Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nudni ludzie ze Śląska i nie tylko
Autor Wiadomość
zamuł  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Pią 20 Cze, 2014   Nudni ludzie ze Śląska i nie tylko

Siema,
Jako iż, od jakiegoś czasu uważam siebie, za człowieka aspołecznego, nudnego i nieradzącego sobie z nawiazywaniem nowych znajomości, wpadłem na pomysł by zebrać większą grupę takich własnie ludzi którzy będą mogli razem spędzić drogę na woodstock i ew rozbić się razem na polu, pomysł może i chory, wg niektórych pewnie skazany na niepowodzenie ale dlaczego by nie spróbować ?
Założę się, że wśród woodstokowiczów jest wiele takich osób, grunt by zgłosiły się osoby które faktycznie uważają się za nudne, nieśmiałe i małomówne. Możliwe, że dzięki zebraniu takiej ekipy wszyscy się przełamią ;p wystarczy zrobić ten jeden krok i poprostu stawić sie w umówionym miejscu i to może okazać się wielkim przełomem ;p a dzięki przebywaniu między ludźmi podobnymi do siebie, będziemy czuć się swobodniej i dzieki temu każdy może się rozkręci.. ;)

Propozycja padła, teraz poprostu rozkmińcie, czasu jeszcze troche zostało, a zamiast siedzieć z boku jadąc z ekipą 'rozrywkowych' i się dołować, pakujcie się i jedźcie z takimi jak Wy i ja ;)

Pozdro !!
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Pią 20 Cze, 2014   

Powodzenia zycze,przelamania w nawiazywaniu nowych znajomosci.Ja nie pomoge,bo jestem raczej rozrywkowy swir i lubie zajebista zabawe.Zamulem tez czasem bywam,ale tylko na mega kacu.Jedno co moge doradzic,to nie zamulaj i baw sie.
 
 
zamuł  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

Właśnie o to chodzi, by nie zamulać i się bawić, to nie będzie mój pierwszy Woodstock, więc to że będę sie tam dobrze bawił to wiem <haha> Chciałbym tylko sprawdzić, co się stanie gdy zbierze się taka.. zamulona ekipa ;p Przypuszczam, że może się wtedy okazać, że zamuły nie będzie, a wręcz przeciwnie ;)
Poprostu jest to szansa dla tych kurzy chcą jechać, a ze względu na problemy z zawiązywaniem nowych znajomości boją się jechać sami. Tutaj mają okazje zgadać sie przez neta i wzajemnie pokręcić z siebie beke, że maja problem którego tak naprawdę nie ma ;)) i przy okazji bezstresowo poznać nowych ludzi, bo będą mieli świadomość, że naprzeciw stoi ktoś z takim samym problemem i nie patrzy na Cibie jak na kretyna bo Cie rozumie. Ale nie ważne, kto chce niech pisze :D
 
 
Stolarz  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 5
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Ja myślę że to jest dobry pomysł i chętnie piszę się na tą propozycje
 
 
 
zamuł  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

To jest nas już dwóch :D Ja mam zamiar startować z Kato, najchętniej wybrałbym się najwcześniejszym pociągiem, ale na takie konkrety jest jeszcze troche czasu ;)
 
 
Stolarz  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 5
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

ja prawdopodobnie jadę autem więc można się zgadać bo jest trochę wolnych miejsc
 
 
 
DesDemona  
Forumowy prawiczek
Małe jest piękne,ale grube zabawniejsze


Wiek: 34
Dołączyła: 15 Lip 2014
Posty: 42
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 20 Lip, 2014   

Stolarz a skad jedziesz? Ja szukam dwoch miejsc
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime