Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję ekipy
Autor Wiadomość
SuchyKrzys  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączył: 27 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Strzyżów
Wysłany: Nie 27 Lip, 2014   

Hymm witam wybiera się ktoś z rzesz , gdyż smutno tak samemu pociągiem jechać :P aa olśniło mnie gdy leżałem i zastanawiam się nad spontanicznym woodstockiem raz już byłem ale teraz nie ma z kim :/ a posiadam tylko moje skromne 19 lat :P
 
 
pakulsky  
Coś już napisał

Wiek: 43
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 56
Wysłany: Wto 29 Lip, 2014   

Ja się wybieram dziś o 12:17, tak samo jak prawie cały pociąg bo już miejsc nie było na rezerwację i muszę jechać pierwszą klasą(SIC!) na woodstock. ale trudno. Znajdziesz ludzi. może nawet nas. w razie co zapraszam do ekypy.
 
 
rolnikuba  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 19
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 29 Lip, 2014   

Serio kupujecie bilety na ten intercity? kilka lat jeździłem nim z Wrocławia i nigdy biletu nie miałem, nikt mnie nie sprawdził itp. itd.
 
 
YogiCK  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto 29 Lip, 2014   

A potem przez takich idiotów są teksty że PKP nie ma kasy itd... n/c
 
 
 
rolnikuba  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 19
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 29 Lip, 2014   

YogiCK napisał/a:
A potem przez takich idiotów są teksty że PKP nie ma kasy itd... n/c


Nie mierz innych swoją miarą. Nie moja wina, że konduktor schował się i był niewidoczny. Po drugie, gdybyś widział jak jadąca młodzież, która zapewne ma bilety robi rozpierdol w pociągu, gdzie ludzie jadą z dziećmi nad morze to bardzo zdziwiłbyś się ale zapomniałem, że oni mogą wszystko, przecież kupili bilety.
 
 
slav  
Forumowy prawiczek
Slav

Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 16
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 29 Lip, 2014   

YogiCK ma sto procent racji a kolego rolnikuba kiepsko sie wytlumaczyles. konduktor sie schowal i byl niewidoczny ? spoko udaloo sie ale wnioskuje po poscie ze za kazdym razem tak jezdzis bez biletu.

rolnikuba napisał/a:
Serio kupujecie bilety na ten intercity? kilka lat jeździłem nim z Wrocławia i nigdy biletu nie miałem, nikt mnie nie sprawdził itp. itd.


Czyli kilka lat kręcisz wały. U konduktora sie kupuje jak czlowiek sie spozni czy wsiads na jakies dxiwnej stacjj bez kas. Natomiast Ty wsiadasz we Wrocławiu. Kilka lat sie spozniasz na pociag? Za kazdym razem? Nie Ty celowo omijasz kasy i wsiadasz z rozpierajaca duma bez biletu do srodka.
I nie tlumacz sie, ze konduktor sie schowal. Kupilbys bilet bylbys uczciwy, a tak lecisz w ciula. Wydoroslij!

rolnikuba napisał/a:
Nie moja wina, że konduktor schował się i był niewidoczny..


Serio kilka lat sie chowa przed Toba? Niebywale, ze tez w tv reportazu o tym nie bylo :))


YogiCK ma racje potem placz, ze kolej pkp sie sypie, ze wagony zapchane pociagow nie ma. Ludzie traca prace na kolei, gdzie wielu jest pracownikow starej daty z zawodem kolejarzya.

a tekst typowy na wybielenie ze mlodziez kupuje bilet i robi chlew, a Ty nie. Wiesz czego tak moze byc bo z jednej strony jedziesz bez biletu jestes kozak a z drugiej strony siedzisz w tym przedziale cichutko jak mysz pod miotla bo boisz sie ze Pan konflduktor przyjdzie no i bilet trzeba kupic <rotfl3>
jedyne wytłumaczenie zrozumiem, ze pochodzi ktos z biednej rodziny. jezdzi do pracy ryzykuje by wyzywic reszte.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group