Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Miłe sytuacje na woodstocku 2014
Autor Wiadomość
antyk  
Forumowy prawiczek
Pora Na Przygodę!

Dołączył: 03 Sie 2014
Posty: 33
Skąd: Blisko Ukrainy :)
Wysłany: Pią 03 Paź, 2014   

berndsen napisał/a:
Ja tam nie wiem, jak się toczyły jego losy przed podejściem do nas, czy też po otrzymaniu ode mnie daru w postaci butli ;) Chwilę potem, jak mu butlę podałam to poszliśmy po piwo i już zostaliśmy w wiosce piwnej, więc no... może jakoś się minęliśmy gdzieś XD


A, to on może później was znalazł, gdy ja sobie poszedłem znowu pod namioty.

Dzisiaj się dowiedziałem od koleżanki, że w czasie jednego koncertu zagadywałem jakąś dziewczynę. Nie pamiętam tego wcale... ech, ta moja pamięć, więcej dziur niż w serze <zniesmaczony> <beksa> Ale w ryja nie dostałem, więc na pewno jej nie wkurzyłem niczym, dobre i to :))
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

Hej!
Zaskoczeniem była liczba trzeźwych amatorów teatru o drugiej w nocy! I kiedy poły namiotu się otwarły, jak oni ruszyli, ja, biedny weteran nie miałem szans dotrzeć pod scenę ASP i aktorów (ci raczej byli niewyspani), że tak powiem podziwiałem na ekranie. A przed startem byłem w pierwszym szeregu... Ale mimo rozdzierających scen potrafiłem znaleźć w tym piękno!

Jakem natura waleczna lubiłem od zawsze rozmawiać z przedstawicielami różnych wyznań i możliwość tą wykorzystywałem na Przystanku Woodstock. Koniec nadszedł niespodziewanie: zapytałem łysego faceta, chyba Duńczyka, w lekko koralowej todze z Kryszny- po cóż wam tyle ochrony? Odpowiedział: "Ponieważ jesteśmy praktyczni". Wtem ogarnęła mnie harmonia, wszystko się wyrównało, nawet namiot ASP nie stał już na górce.

A skoro już o nim mowa, heh, orbita o małym promieniu, najlepsza była Kowalska. Dopieścili mnie...
 
 
blacksmith94x  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 2
Skąd: Kielce/Łódź
Wysłany: Wto 20 Sty, 2015   

Ja pamiętam jak kumpel zakupił sobie cały zapas piwa na woodstock, i wszystko wypił po drodze :) Wchodzi na woodstock a tu go suszy, więc zaczepił jakiegoś kolesia aby mu odsprzedał piwo, ale po angielsku, a że był z angielskiego lewy, to nie bardzo udało mu się udawanie Anglika :)
Skończyło się na tym, że ziomek obiecał mu dać piwo pod jednym warunkiem, jeśli okaże się że ma dłuższe włosy na klacie, więc zdjęli podkoszulki i okazało się że kolega naprawdę ma się czym pochwalić w tym zakresie ;p od tego momentu cały czas kolega chodził dumny bez podkoszulki :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime