Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Stoisko z koszulkami zespołów grających na woodstocku
Autor Wiadomość
Skowron  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 62
Skąd: Oława/Wrocław
  Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   Stoisko z koszulkami zespołów grających na woodstocku

Czy jest jakieś stoisko na którym będzie sprzedawany merch zespołów grających na woodstocku? W zeszłym roku nic takiego nie widziałem. Jedyne stoiska z koszulkami jakie pamiętam to RockMetalShop i SiemaShop, a mi chodzi o taki na którym konkretnie będą t-shirt'y z artystami grającymi na scenie w tym roku. Parę razu udało mi się znaleźć na instagramie jak jakieś dziewczyny robiły sobie zdjęcia z chłopakami z Enter Shikari, a w tle były wywieszone ich koszulki na sprzedaż. Orientuje się ktoś gdzie to mogło być? Z góry dzięki i widzimy się pod sceną B)
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

Część kapeli które grają u Krishny z tego co wiem ma ze sobą distro, więc po prostu podbijaj do nich i się pytaj..

Co tego czy kapele z głównej biorą merch to pojęcia nie mam, ale wydaje mi się że nie, bo tego nawet nie ma gdzie rozłożyć, chyba że w Siema będą mieli jakieś gadżety,płyty itd ;)
 
 
agacia  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Lip 2014
Posty: 5
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

http://www.wosp.org.pl/pr...ac_i_jak_placic

"(...) Obok niego stanie mniejszy namiot z gadżetami zespołów, które występować będą na scenie Festiwalu." :))
 
 
Skowron  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 62
Skąd: Oława/Wrocław
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

agacia napisał/a:
http://www.wosp.org.pl/przystanek_woodstock/woodstockowe_zycie/gdzie_kupowac_i_jak_placic

"(...) Obok niego stanie mniejszy namiot z gadżetami zespołów, które występować będą na scenie Festiwalu." :))


Dzięki wielkie :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group