Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Janusz Korwin Mikke
Autor Wiadomość
Morow  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: :)
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

Dezaprobator napisał/a:
widzą Woodstock jako bandę lewicującej młodzieży podczas gdy prawda jest inna.

A jaka jest prawda? Większość to jednak niestety lewa strona, wystarczy popatrzeć na kult Che na woodstocku...
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

Dezaprobator napisał/a:
aqu32 napisał/a:
Korwin jest wolnościowcem, wyznaje zasade "chcącemu nie dzieje sie krzywda", i "wolność jednego kończy sie na wolności drugiego", a na Woodstocku jest muuuuultum podobnych mu ludzi wyznajacyh te same zasady, wiec myśle ze Korwin byłby odpowiednim człowiekiem na ASP.


Oczywiście, że tak. Niektórym się kłóci woodstock z JKM bo widzą Woodstock jako bandę lewicującej młodzieży podczas gdy prawda jest inna.


Dez, czemu przypisujesz mi cytat, którego nigdy nie napisałem ?
Ze swojej strony dodam, że hasło "chcącemu nie dzieje się krzywda" ma bardzo wypaczony sens, a znaczenie jakie przypisują mu neoliberałowie zupełnie nie pokrywa się z praktyką dzisiejszych czasów.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

aqu32 napisał/a:
Dez, czemu przypisujesz mi cytat, którego nigdy nie napisałem ?

Jakaś pomyłka. Sorki :)
Morow napisał/a:
A jaka jest prawda? Większość to jednak niestety lewa strona, wystarczy popatrzeć na kult Che na woodstocku...

Akurat osoby, które noszą Che z reguły nawet nie wiedzą co noszą.

Dalej podtrzymuję swoje zdanie, że większość ludzi jeździ na Woodstock bo uwielbia wolność. Czasem nawet nie umie tego nazwać.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

Bo sam Woodstock to poniekąd "lewacka" idea? Bo prawiczki widzą w nim zło szatana, brud i narkotyki i nic więcej?
 
 
 
Morow  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: :)
Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

Dezaprobator napisał/a:
Akurat osoby, które noszą Che z reguły nawet nie wiedzą co noszą.

Akurat jakiś "punk" wyciągnął flagę Che na koncercie Skowytu jak gadał o polityce, przed utworem "Ona jest nazi". I tak przeszkadza mi to.
 
 
Pijany Marcin  
Forumowy prawiczek
ZARAZ BĘDZIE CIEMNO

Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 48
Skąd: Tortuga
Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

Dezaprobator napisał/a:
JKM nie wystąpi w 2014 roku na Przystanku Woodstock.

Widać Jurek nie wydał zgody.





UFF dobrze
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Zawsze traktowałem Woodstock jako pewną odskocznie od całej rzeczywistości.. Ucieczkę od mediów, ucieczkę od manipulacji ludzkimi głowami, oraz przede wszystkim ucieczkę od pieprzonej polityki, która świadomie i tak nas wszystkich wykańcza. To piękny festival, najpiękniejszy! Wydaje mi się że zapraszanie jakichkolwiek polityków czy to z lewej czy z prawej brudzi to wszystko. Strzelamy sobie sami w kolano, bo przecież każdy polityczny niuans rodzi coraz to nowe podziały.. Wydaje mi się że jest ogromne grono wspaniałych i wartościowych ludzi którzy mogliby godzinami gadać o życiu i świecie, muzyce, kinie, sztuce i milionie innych rzeczy. Osobiście nawet na takie spotkanie bym nie poszedł, bo po co? Prędzej czy później ktoś by na scenę coś tam rzucił, wyszła by afera - media by napisały że zamach na krula lewaki zrobiły i zaś znowu kolejna awantura - stąd nie chciałbym bym nawet być tego świadkiem hehe... dużo chętniej bym to zastąpił np. spotkaniem z Arturem Rawiczem z CGM czy nawet Martyną Wojciechowską czy takim Kamilem Stochem :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang