Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dr. Misio
Autor Wiadomość
Valy  
Forumowy prawiczek
Drummer Amator;p

Wiek: 37
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 16
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   Dr. Misio

Jak wam się podobał koncert? Dawno nie widziałem takiej ilości ludzi na małej scenie. Nie mam już od dawna ochoty na pogo pod sceną, ale ten koncert mnie porwał. Ile oni mieli pokładów energii.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

noo ja tak samo, w ogóle iść nie chciałam w końcu poszłam i usiadłam gdzieś z tyłu, ale nie dało się siedzieć <haha> na bączka na pewno na nic będę głosować.
 
 
 
Amigo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 45
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Byłem na fragmencie koncertu, więc nie oceniam całości. Ale trafiłem akurat na zagęszczenie wulgaryzmów krzyczanych ze sceny. Wkurzyło mnie to i zniesmaczyło. Jeżeli miały to być efekty pod publikę, to bardzo prymitywne. Odszedłem, nie planując słuchać innych piosenek i może takich przecinków.
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Amigo napisał/a:
Byłem na fragmencie koncertu, więc nie oceniam całości. Ale trafiłem akurat na zagęszczenie wulgaryzmów krzyczanych ze sceny. Wkurzyło mnie to i zniesmaczyło. Jeżeli miały to być efekty pod publikę, to bardzo prymitywne. Odszedłem, nie planując słuchać innych piosenek i może takich przecinków.

Podobne wrażenia miałem na eliminacjach do PW w Poznaniu :P syf i totalna wiocha :P
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Byłem niestety tylko na drugiej połowie.... Kurfa, jeden z najlepszych koncertów mojego życia. Totalnie i całkowicie. I tylko żal, ze nie było transmisji/kamer i nie ma nagrań....
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

Stare chuje jesteście jak marudzicie na wulgaryzmy ;) To jest właśnie Dr.Misio :D Ma być po chamsku!
 
 
Amigo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 45
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

Jakubik jeszcze starszy od nas, więc mógłby się trochę opamiętać.

A te chu je w twoim poście to mam nadzieję, że familiarnie, a nie obelżywie. Bo ciebie nikt nie obraża. Forum też do tego nie służy.

Poza tym wulgaryzmy zawsze są oznaką niskiej kultury - nie tylko w muzyce. Jak trochę dorośniesz (skoro jesteśmy za starzy wg ciebie) - to MOŻE to zrozumiesz.
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

Byłem, gdyż koleżanka poprosiła, nie mając z kim iść.
Wnioski: ch*j, dupa i kamieni kupa, w zyciu nie byłem na bardziej zenujacym wystepie "artysty". Jeśli ściąganie spodni i śpiewanie "jestem dr.misio i mr chuj" jest formą sztuki, to ja sie od takiej sztuki odcinam.
Ludzi rzeczywiście było sporo, ale co w tym jest ciekawego, nie mam pojęcia. Ja też moge sciagnac gacie na scenie i ciekawe, czy przyjdzie tylu ludzi?
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 03 Gru, 2014   

Wielu występów na Małej Scenie nie widziałem,ale nie sądzę,by któryś z nich podszedł mi b-j niż Dr Misio.Chociaż dla fanów,którzy widzieli już koncert zespołu wcześniej,odpadała frajda z poznawaniem pewnych grepsów i motywów (część postów powyżej rozbawiła mnie nielekko-trzeba mieć sporo złej woli,by dostrzec w twórczości tych panów tylko bluzgi i ściąganie gaci*).

*Zresztą z premierą nowej płyty ("Pogo"),która ukazała się parę tygodni temu,klapki,gatki i siatkowany podkoszulek idą w kąt i zaczyna się nowe sceniczne rozdanie.

P.s.Kto z szanownych forumowiczów założy się,że za rok zespół Dr Misio zagra na Dużej Scenie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Konturowanie twarzy w zależności od jej kształtu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group