Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zaplecze sanitarne na PW
Autor Wiadomość
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Nie zgodzę się, że kolejka była na 4 godziny do płatnych kabin. Chodziłem zwykle około 11. 45 minut stania w kolejce + 25 minut już na terenie pryszniców. To tyle samo czasu ile zajęło dojście do Tesco i wejście na teren marketu.


Nie pamiętam którego dnia (chyba w piątek), szedłem w okolicach południowych, do bezpłatnych natrysków, to kolejka do tych płatnych obok toi campa sięgała niemal strefy lecha. Człowiek szedł, a kolejka się nie kończyła. Jeśli przyjąć, że posuwała się ona znacznie wolniej niż ta do lidla (każdemu jednak wykąpanie się nieco zajmuje), to te 4 godziny jest dla mnie całkiem realne.
 
 
Gaja99  
Rozkręca sie
Gaja99


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

blind napisał/a:
gucioprawda89 napisał/a:
Nie zgodzę się, że kolejka była na 4 godziny do płatnych kabin. Chodziłem zwykle około 11. 45 minut stania w kolejce + 25 minut już na terenie pryszniców. To tyle samo czasu ile zajęło dojście do Tesco i wejście na teren marketu.


Nie pamiętam którego dnia (chyba w piątek), szedłem w okolicach południowych, do bezpłatnych natrysków, to kolejka do tych płatnych obok toi campa sięgała niemal strefy lecha. Człowiek szedł, a kolejka się nie kończyła. Jeśli przyjąć, że posuwała się ona znacznie wolniej niż ta do lidla (każdemu jednak wykąpanie się nieco zajmuje), to te 4 godziny jest dla mnie całkiem realne.


Czasem jak idziesz przez pole to słyszysz ludzi, który przeżywają, że 2-4 godziny stali w kolejce...
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Stałem w tej kolejce, z zegarkiem w ręku. Nigdy wejście na teren pryszniców nie zajął mi dłużej, niż 45 minut. Za to na prysznice koło dużej sceny stało się znacznie dłużej, bo i ludzie dłużej się myli (niższe ciśnienie wody).
 
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Toiki koło dużej super, byłam chyba codziennie, zawsze się dało 'miło spędzić czas' :))
kranów za mało, pomiędzy mniejszą wioską piwną a lasem były rok temu, teraz nie, dlatego wody zaznawałam okazjonalnie.
I co jak co, ale kolejki do płatnych mnie śmieszą i będą śmieszyć, czyściochy cholerne na woodstocku <haha> raz widziałam kolejkę długości tej co do lidla w godzinach szczytu. a do lidla każdy wie że szła teraz mega szybko w przeciwieństwie do prysznicy
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

vvv napisał/a:
I co jak co, ale kolejki do płatnych mnie śmieszą i będą śmieszyć, czyściochy cholerne na woodstocku <haha>


Szczerze, nie wyobrażam sobie nie zaznania odrobiny prywatności w momencie kiedy dostaję na przykład okresu... Więc nie wiem, co śmiesznego w takich kolejkach :)
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

A ja sobie nie wyobrażam prysznica z narzeczoną na darmowych :P
 
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

Bylem 4 razy na platnych w ciagu 4,5 dnia jakie spedzilem na woodzie, wydalem na ta przyjemnosc 28zl, i chuj bo mnie stac :)) nie lubie sie myc pod tymi kranami. max kolejka jaka mialem 2 osoby przede mna, trzeba wiedziec kiedy chodzic po prostu ;)) zazwyczaj wchodzilem z marszu, prysznice niedaleko lidla. To mowil Ja <rotfl3>
 
 
 
poool90  
Forumowy prawiczek
Left Side


Wiek: 33
Dołączył: 03 Sie 2014
Posty: 17
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

Jak dla mnie czekanie nawet 1-2 godziny na prysznic jest głupotą, stratą czasu i pieniędzy. Już bez przesady, że nie da się wytrzymać kilku dni bez zamkniętej kabiny prysznicowej, zwłaszcza że po wyjściu stamtąd doskwiera upał, a dookoła jest masa kurzu więc mija chwila i człowiek nie czuje że się kąpał.
Natryski i krany ever ;)
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

poool90 napisał/a:
Jak dla mnie czekanie nawet 1-2 godziny na prysznic jest głupotą, stratą czasu i pieniędzy. Już bez przesady, że nie da się wytrzymać kilku dni bez zamkniętej kabiny prysznicowej, zwłaszcza że po wyjściu stamtąd doskwiera upał, a dookoła jest masa kurzu więc mija chwila i człowiek nie czuje że się kąpał.
Natryski i krany ever ;)


Da się, jak się nie ma okresu tak jak ktoś wyżej napisał. Jak się ma to ciężko..

Zresztą można iść się kąpać przed snem i kolejek nie ma. Nigdy nie będzie wystarczającej ilości pryszniców czy kranów żeby umyć się bez kolejki wtedy kiedy akurat się ma na to ochotę.
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

Podejrzewam, że ilościowo nigdy się nie dogodzi. Mnie w tym roku podobała się forma kranów, dzięki czemu mycie szło o wiele sprawniej i połowę mniej czasu się traciło. Górna pólka idealna, gdyż nie trzeba było się martwic o zamoczenie ubrań itp. "Natryski" też dawały radę. W płatnych prysznicach nie byłęm to się nie wypowiadam. W Toi toi byłem rzadko, więc też nie będę nic pisał, no może poza tym, że w tym roku było mniej poniszczonych, co oczywiście idzie na +.
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

Płatne prysznice są spoko, tylko trzeba wiedzieć, że tam się idzie w godzinach 1-6 i wchodzi się wtedy bez żadnej kolejki, spokojnie można się umyć i mieć w miarę ok ciśnienie i ciepłą wodę. Tyle, że w tych godzinach to już mało komu się chce tam iść, a większość po prostu nie jest w stanie. Na kranach w tym roku byłam raz rano i był okropny ścisk, nie dało się normalnie głowy spłukać, a jak się chciało porządnie umyć, to już się słyszało narzekanie z tyłu, że za długo kran się zajmuje. Ogólnie po kranach w tym roku było widać, że było o wiele więcej ludzi niż w zeszłym roku.
 
 
Pudelek  
Coś już napisał


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 95
Skąd: spodchmurykapelusza
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

ja od kilku lat głębsze mycie uskuteczniam na basenie w Kostrzynie - 5 zł wejście, kolejek nie ma, jest prysznic (fakt, że lodowaty) i można sobie popływać jeszcze (w tamtym roku pływałem z piwem w łapie, w tym pilnowali <beksa> ).

Fakt, że wyprawa tam zajmuje sporo czasu, ale można to połączyć z zakupami i obiadem.
 
 
Mondi  
Forumowy prawiczek
Woodstockowicz

Dołączył: 05 Sie 2014
Posty: 4
Skąd: Gorzów
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

A mnie zaplecze sanitarne bardziej się podobało, niż w poprzednich latach. Przede wszystkim natryski i częściowe rozwiązanie z psuciem kranów, czyli przycisk. Było ich mniej, ale wyglądały porządniej, niż rok temu.

W płatnych prysznicach byłem dwa razy: we wtorek rano (bez kolejki) i w niedzielę koło południa (bez kolejki). Poza tym myłem się wielokrotnie i kąpałem pod kranami. Laskę kładłem czy wypada czy nie. Przecież tam sami swoi. Jak zawsze wspaniała zabawa. :))

[ Dodano: Śro 06 Sie, 2014 ]
Dodam ponadto, że najbardziej w strefie lecha podobała mnie się mgiełka z wodą. Zajefajny pomysł. Mogliby pomyśleć o większej liczbie takich miejsc.
 
 
Mela  
Lubi pieprzyć
Junior Admin


Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 340
Skąd: pyrlandia
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

A dla mnie za mało kranów...przy duzej scenie obok gastro powinno być z dziesięć razy tyle.
Kolejki do prysznicow to całkiem porażka dla kogoś kto znosi upały jak ja.
Duży minus dla sanitariatów.

Baniaki z woda na obozie wygrały.:D
 
 
Gaja99  
Rozkręca sie
Gaja99


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

poool90 napisał/a:
Jak dla mnie czekanie nawet 1-2 godziny na prysznic jest głupotą, stratą czasu i pieniędzy. Już bez przesady, że nie da się wytrzymać kilku dni bez zamkniętej kabiny prysznicowej, zwłaszcza że po wyjściu stamtąd doskwiera upał, a dookoła jest masa kurzu więc mija chwila i człowiek nie czuje że się kąpał.
Natryski i krany ever ;)


Wiesz, ogólnie mycie się mija się z celem - przecież wyjdziesz na dwór, to się pobrudzisz. Po co tez myć zęby - zjesz i znów będą brudne. To samo z praniem <rotfl3>
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

Masakra to była z czyszczeniem toiów, raz dziennie chyba... (Te koło małego Lecha), nie szło się załatwić, aż się wylewało z nich.

Co do pryszniców, trochę ich mało, ale jak się rano wstaje (albo nie śpi). to nie było problemu.
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

Wszystko dawało radę, do puki festiwal się nie skończył. Najstraszniejsza "dwójka" spotkała mnie w poniedziałek to był HORROR! Pisząc to zadaje sobie pytanie dla czego nie poszedłem do lasu T_T
 
 
 
NatNat  
Rozkręca sie
matka wioskowa


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 191
Skąd: Szkotland
Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

te kolo duzej sceny byly czyszczone 2-3 razy dziennie....
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

Pietrucha w lesie koło sceny było nie lepiej, niż w tojach po zakończeniu.
 
 
 
Kicaj  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 08 Sie, 2014   

Zdecydowany minus za toi-toie obok wioski piwnej bez kuponów ... Przyjechaliśmy na pole w poniedziałek a toie wyczyszczono dopiero w środę. Wyobraźcie sobie, co tam się działo ... Na inne toice nie narzekam - było naprawdę czysto. Ale te, koło nas, czyszczono raz dziennie. Bleeee.
 
 
trzykawki  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 7
Skąd: GOP
Wysłany: Pią 08 Sie, 2014   

Pudelek napisał/a:
ja od kilku lat głębsze mycie uskuteczniam na basenie w Kostrzynie - 5 zł wejście, kolejek nie ma, jest prysznic (fakt, że lodowaty) i można sobie popływać jeszcze (w tamtym roku pływałem z piwem w łapie, w tym pilnowali <beksa> ).


Udało Ci się wejść na basen? Też chciałem skorzystać (jak każdego roku), lecz odszedłem mocno wnerwiony. Przychodzimy z kumplem, ratownik przed zakupem wejściówki każe pokazać kąpielówki, pokazujemy, oznajmia że w takich nie wejdziemy, ale możemy u niego kupić za 20 zł. Są to normalne luźne gatki, zawsze były w porządku. Poszliśmy zatem do sportowego koło biedry i kupiliśmy za 10 obcisłe. A gość dalej nieugięty, że trzeba u niego kupić. W ten sposób faktycznie basen był pusty, a w tym czasie zaobserwowaliśmy kilka grupek odprawionych w ten sam sposób. Oby na przyszłość zorientowali się, że nie tędy droga, bo prawdopodobnie przychód dla basenu był o wiele niższy niż zakładano.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime