Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wioska forumowa
Autor Wiadomość
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 28 Mar, 2014   

dlaczego laska?
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 28 Mar, 2014   

Jak mi czas pozwoli, tudzież orientacja w terenie i nie przegonicie mnie kamieniami, lub smołą i pierzem, to wpadnę na chwilę z jakimś napitkiem :)
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Pią 28 Mar, 2014   

Sister Midnight napisał/a:
dlaczego laska?


bo dobra laska zawsze w cenie <mysli2>
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 28 Mar, 2014   

wiadomo, tylko myślałem, że to ma jakiś konkretny cel, że laka :))
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 29 Mar, 2014   

Do ogarnięcia jest Mailowanie z WOŚP w celu zorganizowania specjalnego miejsca. Wynajęcie ogrodzenia i jego dowóz. Załatwienie agregatora i jego dowóz. Załatwienie sprzętu grającego i jego dowóz. Skonstruowanie małej sceny z belek.

Wersja minimum:
Załatwienie Większej ilości taśmy i słupków. Ogrodzenie pola.
Zbudowanie sceny z belek.
Załatwienie agregatora i sprzętu grającego.

To wszystko z grubsza. Ogólnie jak nie mamy agregatora i sprzętu to nie ma co się porywać.
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 29 Mar, 2014   

Sister Midnight napisał/a:
dlaczego laska?

Dlatego, że kobiety, oprócz do zmywania garów nadają się do negocjacji - baby nie przegadasz :D

Dezo - Agregat za darmo się nie pojawi, to samo jeżeli chodzi o sprzęt muzyczny. Wynajęte ogrodzenie to też kasa. Zrzutka foorumowa, czy może lepiej spróbować ze sponsorami??
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 29 Mar, 2014   

Ja finansowo leze i kwicze, do Woodstocku sie nie zmieni mysle :( finansowo nie pomoge, ale chetnie pomoge w budowie :)
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 29 Mar, 2014   

Sponsora będzie bardzo trudno znaleźć, chyba że spróbowalibyśmy dogadać się z Playem.Kwestia tego tylko, co moglibyśmy im zaoferować (w sensie, jak się sprzedać).
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 29 Mar, 2014   

Pewnie zaraz mnie zlinczujecie, ale skoro forum odwiedza sporo osób to można im sprzedać reklamę na forum - Carlsbergowi tak samo. Gdzieś z boku, byle w oczy nie właziło. Nie wiem jak to prawnie wygląda - czy można tak, ale jeśli można to myślę, że to najlepsze rozwiązanie. Poza tym można im powiesić ich banery na ogrodzeniu, czy nawet na scenie. Tyle tego na Woodstocku, że nikt nie zauważy różnicy :P.
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 29 Mar, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
Pewnie zaraz mnie zlinczujecie, ale skoro forum odwiedza sporo osób to można im sprzedać reklamę na forum - Carlsbergowi tak samo. Gdzieś z boku, byle w oczy nie właziło. Nie wiem jak to prawnie wygląda - czy można tak, ale jeśli można to myślę, że to najlepsze rozwiązanie. Poza tym można im powiesić ich banery na ogrodzeniu, czy nawet na scenie. Tyle tego na Woodstocku, że nikt nie zauważy różnicy :P.


ogólnie reklama na forum to dobry pomysł na zdobycie kasy na takie coś :) mamy dużo odwiedzających, więc i zysk by był
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 29 Mar, 2014   

Osobiście wolałabym się chyba pod Play podpisać, ale spoko, Carlsberg też może być :P
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 29 Mar, 2014   

Dla mnie to może być Biedronka o ile dadzą kasę
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 30 Mar, 2014   

ale z tego co pamiętam, to forum powstało właśnie z buntu przed reklamami.. ?
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 30 Mar, 2014   

Sister Midnight napisał/a:
ale z tego co pamiętam, to forum powstało właśnie z buntu przed reklamami.. ?


Bunt nie bunt, ale żeby takie coś zorganizować kasa jest potrzebna. Tak jak Szajba napisał za darmo nic się nie pojawi.

Ja ogólnie jakoś sceptycznie jestem do tego nastawiona. Sam pomysł fajny, gorzej z realizacją. Ktoś by musiał się tym zająć konkretnie i to już od zaraz. Ja ze swojej strony jedynie dołożyłabym się finansowo jeżeli będzie jakaś zrzutka organizowana. W tym roku planuje dopiero około wt/śr jechać, więc i w budowie nie pomogę. No właśnie, kolejna kwestia, ktoś by musiał być wcześniej na polu niż dzień, dwa przed. Chociaż to póki co najmniejszy problem...
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Nie 30 Mar, 2014   

Ja będę jakoś niedziela/poniedziałek. Jak powiedziałem, ja się mogę tym zająć. Jestem w stanie opracować plan, zorganizować ludzi do pracy, zorganizować kto i gdzie, ale potrzebuję dostać jakąś buławę władzy i kilka minionów.
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Nie 30 Mar, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
Ja będę jakoś niedziela/poniedziałek. Jak powiedziałem, ja się mogę tym zająć. Jestem w stanie opracować plan, zorganizować ludzi do pracy, zorganizować kto i gdzie, ale potrzebuję dostać jakąś buławę władzy i kilka minionów.


W takim razie myślę że tytuł Króla Organizatora walkoverem zdobędzie Szajba;P Ja mogę coś pomóc przy budowie po tym jak dojadę na pole, potrafię wbić gwóźdź, niekoniecznie programu. I sorry Szajba, ale nie mogłem się powstrzymać

"Minions have spawned"

Proste, jeżeli Szajba chce zająć się sprawami typu maile, rozmowy i takie tam, to jeszcze będzie potrzeba ludzi do budowy wioski, na polu się chętnie znajdą, ale też kogoś z Polski co będzie w stanie w razie potrzeby gdzieś podjechać, coś ogarnąć itd, tutaj może być ciut problemu z chętnymi.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 30 Mar, 2014   

Szajba właśnie nie chce się tym zająć. Pisał, że do tego najlepiej nadaje się kobieta (chociaż większość negocjatorów to chyba mężczyźni - mocniejsze nerwy).
 
 
 
Rutek  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 63
Skąd: Grodzisk Wlkp
Wysłany: Nie 30 Mar, 2014   

tak sobie czytam co tutaj piszecie i jeżeli chodzi o budowę to też mogę pomóc na polu będe w niedzielę/poniedziałęk. jeżeli przyda wam się dodatkowa para rąk do wbijania gwoździ to chętnie :D
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Nie 30 Mar, 2014   

Od biedy mogę się zająć negocjowaniem, ale wydaje mi się, że są ludzie bardziej uzdolnieni w tym kierunku. Ktoś kto potrafi "sprzedać" to forum. Ja mogę się zająć organizacją, załatwianiem i wynajmowaniem. Jak ktoś się dogada ze sponsorami, to potem ja już mogę ogarnąć szczegóły. Roboli na polu sobie znajdę, a jak nie to sam postawię. Może się okazać, że będzie trzeba gdzieś coś przewieźć, zawieźć czy odebrać i wtedy też bym potrzebował waszej pomocy. Jedno co, to na ile osób ta wioska ma być, bo dla 15 osób to mi się chyba nie będzie chciało tego ogarniać.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 31 Mar, 2014   

Nie ma mowy o sprzedaży reklam na tym forum. Kwestia honorowa.
Wersja Mini-Mini Wioski jest taka, że rezygnujemy ze sceny na rzecz własnej muzy.
W tym wypadku potrzebne by było jedynie auto z dużym akumulatorem. Jakiś rozgałęźnik gniazda od zapalniczki. Laptop + Głośniki + Kolorofon.
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pon 31 Mar, 2014   

A na to mam patent ściągnięty od niemiaszków z obozu obok. W szafkę wbudowujesz głośniki samochodowe, radio samochodowe i akumulator, a jakże, samochodowy. Dobre głośniki 240W można kupić za jakieś 150zł. Akumulator trochę drożej nowy, ale można kupić używany. Zawsze można podładować go gdzieś na mieście. My sobie montujemy taką szafeczkę i koszta są ok 500zł. Tyle można się zrzucić. Jedyny dylemat - transport. Taka szafeczka zabiera sporo miejsca. Mój pomysł jet taki, by była to szafka na kółkach, to nawet pociągiem jadący ludzie mogą ją przetransportować. Nawet spoko opcja, bo i na niej usiąść i muzyki posłuchać. Można w niej trzymać jakieś graty. Pogadam z ziomkiem, to może załatwię darmowy akumulator, albo przynajmniej za grosze, o ile podoba wam się mój pomysł.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime