Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam transportu z UK
Autor Wiadomość
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pią 27 Cze, 2014   Szukam transportu z UK

Siema, siema, albo się nie ma, a jak się nie mato się szuka taniej i to właśnie robię. Poszukuję transportu do polski z UK w okolicach 21-26 lipca. Może być bezpośrednio na Woodstock, ale nie musi. Byle gdzie w kraju będzie dobrze. Od biedy i Niemiaszki mi pasują, ale że nie szprecham po ichniemu wolałbym rodzime strony.
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Pią 27 Cze, 2014   

ogarniales szajba blablacar?
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pią 27 Cze, 2014   

Oni się tam ogłaszają kilka dni przed wyjazdem. Niby mógłbym zaryzykować bo chyba mnie nie stać na samolot, co nie zmienia faktu, że tutaj też mogę spróbować
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Pią 27 Cze, 2014   

okej okej. :)
 
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Pią 27 Cze, 2014   

Oj szajba,trza bylo sie wczesniej oglosic,kilka dni temu siostre namowilem na wyjazd 23 ,ateraz juz po ptokach
<zniesmaczony>
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pią 27 Cze, 2014   

Kurcze, kurcze. No nic, ale trzymaj mnie w pamięci jakby co.
 
 
 
Astrall  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: UK
Wysłany: Sob 28 Cze, 2014   

Jaki zbieg okoliczności, ja też jadę do Polski 23 lipca i też z siostrą. Jak by ci jakimś sposobem ten 23 jednak spasował to daj znać bo miejsce by się pewnie ogarnęło w samochodzie.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 28 Cze, 2014   

A polski bus [atrzyłeś? Są czasem perełki za grosze.
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 28 Cze, 2014   

Już zmieniłem w opisie daty, bo 23 mi pasuje. Napisałem okolice 25-go i 23-ci definitywnie się w nich mieści, ale by nie było problemów uaktualniłem daty.
 
 
 
ikswezclam  
Rozkręca sie
@->---


Wiek: 39
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 161
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Na blabla jest juz od paru dni ekipa która jedzie na wooda z Barwell, Leicestershire chcą być w srode na polu tylko jeszcze mi nie odpisali którą 23 czy 30, wracają w niedzielę popołudniu, gdyby 23 to moglibyśmy razemz nimi , wysle Ci tel do nich na FB, jak sie dowiesz która środa to daj znać.
 
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

No mam full,kobita,dzieciaki i siostra,a tylko 5 miejsc .Coprawda bezposrednio na wooda nie jade,(dojade we wtorek chyba)ale przez Berlin na szczecin,no ale dupa juz.No wlasnie blabla tam sa jakies ogloszenia.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Dzięki wszystkim, transport ogarnięty. Teraz już szukam tylko powrotu, ale to chyba sobie samolotem sam ogarnę.

EDIT. Jak zwykle się pospieszyłem,szczęśliwy, że mam transport, oznajmiłem wszystkim, ze już nie szukam, a tu życie kładzie kolejne kłody pod nogi. Może się okazać, że jednak lipa będzie z tym transportem co miałem, więc na wszelki wypadek dalej szukam. Biednemu to zawsze pod górkę, wiatr w oczy i chuj w dupę :P
 
 
 
NatNat  
Rozkręca sie
matka wioskowa


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 191
Skąd: Szkotland
Wysłany: Czw 03 Lip, 2014   

chuj w dupe to czasem spoko sprawa :D

wracajac do tematu - szukam transportu po woodzie do UK, spoko by bylo w okolice Londynu ale jak nie to tez sie cos ogarnie. Grzeczna jestem, nie pale (az tyle), nie przeklinam (jak sytuacja wymaga) nie rzygam w samochodzie.

no i jeszcze jakby mnie kto chcial do swojego obozowiska przytulic to tez sie nie obraze
 
 
namalgosia
Gość
  Wysłany: Sob 05 Lip, 2014   :)

[quote="_Szajba_"]Dzięki wszystkim, transport ogarnięty. Teraz już szukam tylko powrotu, ale to chyba sobie samolotem sam ogarnę.

EDIT. Jak zwykle się pospieszyłem,szczęśliwy, że mam transport, oznajmiłem wszystkim, ze już nie szukam, a tu życie kładzie kolejne kłody pod nogi. Może się okazać, że jednak lipa będzie z tym transportem co miałem, więc na wszelki wypadek dalej szukam. Biednemu to zawsze pod górkę, wiatr w oczy i chuj w dupę :P[/quote] Na FB jest grupa ludzi którzy jadą na wooda.Profil poświęcony jest tylko i wyłącznie temu festiwalowi.Ostatnio ktoś szukał tam brakującego pasażera...rozglądnij sie mysle ze coś ogarniesz-ich strona nazywa sie HOHY na Woodstocku-powodzenia
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 05 Lip, 2014   

Dzięki, ale kupiłem tanie bilety do Kolonii i stamtąd walę na stopa. Zajrzę mimo wszystko, bo powrót by mi się przydał.
 
 
 
zwierzax1  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 2
Skąd: Cardiff
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

chcialem ci zaoferowac droge tam i z powrotem 25/07 powrot w niedziele, ale droge tam juz masz, a ze mieszkasz w dalekiej szkocji to podwozka powrotna do walii pewnie cie srednio urzadza
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

Dzięx, ale powrót też już mam zaklepany z blablacar, ale jakbyś ty nikogo nie znalazł, a mi się coś pozmieniało, to wyślij mi no namiary na ciebie, bo zawsze lepiej mieć jakiś plan awaryjny.
 
 
 
Adrock  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 2
Skąd: JG/UK
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Zabiorę na Woodstock z Anglii dokładnie londyn północny i w okolicach, wyjazd planuje na późne godzinny niedzielne 27/7 piszcie na gg 10367610 albo na priv pozdro i czekam na odzew
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group