Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Niez
Wto 22 Kwi, 2014
Magdalena Środa
Autor Wiadomość
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Tjaaaa, ludzie głosują zgodnie ze swoim sumieniem a potem "Ci lepsi, praworządni i prawdomówni" wyzywają ich od lewaków i lemingów. Zajebista opcja, naprawdę :D
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Jaaasiek napisał/a:
Tjaaaa, ludzie głosują zgodnie ze swoim sumieniem a potem "Ci lepsi, praworządni i prawdomówni" wyzywają ich od lewaków i lemingów. Zajebista opcja, naprawdę :D


No ja napisałem o Partii Libertariańskiej i nie sądzę żeby jej elektorat wyzywał kogoś od leminga :F Powiedziałbym, że to najbardziej wolnościowa partia, ale kto by mnie tam słuchał. Ostatnio nawet sporo "praworządnych i prawdomównych" wycofało dla niej swoje poparcie :D Nie mówiąc już o tym, że ta partia nie mieści się w klasycznym podziale "lewo-prawo" w żaden sposób.
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

spootnick napisał/a:
pampers napisał/a:

Przyjmuję taktykę Kazika i zaczynam głosować na kanapowe partie prowadzone przez oszołomów.


Może właśnie rządzącym chodzi o to, żebyś zagłosował na jednego z wielkiej czwórki? Jak zagłosujesz na coś innego, to zmarnujesz głos...
A pomyśl hipotetyczna sytuacja, ludzie głosują zgodnie ze swoim sumieniem, a nie " na mniejsze zło" lub "żeby się głos nie zmarnował". Sondaże są niezłym narzędziem manipulacji.


Ale ja nie zagłosuję na nikogo. Dam odpór. Mogę głosować ewentualnie na ludzi, których znam w wyborach samorządowych. Tak robiłem do tej pory, ale wystarczyła jedna kadencja żeby się wplątali w gierki, wałki i mini "spiski". Brzydzę się tym.
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Wielka Polska Sondazowa.
Sondaze decyduja kto w sejmie kto poza nim. Chore podzialy jesli nie my to oni. PiSvsPO
Wielka koalicja sie udala bo obie partie lideruja od 9 lat w sejmie. Ludzie lubia glosowac na zwyciezcow, wiec sondaze sa najwazniejsze. Dzieki sondazom zniknela SdPl, bo SLD zgrabnie przejelo ich wyborco dzieki sondazom. To samo robi PiS i PO z partiami prawo, wmawiajac im ze tylko MY. Dlatego nie wierze ze jakikolwiek prawicowy plankton jest w stanie wyplynac w ciagu najblizysz lat. Wystarczy popatzrec na hstorie PJN i SP. ''To juz jest koniec, nie ma juz nic'' beda nucic Gowin z Ziobro. KOlejne koalicje, zmiany barw, umycie rak od win i gzrechow.

A wracajac do sondazy to i tak najpopularniejsza jest partai : Trudno powiedziec.
A najpopularniejsza opocja polityczna w Polsce jest : wszyscy politycy to qrwy i zlodzieje i na wybory nie pojde, jak widac na przykladzie frekwencji wyborczej
 
 
spootnick  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 36
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

pampers napisał/a:
Ale ja nie zagłosuję na nikogo.


I to jest woda na młyn tych, którzy siedzą teraz u władzy.
Frekwencja 42% (tak było chyba ostatnio), bo ludzie nie chcą głosować na tych, którzy już wielokrotnie zawiedli, a na małych nie ma sensu, bo przecież się nie dostaną. Tylko pamiętajmy, że 58% to jest większość. Jeśliby zmobilizować tych ludzi do zagłosowania, wcale bym się nie zdziwił, jakby 5% próg przekroczyły jeszcze 3-4 inne ugrupowania. Spore szanse bym widział JKM, RN, Libetan, PPP Ikonowicza.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

benyk33 napisał/a:
Wielka Polska Sondazowa.
Sondaze decyduja kto w sejmie kto poza nim. Chore podzialy jesli nie my to oni. PiSvsPO
Wielka koalicja sie udala bo obie partie lideruja od 9 lat w sejmie. Ludzie lubia glosowac na zwyciezcow, wiec sondaze sa najwazniejsze. Dzieki sondazom zniknela SdPl, bo SLD zgrabnie przejelo ich wyborco dzieki sondazom. To samo robi PiS i PO z partiami prawo, wmawiajac im ze tylko MY. Dlatego nie wierze ze jakikolwiek prawicowy plankton jest w stanie wyplynac w ciagu najblizysz lat. Wystarczy popatzrec na hstorie PJN i SP. ''To juz jest koniec, nie ma juz nic'' beda nucic Gowin z Ziobro. KOlejne koalicje, zmiany barw, umycie rak od win i gzrechow.

A wracajac do sondazy to i tak najpopularniejsza jest partai : Trudno powiedziec.
A najpopularniejsza opocja polityczna w Polsce jest : wszyscy politycy to qrwy i zlodzieje i na wybory nie pojde, jak widac na przykladzie frekwencji wyborczej

A co zabawne, gospodarczo nikt z nich nie idzie w prawą stronę (co widać po latach rządów PO, czy programie PiS - full socjal). Ja w tym momencie nie mam na kogo głosować, naprawdę. Ktoś wspomniał Partię Libertariańską - dla mnie ich program to kompletna utopia i puste slogany, a nie konkretne pomysły na poprawienie losu Polaków ;)
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

kizia napisał/a:

A co zabawne, gospodarczo nikt z nich nie idzie w prawą stronę (co widać po latach rządów PO, czy programie PiS - full socjal)


Gospodarczo nie, swiatopoglodowo bardzo.
Taki narodowy socjalizm. qrwa!!!????? gdzies to kiedys slyszalem

A glosowac nie ma na kogo, na obu flankach lipa, to fakt.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
Tjaaaa, ludzie głosują zgodnie ze swoim sumieniem a potem "Ci lepsi, praworządni i prawdomówni" wyzywają ich od lewaków i lemingów. Zajebista opcja, naprawdę :D


No ja napisałem o Partii Libertariańskiej i nie sądzę żeby jej elektorat wyzywał kogoś od leminga :F Powiedziałbym, że to najbardziej wolnościowa partia, ale kto by mnie tam słuchał..

Bardziej mi chodziło o to, że dajmy na to zagłosuję na PO czy SLD i z automatu dla różnych debili jestem lemingiem i komuchem. Śmiech i żal.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Jaaasiek napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
Tjaaaa, ludzie głosują zgodnie ze swoim sumieniem a potem "Ci lepsi, praworządni i prawdomówni" wyzywają ich od lewaków i lemingów. Zajebista opcja, naprawdę :D


No ja napisałem o Partii Libertariańskiej i nie sądzę żeby jej elektorat wyzywał kogoś od leminga :F Powiedziałbym, że to najbardziej wolnościowa partia, ale kto by mnie tam słuchał..

Bardziej mi chodziło o to, że dajmy na to zagłosuję na PO czy SLD i z automatu dla różnych debili jestem lemingiem i komuchem. Śmiech i żal.


Chyba że tak, to się zgadzam. Zresztą czasem nawet głosujący na PiS bywają nazywani lemingami.
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Dobra, koniec sielanki. Każdy post co nie dotyczy Środy leci w kosmos.

Ps. jak już tak się rozgadaliście to zróbcie nowy temat w innym dziale, a resztę waszych rozmów przeniesie się.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

Ja osobiście wolę Piątek i Sobotę. Wyjątkowo nie trawię tej Środy. Może dlatego że do weekendu jeszcze daleko ? Może po prostu dlatego że jest tępa? Sam nie wiem.
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

Czasem tak jest, że ludzie fizycznie odstręczający są na tyle piękni duchem i intelektem, że tego pierwszego się nie zauważa.


Ta pani tak nie ma, niestety.
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Nie 06 Kwi, 2014   

Ojej, właśnie przypierdoliłeś się do kogoś, bo uważasz że jest brzydki. Classy.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Nie 06 Kwi, 2014   

MWzWM napisał/a:
Czasem tak jest, że ludzie fizycznie odstręczający są na tyle piękni duchem i intelektem, że tego pierwszego się nie zauważa.


Ta pani tak nie ma, niestety.


Piękne podsumowanie. :D

A kolega pampers niech zmieni pieluchę i czyta ze zrozumieniem. :D
 
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 08 Kwi, 2014   

A wiecie że Środa była w 1985r na Jarocinie?
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Śro 09 Kwi, 2014   

Wpajała pankom wartości obywatelskie.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 19 Kwi, 2014   

W tym roku ponoć ma robić to samo na woodstocku. Taka odgórna dyrektywa.
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Sob 19 Kwi, 2014   

Teraz od wpajania wartości obywatelskich jest Juras błyszczący koło prezydenta i tworzący mini punkt werbunkowy.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 19 Kwi, 2014   

Hehehe kolo którego prezydenta? Polski ? Niemiec? a może obu na raz ? ;))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group