Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd z dziewczyną na Woodstock - pytania..
Autor Wiadomość
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

Spokój już każdy żyje jak mu wygodnie.
  
 
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

mówiąc krótko taka postawa Ci przyświeca ? http://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths ;)
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

Wracać do tematu i bez spamu
 
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

_Szajba_ napisał/a:


Rzucil mi sie twoj post w oczy, bo nie ukrywam, ze zle go zinterpretowalem i poczatkowo strasznie oburzyl i ugodzil w moja moralnosc i system wartosci, na co postanowilem zaregowac - bo dla mnie czlowiek zdradzajacy swoja zone stoi wyjatkowo nisko, gdzies pomiedzy osoba wpychajaca sie w kolejke, gwalcicielem, kurwą, a zlodziejem - a jak zlodziei traktuje sie na woodzie wiemy wszyscy.
Chore i godne pozalowania, wydaja mi sie relacje, i osoby ktore wymienilem wyzej, ale jezeli dogadaliscie miedzy soba ze wam wolno sie bzykac na boku - to spoko.

I ty mi wlasnie, byc moze z rozpedu, wpadles mi do tego worka, jesli nieslusznie to przepraszam.

Dlatego postanowilem porownac sie z toba, tak dla wiekszego kontrastu - ty bylbys antagonistą, a ja prawym i dzielnym, niestrudzenie walczący ze złem, pedalstwem i zdradzaczami żon - protagonistą. Jasne?
 
 
kaktus  
Forumowy prawiczek
Obcy Astronom

Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 8
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

Ja tam nie wiem w czy problem, jeździłem na wood z dziewczyną praktycznie zawsze, nic się nie działo, problemy tu przedstawione, są dla mnie wydumane strasznie. W latach wcześniejszych wood był raczej bezpieczny, nie wiem co tam się niby teraz dzieje, aż tak się tam robi niebezpiecznie?
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

nie zrobiło się niebezpiecznie...po prostu ludzie się zmienili i jak nie mają połączenia z wifi to nie wiedzą jak reagować na nowe sytuacje, bo nie mogą się zastanowić, albo sprawdzić w góglach: "co robicie, gdy na festiwalu..."
 
 
kaktus  
Forumowy prawiczek
Obcy Astronom

Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 8
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

Nie strasz, parę lat mnie tam nie było, co prawa widać było już różnice, ale żeby aż takie problemy na temat wspólnego wyjazdu?
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

zygmunt napisał/a:
mysle ze jestemy ze soba blizej niz niejedno malzenstwo

pojechałeś po bandzie i to tak, że aż mnie skręca
skoro powiedziała Ci dopiero po jakimś tam dłuższym czasie, to co to za świetne relacje, może wyglądają tak z Twojej perspektywy, bo jej strony to chyba niekoniecznie
i tyle w temacie z mojej strony
 
 
udohs  
Forumowy prawiczek
Szara eminencja.

Wiek: 29
Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 35
Skąd: Opole.
Wysłany: Pią 25 Lip, 2014   

jakubinho napisał/a:
Autor tematu może się już tutaj nie pokazać, tak sądzę po ostatnim jego poście. Swoją drogą, prawda czasem bywa brutalna, żeby coś zrozumieć trzeba czasem stanąć z boku. Bądź też wersja naszego kolegi... poleżeć na boku ;))


Na forum się pokażę, choć mi głupio, bo w idiotyczny sposób wyraziłem to co chciałem wyrazić całkowicie inaczej i wyszedłem tutaj na idiotę, ale mam nadzieję, że odejdzie to w zapomnienie. :) Napiszę wrażenia z tego Woodstock'u i będzie w porządku. :D
 
 
NatNat  
Rozkręca sie
matka wioskowa


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 191
Skąd: Szkotland
Wysłany: Pią 25 Lip, 2014   

dopiero znalazlam ten temat......i musze sie zgodzic tylko z jedna teza - czo wy z tym drewnem do lasu???!
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pią 25 Lip, 2014   

A ja rok temu byłam bez chłopaka, w tym roku jadę z. I pewnie tak na przekór gdzieś zniknę na cały dzień, bo co za dużo to niezdrowo :))

Co do autora posta to go rozumiem, nie wiem dlaczego większość przypuściła że to dziewczyna musi być nieogarnięta bądź chętna korzystać na prawo i lewo, chłopak się martwi o swoją kobietę, to chyba dobrze świadczy.
 
 
Chmi3l  
Coś już napisał
,,|,,


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 74
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 26 Lip, 2014   

NatNat napisał/a:
dopiero znalazlam ten temat......i musze sie zgodzic tylko z jedna teza - czo wy z tym drewnem do lasu???!


Bo to przysłowie dobrze oddawało to co autor posta-odpowiedzi chciał przekazać <rotfl3> ?

Wnioski z tego tematu/Postu :

# Autor tematu powinien uważać, co i gdzie pisze :P

# Z ludźmi tutaj mogę spokojnie wypić :D

# Z Szajbą trzeba wypić..bo to Szajba :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group