Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Scena Lecha
Autor Wiadomość
Gaja99  
Rozkręca sie
Gaja99


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Muza faktycznie czasem nietrafiona i za głośna. Gdzieś w połowie drogi pomiędzy sceną a Lechem nie dało się tego słuchać - tu łupanka z Lecha, a tu koncert na scenie. Połączenie marne.
Ale faktycznie, czasem grali dobre kawałki i dużo ludzi się bawiło. Chociaż jakieś harlem shake to nie moje klimaty, więc raczej szybko stamtąd uciekałam.
Jednak i tak Lech jest o niebo lepszym sponsorem niż Carlsberg. Po 1 Lech jest jaki jest, ale nie smakuje jak żółć z rzygów (czyli jak Carlsberg) i ma większy wybór: shady, free, normalne. I przede wszystkim lane było zawsze zimne. Fajnie, że organizowali też inne dodatkowe akcje: podobno gadżety za puchy/kubki, kubełki z lodem, mgiełka dla ochłodzenia i wózki z kucharzem - cokolwiek on tam robił.
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Leciały często jakieś chujemuje i zdecydowanie za głośno, człowiek nawet z pindolem własnym nie mógł pogadać...
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Gaja99 napisał/a:
Po 1 Lech jest jaki jest, ale nie smakuje jak żółć z rzygów (czyli jak Carlsberg)

Jak słyszę o tej żółci to mnie faktycznie żółć zalewa, do tego jeśli któreś z tych piw zalatuje rzygami to jest to zdecydowanie Lech, który nie trzyma żadnego poziomu. No, ale to nie temat o edukacji piwnej.
Ogólnie tylko współczuć wam - za każdym razem jak tam byłem (maks 20 razy na cały wood), to była super muzyka...no ok - raz dwóch kolesi się przekrzykiwało i na miejscu wydawali z siebie jakieś odgłosy paszczą i rapowali czy jak to nazwać, ale wtedy szybko uciekłem.
Co do sponsora - mam nadzieję, że za rok będzie jakieś piwo, które smakuje piwem, a nie rzygiem. Ew. może Lech zrobi limitowaną edycję o smaku piwa (chociaż wątpię, że potrafią...chociaż Lech Pils już bliższy w smaku jest do piwa)
 
 
jasiol  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Lech a Carlsberg - jedno i drugie to piwo i czego by tam nie dali i tak będziemy to pić. Za to cała ta scena to jakaś masakra. Zawsze wioska browarna była miejscem, gdzie można odpocząć, pogadać, posłuchać dużej sceny i było jak najbardziej git. W tym roku uciekałem z tego miejsca jak najprędzej i to (oprócz większej ilości drechów a la mielno) mój najpoważniejszy zarzut do organizacji w tym roku. Niech wraca klimat bez napierdalanki elektronicznej - to nie heineken czy orange warsaw, żeby wpierdzielać takie sceny nie pasujące do klimatu wooda. Tym można się wręcz zniechęcić, a do takiej sceny może przyjechać jeszcze więcej "karków", którzy będę wyzywać ludzi od żydów i przeciskać się łokciami (byłem świadkiem). Klimat Carlsberga WRÓĆ !!!!!! <wc>
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

muzyka była wyjebana w lechu. ja daje złotego bączka scenie lecha ; D
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Jak na piwa wybrzydzają... trzeba było iść do Tesco. Była zajebista promo na Żubry. To rzygami przynajmniej nie wali :D
 
 
 
Gaja99  
Rozkręca sie
Gaja99


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Jak na piwa wybrzydzają... trzeba było iść do Tesco. Była zajebista promo na Żubry. To rzygami przynajmniej nie wali :D


Dla mnie Żubr w sumie jest jak Lech ;p
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Dla mnie też, ale nie wybrzydzam. Mogła by być Pinta, albo Ale Browar. Ale jak to mawiają... kto wybrzydza...
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Dla mnie też, ale nie wybrzydzam. Mogła by być Pinta, albo Ale Browar. Ale jak to mawiają... kto wybrzydza...

ten nie rucha? :P
A tak serio - Żubr mimo, że nadal słaby jest o 3 klasy wyżej niż Lech :)
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Powielam wrażenia wielu: za głośno i niezbyt przyswajalna dla ucha łupanka zagłuszająca dużą scenę.
Druga sprawa, to ja się pytam, czemu nie było lanego w drugiej wiosce piwnej. Za to lech ma ode mnie minus jak spod wioski piwnej do Tesco
 
 
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Dla mnie muzyka akurat na plus. Na techniawę chyba nie zwracałem uwagi, za to często i gęsto leciał Kazik czy inny polski rock.

Największy minus to brak działających kart o czym człowiek był informowany dopiero przy okienku. Wszędzie karty działały tylko Lech dał dupy tłumacząc się brakiem połączenia.
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Złoty bączek dla lecha. Nie ma porównania do Carlsberga
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Może i faktycznie było za głośno, może i faktycznie ograniczona ilościowo muza leciała. Ale powiem wam że bawiłem się dobrze, Poszedłem na chwilę zostałem na ładnych parę godzin. Złoty bączek dla sceny Lecha.

P.S. Harlem Shake zawsze spoko, szczególnie w dobrym towarzystwie.
 
 
 
G.R.E.G  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 41
Skąd: Krosno
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Dla mnie też, ale nie wybrzydzam. Mogła by być Pinta, albo Ale Browar. Ale jak to mawiają... kto wybrzydza...

taaak, Rowing Jacka zaserwować woodstockowiczom he he.Oj by sie coponiektorzy zdzwili ze piwo może mieć smak i aromat.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Wszyscy, którzy wybrzydzają na mało miejsc z lanym niech pamiętają, że jest ono słabsze od puszkowanego, w mniejszej objętości (0,4l vs 0,5l), ciężko je gdzieś daleko donieść (bo straci gaz), a na dodatek puszki Lecha były całkiem fajnie schłodzone (czego u Carlsberga prawie się nie doświadczało).. Także tylko się cieszyć, że spotów z puszkowanym było więcej niż z lanym.
 
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

w mniejszej wiosce gdzie nie było lanego, puszkowane wcale nie było zimne bo normalnie stało sobie za sprzedającymi na ziemi. a puszkę to ja sobie moge w tesco kupić i do ziemi włożyć, lane na festiwalach trzyma klimat.
co do doniesienia do namiotu właśnie bardzo dużo mieszka również koło małej wioski i rok temu sobie spokojnie do namiotu w pare minutek donosiłam :)
 
 
Mondi  
Forumowy prawiczek
Woodstockowicz

Dołączył: 05 Sie 2014
Posty: 4
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Mam nadzieję, że to pierwsze śliwki robaczywki i że Leszek Chmielowski wyciągnie wnioski. Ma, niestety, podpisany kontrakt na 3 lata. Co mnie się nie podobało:
1. Miałem w kieszeni 8 kuponów na piwo puszkowe, w których kod kreskowy, od temperatury i siedzenia, się zatarł. Czytnik nie przyjmował i powiedziano mi, że mogę to wymienić w kontenerze na nowe kupony. Po staniu w kolejce prawie godzinę, dziewczyna mi mówi, że nie jest to możliwe. WtF?! <zniesmaczony> Byłem 8 piw w plecy. Ból, co?
2. Ponadto brak nosidełek.
3. Brak jakiegoś dyskonta przy zakupie większej ilości naraz.
4. Te pięćdziesiąt groszy mogliby sobie darować za lane.
5. Na drugiej wiosce piwnej, brak możliwości zakupu piwa lanego.
6. Zabrakło piwa limityd edyszyn w sobotę.
7. Brak gadżetów
8. Koszmarnie głośna muzyka ze sceny, to osobny temat. Moim zdaniem powinna grać tam muzyka, nie głośna, do godziny 15.00 (do koncertów na Dużej Scenie) i po koncertach.

Reszta była ok. Nie zauważyłem większej różnicy w smaku Carlsberg-Lech.
 
 
bert  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Zwykłem pić lane piwo po przycupnięciu sobie na ziemi między strefą piwną a tojkami. W tym roku nie dało się tam pić i rozmawiać, bo nawet krzycząc sobie do uszu trudno było się porozumieć. :c Na plus Lech Free przy ASP, miło było to wypić w ramach napoju chłodzącego na tej patelni.
 
 
poool90  
Forumowy prawiczek
Left Side


Wiek: 33
Dołączył: 03 Sie 2014
Posty: 17
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

aqu32 napisał/a:
na dodatek puszki Lecha były całkiem fajnie schłodzone (czego u Carlsberga prawie się nie doświadczało)..


Trochę na wyrost stwierdzenie, fajnie schłodzone to były Lechy Shandy które stały w lodówkach, aż żal że mają tylko 2%.
Jak ktoś już wyżej słusznie zauważył, klimat psuły też elementy w dresach, którym chyba zabrakło miedziaków na Sunrise, więc postanowili zażyć darmowej rozrywki na PW i pozaczepiać po chamsku normalnych ludzi. Sam byłem świadkiem jak paru przygłupów w trzypaskowym odzieniu racząc się piwkiem komentowała w wulgarny i bezczelny sposób urode przechodzących koło nich dziewczyn. Przykro sie patrzy na to
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

Strefa Lecha,a w zasadzie mgła wodna, którą zrobili to był rewelacyjny pomysł. Mam nadzieję, że za rok zrobią taką mgiełkę pod samą sceną :D Spędziliśmy tam duuuużo czasu ;) Jedyny problem - piwo w ogóle nie kopało.
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

Jumbo ma inne zdanie na ten temat xD
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group