Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Niez
Wto 22 Kwi, 2014
Magdalena Środa
Autor Wiadomość
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Wnioskuję po ogólnym stylu wypowiedzi i twoich postach ;)
 
 
 
spootnick  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 36
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

pampers napisał/a:
Bo nie lubię polityków i ich fanbojów?


Biedastwo nie lubi polityków...
Na jakim ty świecie żyjesz? Ich decyzje mają bezpośredni wpływ na nasze życie. Chyba, że tatuś i mamusia ci wszystko pod nos podstawiają...

Fanbojem ani tym bardziej politykiem nie jestem, po prostu przeszkadza mi, to że nie mogę żyć w tym kraju na godnym poziomie. A takie idiotki jak Środa odwracają uwagę ludzi od spraw istotnych.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Dla mnie np. nieistotny jest patriotyzm, wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej czy historyczne dzieje. Dla innych to bardzo istotne sprawy. Dla bezrobotnego jest istotna praca, dla bezdomnego dom. Nie Ty decydujesz co dla kogo ma być istotne i co w tym kraju jest najbardziej istotne ogólnie.

Ogólnie temat feminizmu na Woodstocku nie był poruszany, więc widocznie było parcie. Lepiej taka środa niż Bratkowska.
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

spootnick napisał/a:
pampers napisał/a:
Bo nie lubię polityków i ich fanbojów?


Biedastwo nie lubi polityków...
Na jakim ty świecie żyjesz? Ich decyzje mają bezpośredni wpływ na nasze życie. Chyba, że tatuś i mamusia ci wszystko pod nos podstawiają...

Fanbojem ani tym bardziej politykiem nie jestem, po prostu przeszkadza mi, to że nie mogę żyć w tym kraju na godnym poziomie. A takie idiotki jak Środa odwracają uwagę ludzi od spraw istotnych.


No mają wpływ i co w związku z tym? Wybór masz między gównem jednym a gównem drugim. Nie lubię politycznej hipokryzji i zakłamania. Wierzę tylko w oddolne działania i inicjatywy oraz od czasu do czasu wybory regionalne.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

pampers napisał/a:
Wybór masz między gównem jednym a gównem drugim.


Wmawiaj sobie dalej :) I nie mówię tu tylko o Korwinie (sensowny program gospodarczy), czy Ruchu Narodowym. Ale uwierz mi że są dobre ugrupowania. No i inna sprawa, że takie gadanie też jest mało mądre, bo kto wie jak by się zmieniły wyniki wyborów gdyby jeden z drugim poszli zagłosować.
 
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

To na kogo głosowałeś jeśli można wiedzieć?

@Jaaasiek

Jak ruskie nam wjadą tak jak na Gruzję czy Krym to co zrobisz? Sprawa Smoleńska została rozdmuchana przez media do rangi szopki. Taki był plan, żeby ludziom ten temat wybić z głowy i nie chcieli o nim słyszeć. 96 osób, które zginęły w katastrofie to nie wszystkie, które zginęły w związku z katastrofą. Błasik jednak trzeźwy, teren po katastrofie zaorany i zabetonowany, a wrak rdzewieje i jest rozkradany gdzieś pod jakimś namiotem. Ja nic więcej nie potrzebuje do oceny "naszego" rządu.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

W ostatnich wyborach dałem głosy JKM i UPR, teraz najprawdopodobniej zagłosuję na Partię Libertariańską. Co do tematu Krymu - co Rosjanie tam złego zrobili? Bo o ile się dobrze orientuję to oni tam nawet prawie strzelać nie musieli a ludność Krymu powitała ich z otwartymi rękoma. Ludzie tam wręcz świętowali fakt przyłączenia do Rosji. A sugestie, że Putin ma jakiś interes w szkodzeniu Polsce albo zajmowaniu jej terenów, są mało realne, więc nie polecam głoszenia takich dziwnych teorii, że nam "ruscy" wejdą do Polski - to nie XVIII wiek ani nie Związek Radziecki. I z góry uprzedzam - nie jestem agentem ;)
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

MLS napisał/a:
To na kogo głosowałeś jeśli można wiedzieć?

@Jaaasiek

Jak ruskie nam wjadą tak jak na Gruzję czy Krym to co zrobisz? Sprawa Smoleńska została rozdmuchana przez media do rangi szopki. Taki był plan, żeby ludziom ten temat wybić z głowy i nie chcieli o nim słyszeć. 96 osób, które zginęły w katastrofie to nie wszystkie, które zginęły w związku z katastrofą. Błasik jednak trzeźwy, teren po katastrofie zaorany i zabetonowany, a wrak rdzewieje i jest rozkradany gdzieś pod jakimś namiotem. Ja nic więcej nie potrzebuje do oceny "naszego" rządu.

Dlatego też należy powoływać kolejne komisje z wysoką dietą poselską itp. Ja od samego początku mam w dupie czy to był zamach czy nie, są ważniejsze sprawy np. to, że dzieci w szkołach nie mają co jeść, że lud roboty nie ma czy to, że ze szkół coraz więksi idioci wychodzą.

A Ruskie, póki trzymają się z daleka ode mnie i mojej rodziny to mnie grzeje co zrobią, nie mam zamiaru umierać za flagę, za terytorium czy za nieznajome mi osoby. Życie oddam tylko za bliskich.

Kończę udzielać się na inne tematy niż Środa.
 
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Pytanie o głosowanie kierowałem do pampersa ;) Musiałeś się wkraść ze swoim postem wcześniej. Z kolei jeśli o ruskich chodzi to było to pytanie czysto hipotetyczne z kategorii "co gdyby?" Równie dobrze mógłbym tam wstawić marsjan, ale ruskie są bardziej przyziemne ;)

Bo 80% ludności to przesiedleni rosjanie, ale Krym jest terytorium Ukrainy. Już padła propozycja żebyśmy sobie wzięli nasze przedwojenne tereny ;) Osobiście twierdzę, że Putin to kozak jakich mało i przydałby się taki w Polsce. Ktoś kto będzie dbał o interesy Polski, a nie Berlina, Brukseli i Waszyngtonu.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

a czy pani Środa będzie na ASP w środę? ;>
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

No ja uważam, że Krym jest teraz częścią Rosji i był nią znacznie dłużej niż Ukrainy. A jeśli już nie był ukraiński, to był częścią Chanatu Krymskiego. Uważam, że Rosja jednak lepiej się zajmie terenami. A co do tego, że Putin w Polsce by się przydał - czasami ciężko się nie zgodzić z tym stwierdzeniem.
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

KazikHansen napisał/a:
pampers napisał/a:
Wybór masz między gównem jednym a gównem drugim.


Wmawiaj sobie dalej :) I nie mówię tu tylko o Korwinie (sensowny program gospodarczy), czy Ruchu Narodowym. Ale uwierz mi że są dobre ugrupowania. No i inna sprawa, że takie gadanie też jest mało mądre, bo kto wie jak by się zmieniły wyniki wyborów gdyby jeden z drugim poszli zagłosować.



Przyjmuję taktykę Kazika i zaczynam głosować na kanapowe partie prowadzone przez oszołomów. Do tej pory oddawałem nieważny głos więc w sumie niewiele się zmieni.
Putin kozak, jeździ z gołą klatą na koniu, poluje i dusi opozycję. Chcę go w Polsce. Totalnie. A żeby jeszcze walczył z lewactwem jak Pinochet albo z kapitałem jak Chavez to już w ogóle ma mój głos.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

kizia napisał/a:
Ja uważam, że w przeciwieństwie do Magdaleny Środy JKM szukałby na polu przyszłych wyborców.


Czyli sugerujesz, że środa startująca z list palikota nie szuka ? :D
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Nie znam ludzi, którzy o Środzie mówią per król i wylizaliby jej stopy za samo pojawienie się :P Poza tym nie kojarzy mi się ona stricte z polityką, a raczej z felietonami, i (nieco rozdmuchanym) feminizmem. W ogóle nie wiedziałam, że należy do Twojego Ruchu.
 
 
spootnick  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 36
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

pampers napisał/a:

Przyjmuję taktykę Kazika i zaczynam głosować na kanapowe partie prowadzone przez oszołomów.


Może właśnie rządzącym chodzi o to, żebyś zagłosował na jednego z wielkiej czwórki? Jak zagłosujesz na coś innego, to zmarnujesz głos...
A pomyśl hipotetyczna sytuacja, ludzie głosują zgodnie ze swoim sumieniem, a nie " na mniejsze zło" lub "żeby się głos nie zmarnował". Sondaże są niezłym narzędziem manipulacji.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Tjaaaa, ludzie głosują zgodnie ze swoim sumieniem a potem "Ci lepsi, praworządni i prawdomówni" wyzywają ich od lewaków i lemingów. Zajebista opcja, naprawdę :D
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Jaaasiek napisał/a:
Tjaaaa, ludzie głosują zgodnie ze swoim sumieniem a potem "Ci lepsi, praworządni i prawdomówni" wyzywają ich od lewaków i lemingów. Zajebista opcja, naprawdę :D


No ja napisałem o Partii Libertariańskiej i nie sądzę żeby jej elektorat wyzywał kogoś od leminga :F Powiedziałbym, że to najbardziej wolnościowa partia, ale kto by mnie tam słuchał. Ostatnio nawet sporo "praworządnych i prawdomównych" wycofało dla niej swoje poparcie :D Nie mówiąc już o tym, że ta partia nie mieści się w klasycznym podziale "lewo-prawo" w żaden sposób.
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

spootnick napisał/a:
pampers napisał/a:

Przyjmuję taktykę Kazika i zaczynam głosować na kanapowe partie prowadzone przez oszołomów.


Może właśnie rządzącym chodzi o to, żebyś zagłosował na jednego z wielkiej czwórki? Jak zagłosujesz na coś innego, to zmarnujesz głos...
A pomyśl hipotetyczna sytuacja, ludzie głosują zgodnie ze swoim sumieniem, a nie " na mniejsze zło" lub "żeby się głos nie zmarnował". Sondaże są niezłym narzędziem manipulacji.


Ale ja nie zagłosuję na nikogo. Dam odpór. Mogę głosować ewentualnie na ludzi, których znam w wyborach samorządowych. Tak robiłem do tej pory, ale wystarczyła jedna kadencja żeby się wplątali w gierki, wałki i mini "spiski". Brzydzę się tym.
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Wielka Polska Sondazowa.
Sondaze decyduja kto w sejmie kto poza nim. Chore podzialy jesli nie my to oni. PiSvsPO
Wielka koalicja sie udala bo obie partie lideruja od 9 lat w sejmie. Ludzie lubia glosowac na zwyciezcow, wiec sondaze sa najwazniejsze. Dzieki sondazom zniknela SdPl, bo SLD zgrabnie przejelo ich wyborco dzieki sondazom. To samo robi PiS i PO z partiami prawo, wmawiajac im ze tylko MY. Dlatego nie wierze ze jakikolwiek prawicowy plankton jest w stanie wyplynac w ciagu najblizysz lat. Wystarczy popatzrec na hstorie PJN i SP. ''To juz jest koniec, nie ma juz nic'' beda nucic Gowin z Ziobro. KOlejne koalicje, zmiany barw, umycie rak od win i gzrechow.

A wracajac do sondazy to i tak najpopularniejsza jest partai : Trudno powiedziec.
A najpopularniejsza opocja polityczna w Polsce jest : wszyscy politycy to qrwy i zlodzieje i na wybory nie pojde, jak widac na przykladzie frekwencji wyborczej
 
 
spootnick  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 36
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

pampers napisał/a:
Ale ja nie zagłosuję na nikogo.


I to jest woda na młyn tych, którzy siedzą teraz u władzy.
Frekwencja 42% (tak było chyba ostatnio), bo ludzie nie chcą głosować na tych, którzy już wielokrotnie zawiedli, a na małych nie ma sensu, bo przecież się nie dostaną. Tylko pamiętajmy, że 58% to jest większość. Jeśliby zmobilizować tych ludzi do zagłosowania, wcale bym się nie zdziwił, jakby 5% próg przekroczyły jeszcze 3-4 inne ugrupowania. Spore szanse bym widział JKM, RN, Libetan, PPP Ikonowicza.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

benyk33 napisał/a:
Wielka Polska Sondazowa.
Sondaze decyduja kto w sejmie kto poza nim. Chore podzialy jesli nie my to oni. PiSvsPO
Wielka koalicja sie udala bo obie partie lideruja od 9 lat w sejmie. Ludzie lubia glosowac na zwyciezcow, wiec sondaze sa najwazniejsze. Dzieki sondazom zniknela SdPl, bo SLD zgrabnie przejelo ich wyborco dzieki sondazom. To samo robi PiS i PO z partiami prawo, wmawiajac im ze tylko MY. Dlatego nie wierze ze jakikolwiek prawicowy plankton jest w stanie wyplynac w ciagu najblizysz lat. Wystarczy popatzrec na hstorie PJN i SP. ''To juz jest koniec, nie ma juz nic'' beda nucic Gowin z Ziobro. KOlejne koalicje, zmiany barw, umycie rak od win i gzrechow.

A wracajac do sondazy to i tak najpopularniejsza jest partai : Trudno powiedziec.
A najpopularniejsza opocja polityczna w Polsce jest : wszyscy politycy to qrwy i zlodzieje i na wybory nie pojde, jak widac na przykladzie frekwencji wyborczej

A co zabawne, gospodarczo nikt z nich nie idzie w prawą stronę (co widać po latach rządów PO, czy programie PiS - full socjal). Ja w tym momencie nie mam na kogo głosować, naprawdę. Ktoś wspomniał Partię Libertariańską - dla mnie ich program to kompletna utopia i puste slogany, a nie konkretne pomysły na poprawienie losu Polaków ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group