Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wojciech Lemański
Autor Wiadomość
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Śro 14 Maj, 2014   Wojciech Lemański

Przez jednych uciszany, przez innych bardzo mocno słuchany. Przez jednych uważany za niewygodny „głos", przez innych podziwiany – ksiądz Wojciech Lemański będzie gościem Akademii Sztuk Przepięknych podczas 20. Przystanku Woodstock. Rozmowę z nim poprowadzi Anna Wacławik-Orpik - dziennikarka radia TOK FM.

 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Śro 14 Maj, 2014   

Dotychczas w tzw. mediach niezależnych ukazały się setki artykułów pokazujących jak małym, kłótliwym, chamowatym człowiekiem jest ks. Lemański.

Podawanie tych źródeł mijałoby się z celem - 99% z Was odpowiadałoby na nie zgodnie z wyuczonym wzorcem - wszystko co nie pochodzi od Michnika, Lisa lub z TVNu jest goovno warte.

Ale jakimś niewiarygodnym zbiegiem okoliczności, ostatnio w onecie (czyli w Waszym ukochanym TVNie) pojawił się tekst o tymże obywatelu. Nie wiem, może agenci wojskowi (czyli TVN) pokłócili się z agentami milicyjnymi (czyli - Newsweek; ale Owsiak też pochodzi z rodziny milicyjnej więc na stopro jest za Newsweekiem i za lemańskim).

Poczytajcie sobie. Tak, tak, to opublikowało TVN:

http://wiadomosci.onet.pl...jasienice/tkc5w
 
 
gruba  
Forumowy prawiczek
a na łudstoku będzie rozróba


Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 34
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Czw 15 Maj, 2014   

akurat nie obchodzi mnie co piszą o Księdzu Lemańskim jakieś prokaczystowskie media. Nie wiem dlaczego Onet przeszedł na stronę kaczystów, pewno zorientowali się kto wygra wybory. Ja od początku wierzę w Księdza Lemańskiego i autorytet Jurka Owsiaka mnie w tym utrzymuje, On nie ma żadnego interesu by wspierać formacje polityczne a jedynie działa jako autorytet moralny, ponad tymi wszystkimi waszymi kłótniami. Będę oklaskiwała Księdza Lemańskiego chociaż będzie trzeba wstać przed terminem.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 15 Maj, 2014   

Miałem okazję uczestniczyć w rekolekcjach prowadzonych przez ks. Lemańskiego i jako jeden z niewielu księży, na mojej drodze życiowej, nie uprawiał agitacji światopoglądowej ani wyborczej, a był po prostu ludzki, starał się zrozumieć drugiego człowieka i mu poradzić.

MWzWM napisał/a:
Dotychczas w tzw. mediach niezależnych ukazały się setki artykułów pokazujących jak małym, kłótliwym, chamowatym człowiekiem jest ks. Lemański.

Podawanie tych źródeł mijałoby się z celem - 99% z Was odpowiadałoby na nie zgodnie z wyuczonym wzorcem - wszystko co nie pochodzi od Michnika, Lisa lub z TVNu jest goovno warte.

http://wiadomosci.onet.pl...jasienice/tkc5w

No, ale jak onet opublikuje coś zgodnego ze światopoglądem kolegi to jest cacy ;) a tak poza tym to be. Pomijam fakt, że jest to portal szukający sensacji bo to nabija liczbę wejść i za parę tygodni może opublikować pochwalny artykuł o tym samym księdzu.

Co do tekstów typu "wyuczony wzorzec" to pewnie 99% ludzi o Twoich poglądach opowiedziałoby się wyuczonym wzorcem, że michnikowe. lisowe i TVNowskie media to gówno :) Czyli vice versa.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime