. Jeszcze się do tego nie przyzwyczailiście? Co roku jest to samo. Gra na małej scenie, gdzie podejrzewam, że z tego forum tyłek ruszy 5 osób? na jakikolwiek koncert, a o koncercie tego gościa zapomni szybciej niż myśli. To jest naprawdę tak palący problem, żeby wylewać tutaj morze pierdolenia o tym jaki jest? Naprawdę, tak wam się nudzi? Ludzie, jest luty, pojawi się jeszcze mnóstwo kapel, które zagrają na 3 scenach i na pewno pojawi się coś, na co pójdziecie w tym samym czasie. Występ tego gościa to jest niecała godzina, a wy się zachowujecie, jakby miał grać cały dzień. Ja się nie dziwie, że na tym festiwalu z roku na rok jest coraz gorzej. To forum jest jednoznacznym tego przykładem.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015   

Dahomej, zgłoś się na Woodstocku do mnie po browara :) Idealne podsumowanie :)

Na forum jest w miarę luźno, na fejsie to jest prawdziwa gównoburza :D
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015   

Pogo dla jaj ? To takie słabe..
 
 
bobson125  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 51
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 14 Lut, 2015   

W tamtym roku mieliśmy Piersi, w tym roku Mroza. To było do przewidzenia. Szczęście że gra na małej scenie.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 18 Lut, 2015   

Nie znam ani gościa, ani jego muzyki - raz go chyba przez kilka sekund słyszałem w jekiej to melodii.. nie mam pojęcia co musiałoby się wydarzyć, bym na Małą w czasie jego koncertu trafił ;]
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Nie 22 Lut, 2015   

Łoohoho. Dawno tu nie zaglądałem! Dla mnie ten cały Mrozu jest zupełnie neutralny. Nie należy do grona wybitnie wkurwiających gwiazdek, a jego muzykę idzie wytrzymać jak leci w radyju. Wspierał wośp-a, więc oprócz zbulwersowanych ludzi nic nie stoi na przeszkodzie żeby wystąpił. Na 98% nie pójdę na koncert, ale tak jak wcześniej ktoś wspomniał uważam, że lepsze to niż Hunter. :-P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group