Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Agnieszka Holland
Autor Wiadomość
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

Dj Kid napisał/a:
Ta antypolska komunistka, nie podziękuje. Co do najlepszego serialu jaki widziałem "The Wire" to reżyserowała tylko jeden epizod, więc nie ma się czym podniecać.

Nie jeden tylko trzy jak już coś, a teraz będzie reżyserować kilka epizodów z House of Cards, więc śmiem twierdzić, że jednak zna się na swoim fachu. Ale w sumie komu ja to mówię... komuś kto ocenia cenioną reżyserkę przez pryzmat swoich jedynych słusznych poglądów.
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

Elsanka napisał/a:
komu ja to mówię... komuś kto ocenia cenioną reżyserkę przez pryzmat


znajomośc fachu nie wyklucza posiadania poglądów. Ja np. jestem dość dobry w swoim fachu a jednocześnie posiadam poglądy

To idźmy dalej: pani AH jest "cenioną reżyserką". To na pewno. Niewykluczone, że jest też dobrą reżyserką choć jedno z drugim nie zawsze idzie w parze.

natomiast to, że jest ponoć znana z wypowiedzi antypolskich i skrajnie lewackich oraz że ma komunistyczne korzenie jest NIEZALEŻNE od informacji z poprzedniego akapitu.

Przeanalizujmy rozmowę typu: - Holland to komunistyczne, antypolskie ścierwo, - O nie, nie, to ceniona reżyserka, światowy człowiek.

Otóż nie trzeba mieć doktoratu z logiki by przyuważyć, że posługujemy się tu taką oto argumentacją: - Grzesiek jest strasznie niski. - O nie, nie, przecież on NIGDY nie kupuje w Żabce.

Te argumenty się nie konfrontują, one się mijają

Dla mnie pani Holland dotychczas nie istniała, nie wiedziałem o niej praktycznie nic (nie oglądam lewizora). Natomiast to, że występuje na ASP jest dla mnie sygnałem, że jest to człowiek, który głosi słuszne, zaakceptowane przez telewizor poglądy. Jest taka jakie byłoby dziecko spłodzone wspólnymi siłami przez Roguckiego, Wojewódzkiego i ks. Bonieckiego w brzuchu Gronkiewicz-Walc. Więc wiem, że jej nie lubię
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

MWzWM napisał/a:
Elsanka napisał/a:
komu ja to mówię... komuś kto ocenia cenioną reżyserkę przez pryzmat




natomiast to, że jest ponoć znana z wypowiedzi antypolskich i skrajnie lewackich oraz że ma komunistyczne korzenie


A konkretnie?
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

pampers
Teraz będzie szukał w internetach... Zarzucam komuś brak konkretów samemu nic nie precyzując. Szczyt bezmyślności.

mwzwm
której telewizji tej lewacko-komuszej czy tej faszystowsko-katolicko-talibowskiej ? Czy jeszcze innej jedynie słusznej i niezależnej ? ;) Ogólnie czytając twój potok myślowy, przekonałeś mnie do jednego, jesteś rycerzem internetu !
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

tam w tym moim cycacie jest słowo "ponoć". Krótkie, a i nie do końca niezrozumiałe słowo. Wystarczy się zadumać co znaczy.

Napisałem też (zgodnie z logiką słowa "ponoć"), że się nie znam na pani Oląnd więc prośba o jej cycaty świadczy jedynie, że ktoś nie rozumie najprostszych zdań które czyta i na które, z całym młodzieńczym zaangażowaniem, próbuje odpowiadać.

Ani trochę mnie zatem nie dziwi, że ów ktoś lubi postaci, które nakazuje lubić telewizor. Oni tam dbają o to by każdy, nawet młody i moralnie zaangażowany, zrozumiał przekaz
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Wto 08 Lip, 2014   

Bardzo łatwo kategoryzujesz, łatwo też zostawiasz sobie otwarte furtki a ponoć ponoć bywa sugestywne.

Swoją drogą to że ktoś nie ogląda tv nie oznacza, że myśli niezależnie a jego analiza rzeczywistości jest wielopoziomowa i niezwykle krytyczna.
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

stoper, dzięki Ci za to, że nie muszę jeno z idiotami rozmawiać.

kategoryzuję łatwo bo łatwość kategoryzowanie obejmuje.

A to, że o logice pisałem, a nie a pani Oląd, mozę nikt nie wypatrzył. Może i Ty nie do końca
 
 
Lara94  
Coś już napisał
Zawsze potrzebuje pomocy.


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Lip 2014
Posty: 51
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

ja tam za jej artystycznym dorobkiem nie przepadam, w ogóle do mnie nie przemawia, ale przejdę się. Czemu by nie? Z resztą, zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć. :)
 
 
Gaja99  
Rozkręca sie
Gaja99


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Super :)
Będzie o czym porozmawiać, posłuchać i o co zapytać.
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Gaja99 napisał/a:
Super :)
Będzie o czym porozmawiać, posłuchać i o co zapytać.


O co byś chciała zapytać panią Holland ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group