Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dream Theater
Autor Wiadomość
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

zokolic napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
Dobra elektronika mi akurat nie przeszkadza ;)


To pomyliłeś festiwal....


Niczego nie pomyliłem, elektronika od jakiegoś czasu staje się jakimś tam elementem woodstocku i nie ma w tym nic złego :)
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

KazikHansen napisał/a:


(...), elektronika od jakiegoś czasu staje się jakimś tam elementem woodstocku
- Tu się zgadzamy.
KazikHansen napisał/a:
i nie ma w tym nic złego :)
- Tutaj mamy konflikt. To nie open air. Zwyczajnie taka muzyka spiernicza klimat owego miejsca. Możesz się buntować. :P
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

zokolic napisał/a:
KazikHansen napisał/a:


(...), elektronika od jakiegoś czasu staje się jakimś tam elementem woodstocku
- Tu się zgadzamy.
KazikHansen napisał/a:
i nie ma w tym nic złego :)
- Tutaj mamy konflikt. To nie open air. Zwyczajnie taka muzyka spiernicza klimat owego miejsca. Możesz się buntować. :P


W jaki sposób spiernicza? Elektronika gdzieś tam na woodzie obecna była od dawna, chociażby takie Psio Crew. To że jakiejś tam części się nie podoba elektronika, to nie znaczy że pod sceną ludzie się dobrze nie bawią - koncerty takie jak The Qemists, Gooral czy Kiril Dzajkovski pokazały to dobitnie - na pewno wolę żeby grała elektronika niż punk :) Poza tym już jak mam być dokładny, woodstock jest festiwalem typu open air :D

Szczerze to bardziej martwi mnie zamiana sceny folkowej na małą scenę, gorzej już wg. mnie być nie może ;)
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Koniec offtopu.
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Też nie przepadam za takim graniem i będę na Curly pewnie wtedy, ale mimo wszystko szał, headliner jak się patrzy :)
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

A ja sie raczej wybiore na Dream Theater,na pewno dla mnie ciekawsze niz Curly
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Vorathiel napisał/a:
progowe pitolenie dla okularników w koszulach... nie, nie pasuje mi to.

Kurwa, aż szafę przegrzebałem, bo myślałem, że czegoś nie wiem... Ale znalazłem tylko koszulę hawajską i okulary przeciwsłoneczne, chociaż uwielbiam DT.

Czytaj: bullshit Panie :))
 
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Vorathiel napisał/a:
Nudy i pitolenie, ze słabym wokalistą. Mało Woodstockowo w dodatku. Wood zawsze kojarzył mi się z energią (rocki, punki, Modestepy itp), z radością (różne regały, ska), ewentualnie z klimatem (kombajn do zbierania kur), ale takie progowe pitolenie dla okularników w koszulach... nie, nie pasuje mi to.

Ale bzdury, widać, że autor nie wie o czym pisze :)

Sama wiadomość niesamowicie mnie cieszy. Ostatnio w Spodku z okazji 30-lecia dali świetny koncert i jestem pewny, że na Woodstocku będzie tylko lepiej ;)
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

lakoniczni powiem.
Mnie to pasuje jak świni siodło.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

No widzisz, mnie tam jak świni siodło pasuje Analogs chociaż ich lubię. Już kiedyś było powiedziane, że gdyby faktycznie się do tradycji hipisowskiego Woodstocku '69, albo nawet do pierwszych PW cały czas odwoływać to grałyby tylko kapele rockowe, bluesowe i ew. reggae. Bo w teorii to i punk (przez punków właśnie o mało co jedna z edycji się nie skończyła źle, poczytaj sobie książkę) i metal pasują do idei pokojowego, nieagresywnego festiwalu, pełnego miłości, jak pięść do dupy.

A czy DT nie pasuje? Wymień mi powody, dla których tak uważasz. Jest to rock, są bardzo pozytywni na scenie, bardzo lubią nasz kraj, mają fenomenalnych muzyków a poza tym grają o takiej porze, kiedy większość ludzi jest już wyjebana całym dniem i nie szuka pogo i tańców, ale woli klimatyczne rzeczy do posłuchania (subiektywna opinia).
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

Dupy nie urywa. Jak mówi klasyk "Nie zawsze jest złotem, co najbardziej błyszczy
Czasem gówno swoim blaskiem wszystko może przyćmić"

Nigdy nie czaiłem pchania na scenę w większości zespołów zagranicznych. Zjawisko sztucznej pompy. Subiektywna opinia.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

zokolic napisał/a:
Dupy nie urywa. Jak mówi klasyk "Nie zawsze jest złotem, co najbardziej błyszczy
Czasem gówno swoim blaskiem wszystko może przyćmić"

Nigdy nie czaiłem pchania na scenę w większości zespołów zagranicznych. Zjawisko sztucznej pompy. Subiektywna opinia.


A jak dla mnie "pchanie" na scenę w większości zespołów zagranicznych to bardzo dobry krok. Weźmy pod uwagę, że praktycznie większość znaczących zespołów z Polski już na Woodstocku grała, a jeśli nie grała, to znajdują swoje miejsce (np. Decapitated czy Illusion) albo znajdą je w przyszłości. Podejrzewam, że jakby co roku grało Hey czy inny Dezerter albo KSU, to ludzie narzekaliby na powtarzalność - nie dogodzisz :D
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

Może i racja, ale sam zespół mnie powala błahością. Jakiś miałki. Zapraszamy corazwiększe gwiazdy nie doceniając tego co mamy u siebie. (nie jestem narodowcem albo inszym gófnem) To nie jest Jarocin, ale ta stara zażyłość do małych zespołów umarła. Może to krok w kierunku rozwoju festiwalu. Może zmieniły się poglądy grupy docelowej - woodstokowiczów, którzy mają w poważaniu małe zespoły. Nie wiem, ale pchanie miałkiego amerykańskiego zespołu - to moja opinia, bo grają jak każdy - tylko nie każcie mi podawać przykładów - pasuje tutaj, jak alufelgi do żuka.

Podyskutować sobie możemy. Co tam,ale o gustach się nie dyskutuje. Mam nadzieję, że za kilka lat. Mój ukochany festiwal nie będzie czymś na podobę OpenAir.
Już teraz zanika tradycja z flagami. często dochodzi do sprzeczek kto gdzie się rozbija. Pamiętajcie tam, gdzie wkracza wielkość - ginie małość. Czyli integracja z miłymi ludźmi. Mam takie wrażenie. Może mnie wytrącicie z tego, drodzy woodstockowicze ?
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

zokolic napisał/a:
Może i racja, ale sam zespół mnie powala błahością. Jakiś miałki. Zapraszamy corazwiększe gwiazdy nie doceniając tego co mamy u siebie. (nie jestem narodowcem albo inszym gófnem) To nie jest Jarocin, ale ta stara zażyłość do małych zespołów umarła. Może to krok w kierunku rozwoju festiwalu. Może zmieniły się poglądy grupy docelowej - woodstokowiczów, którzy mają w poważaniu małe zespoły. Nie wiem, ale pchanie miałkiego amerykańskiego zespołu - to moja opinia, bo grają jak każdy - tylko nie każcie mi podawać przykładów - pasuje tutaj, jak alufelgi do żuka.

Podyskutować sobie możemy. Co tam,ale o gustach się nie dyskutuje. Mam nadzieję, że za kilka lat. Mój ukochany festiwal nie będzie czymś na podobę OpenAir.
Już teraz zanika tradycja z flagami. często dochodzi do sprzeczek kto gdzie się rozbija. Pamiętajcie tam, gdzie wkracza wielkość - ginie małość. Czyli integracja z miłymi ludźmi. Mam takie wrażenie. Może mnie wytrącicie z tego, drodzy woodstockowicze ?


Tylko że formuła tego małego festiwalu się trochę wyczerpała. W innym temacie Jasiek już pisał, że ze względu na brak sponsorów i zbyt małą ilość ludzi - pojawiały się głosy, że Woodstock może się już nie odbyć. Czy DT jest miałkie czy nie - nie mnie oceniać, jak dla mnie duży plus za to, że nie grają punka, jeśli chodzi o samą muzykę - ja jakimś szczególnym fanem nie jestem, ale biorąc pod uwagę technikę muzyków i ogólnie złożoność kompozycji to trzeba naprawdę docenić ich kunszt - to są ludzie którzy potrafią grać i wiedzą co chcą w swojej muzyce osiągnąć. Do mnie taka forma metalu nie przemawia (momentami nuży mnie to ciągłe "kombinowanie), ale jak można zauważyć zarówno tutaj na forum jak i na Woodstockowym fanpage - wiele osób jest zachwycona. Co do małych zespołów - ciężko się zgodzić, bo dużo z takich trafia poprzez eliminacje na dużą czy małą scenę, a drugie tyle gra u Kryszny. Inna sprawa już, że większość tych "małych" zespołów nie jest w stanie zagrać tak dobrze, żeby można było ich pokazać na głównej scenie (wbrew pozorom nawet do grania punka trzeba mieć jakiekolwiek umiejętności gry - nawet jeśli muzyka składa się z trzech akordów, to trzeba je jeszcze umieć zagrać mniej więcej równo).
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

Możesz mieć słuszność. Trzeba wpuścić świat zewnętrzny, chociaż trochę. Inaczej, świat ten wchłonie cały festiwal bez wyjątku. W szaleństwie jest metoda. Mimo to, podtrzymuje swoje zdanie o " złocie co może swoim blaskiem.."
 
 
pilarska  
Coś już napisał


Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 70
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

Grubo, chociaż nie był to szczyt moich marzeń. Ale z ciekawości się wybiorę.
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Nie 12 Lip, 2015   

Nie wiem co powiedzieć. Spełnienie moich marzeń. Masakra jak dla mnie szok Super. Naprawdę nie wiem co powiedzieć/ napisać. BĘDĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!! <rotfl3> <rotfl3> <rotfl3> <rotfl3> <rotfl3> <rotfl3> <rotfl3> <rotfl3> <rotfl3>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania