Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Biuro znajomości znalezionych.
Autor Wiadomość
olga  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 17
Skąd: białystok
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

a ja bym chciała pozdrowić każdego, kto mnie w pociągu z białegostoku do kostrzyna spasował (: niezapomniana osiemnastka, dziękuję!
 
 
DesDemona  
Forumowy prawiczek
Małe jest piękne,ale grube zabawniejsze


Wiek: 34
Dołączyła: 15 Lip 2014
Posty: 42
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

Poszukuje tego oto sympatycznego brodacza.Jechal pociagiemTLK Katowice-Kostrzyn 30lipca.Potem spotkalismy sie na wiosce piwnej przy Brodaczach.Podobno jest ze slaska.Ktokolwiek widzial ktokolwiek wie
 
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Nie 10 Sie, 2014   

A wiecie cokolwiek na temat człowieka o kulach, bez jednej nogi? Kim jest, skąd pochodzi, skąd się wziął na PW? Nie liczę na to, że go odnajdę, jestem tylko ciekawa tej postaci. Widziałam go wielokrotnie, brał udział w nagim biegu (za co kłaniam się w pas), ale nie odważyłam się podejść i zagadać. Coś, ktoś...?
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 10 Sie, 2014   

A ja w sumie szukam chłopaka, który przytulił mnie na The Billu, potem oboje rozeszliśmy się w pogo i widziałam go niestety tylko przez chwilę, a szkoda, bo bardzo chciałam pogadać, pamiętam tyle, że był wysoki i miał ciemnego irokeza.
No i jeszcze szukam kolegi z ciuchci na Ska-P, z którym miałam się potem zobaczyć i nie zobaczyłam - niebieski irokez, jeśli dobrze pamiętam to Opole, albo okolice Opola.
Jak tu gdzieś jesteście, to za rok jakieś piwo obowiązkowe!
 
 
 
darrek88  
Rozkręca sie

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 101
Skąd: Leszno
Wysłany: Nie 10 Sie, 2014   

xxl napisał/a:
A wiecie cokolwiek na temat człowieka o kulach, bez jednej nogi? Kim jest, skąd pochodzi, skąd się wziął na PW? Nie liczę na to, że go odnajdę, jestem tylko ciekawa tej postaci. Widziałam go wielokrotnie, brał udział w nagim biegu (za co kłaniam się w pas), ale nie odważyłam się podejść i zagadać. Coś, ktoś...?

Nie wiem czy mówimy o tej samej osobie (nie widziałem niestety woodstockowej nagiej mili), ale miałem takiego sąsiada we wtorek. Pochodził z Głogowa, a nogę stracił w wypadku po pijaku. Niestety później przeniósł gdzieś swój namiot przez "taśmowców" i nie było okazji dłużej pogadać.
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Nie 10 Sie, 2014   

Ten, o którym mówię, miał ciemne włosy i ciemną karnację, wyglądał raczej na obcokrajowca.
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Nie 10 Sie, 2014   

Widziałem tego gościa był rozbity niedaleko ASP obok moich znajomych pamiętam tylko że zostawił swój namiot w którym mieszkał komuś kto potrzebował dachu nad głową i poszedł dalej ale szacun bo dosyć stromo tak było z tej górki a on sam bez najmniejszego problemu sobie poradził.Wiem tylko że był z Ameryki Płd z jakiego dokładnie kraju nie wiem prawdopodobnie Chile tak jak ktoś mi powiedział ogólnie ludzi z tamtych stron było bardzo dużo i z wieloma spędziłem dużo czasu,i mam kontakt z nimi na fb więc może i tego kolegę da się tam znaleźć :)
 
 
 
HappyGregor  
Rozkręca sie
Enjoy!


Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 147
Skąd: Sieraków
Wysłany: Nie 10 Sie, 2014   

xxl napisał/a:
Ten, o którym mówię, miał ciemne włosy i ciemną karnację, wyglądał raczej na obcokrajowca.


To był Pablo!
Spotkaliśmy go w środę u Kriszny, rozmawialiśmy z nim dobre 3 godziny, po czym dzwonił z mojego telefonu do znajomych, bardzo sympatyczni ludzie.

Gościu jest z Argentyny, mieszka w Berlinie i stracił nogę w wypadku kolejowym, pierwszy raz na PW. Żongluje sześcioma (!) piłkami, zarabia w ten sposób na skrzyżowaniach. Bardzo w porządku gościu :)

Musielibyście widzieć jego minę, jak powiedzieliśmy mu o biegu nudystów :D
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 14 Sie, 2014   

Szukam ludzi jadących Wehikułem Czasu z poniedziałku na wtorek z Mysłowic. Konkretnie jednej osoby, ale pozostaje iść za nitką do kłębka i najpierw znaleźć kogokolwiek z Mysłowic jadących tym pociągiem.
 
 
Janis 1969  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 21 Gru 2014
Posty: 1
Skąd: wRock
Wysłany: Nie 21 Gru, 2014   

cześć : ) poszukuję chłopaka, który W pokojowej wiosce kryszny pracuje przy dźwięku pod namiotem w malutkim ogrodzeniu : ) . Owy chłopak ma niedługie, blond , spięte u góry dready, niebieskie oczy i kojarzę, że w poprzednich latach też go widywałam : ). Ubrany każdego dnia na czarno, plakietka "przystanek woodstock staff" , L&My czerwone i Coca- cola XD.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group