Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie weteranów
Autor Wiadomość
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   Spotkanie weteranów

Otóż co roku organizujemy spotkania weteranów i szukamy większej ilości uczestników. Spotkania co roku odbywają się w barze Gucio w środę woodsockową o godzinie 19:00. Jeśli ktoś ma ochotę powspominać starsze Woodstocki lub tylko posłuchać jak to było to zapraszamy.
 
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Kiedys mowilismy o tym ze weterani to 10+. Wlasnie sobie uswiadomilem, ze teraz w te ramy zalapia sie woodstockowicze, nie znajacy Zar.
Szajba wiedz ze cos sie dzieje. To zaiste zmiana pokoleniowa.
Co do tematu, to postaram sie dotrzec. Chcialbym w tym roku dotzrec na czas i mam nadzieje ze Ty nie dotzresz przed czasem, to sie zobaczymy ;). Choc nie zbadane sa wyroki woodstocku
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Nie moja wina, że jak ty dochodzisz to mnie już niosą do obozu. Nie było jeszcze chyba takiego spotkania, z którego pamiętałbym więcej niż pierwszych 5 minut. Closter zawsze mi potem opowiada co się działo i kto był. Matka Teresa w zeszłym roku musiała pomóc Grzesławowi mnie nieść, bo nie byłem w stanie iść, a opisuję to wszystko by uświadomić innym na tym forum, że my to nie banda rzęchów użalająca się nad upływającymi latami ale, że też bawić się umiemy:D . A pro po zabawy, to myślałem, żeby urządzić jakąś taką małą "Rzęchowiadę" czyli igrzyska para-para-paraolimpijskuie :D
 
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

CZy juz wymysliles konkurecje na olimpiade?
Wytrzymanie do konca spotkania?
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

Picie piwa na czas odpada, bo Grzesław potrafi trzasnąć browar w 3,4 sek. i nie wiem kto mógłby to pobić. Przeciąganie liny, wyścig w workach, sztafeta 4x50m z browarem i co tam jeszcze się wymyśli. Myślałem, żeby zrobić to drużynowo, a nie indywidualnie. Drużyny losowane. Przegrani kupują browary wygranym. Tak, żeby było bardziej śmiechowo.


Właśnie mnie tknęło, że jeszcze ze 3 lata i będę mógł nowym mówić, że jak ja jeździłem na Woodstock, to ich jeszcze na świecie nie było :D
 
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pon 28 Kwi, 2014   

_Szajba_ napisał/a:


Właśnie mnie tknęło, że jeszcze ze 3 lata i będę mógł nowym mówić, że jak ja jeździłem na Woodstock, to ich jeszcze na świecie nie było :D


Mi sie wydaja ze juz w tym roku tak bedzie. W koncu 16-latkowie tez tam beda.
Moze trzeba zmienic nazwe mitingu na spotkanie woodstockowych dziadkow
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Śro 30 Kwi, 2014   

Szajba zgadamy się jak coś, może nie było mnie w Żarach (zbieg okoliczności) ale byłem na 1 przystanku w Kostrzynie. Tegoroczny Woodostock będzie moim 9 pod rząd, a mógł być z 12-ty ...

Jak uda mi się z Szjbusem zgadać na polu to wpadnę ;) Chętnie posłucham co się w Żarach działo i wymienię opinie, jeśli chodzi o moje 9 lat uczestnictwa no i podzielę się trunkami ;)
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 02 Maj, 2014   

W 2002 roku wyglądało to tak:
Autor- pierwszy z lewej. Ilekroć spojrzę na to zdjęcie, bawi mnie fizis i "mowa ciała" gościa z Pokojowego Patrolu, niezbyt zadowolonego z prezentu (znacznie później dowiedziałem się, iż byłem na bakier z sawuarwiwrem, bowiem- podobno- nie powinno nakłaniać się innych do spożywania alkoholu). W tle sąsiedzi i charakterystyczny niebieski bus, który widać tutaj- http://www.youtube.com/watch?v=3ofMgt3RKXU - 3:51-4:02 czyli m. in. nasz biały Ford Transit.
P.S. Już wtedy byliśmy weteranami...
 
 
Grzeslav  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: Texas
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Siemanko,
ze mnie żaden weteran, no chyba że samogwałtu, ale wypowiem się, bo zdarzyło mi się już parę razy leczyć weltschmerz po tychże waszych a priori demencyjnych mitingach wchujżeatletycznych.

Może być picie piwa na czas, będę pił z butelki, albo powstrzymam się po prostu :)

Generalnie ja widziałem dobrą zabawę na fleku, coś na zasadzie sztafety:
drużyny ustawiają się na linii p, mają dotrzeć po torach równoległych do odległej o 10 metrów linii p2 dzierżąc kubek do piwska z tworu sztucznego. Tam czeka pierwsza zmiana, która ma przejąć naczynie i zapierdzielać abarot. I tak ad mortuum defecatum. Ilość drużyn od 2 do w pytę, ilość osób w drużynie od 2 do fhui.
Wygrywa drużyna, która uroni mniej płynu.

Co w tym ciekawego, spytacie, moje menele? Otóż kubki trzymane i przekazywane są w mordopyskach...
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

kmicic napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=3ofMgt3RKXU - 3:51-4:02 czyli m. in. nasz biały Ford Transit.
P.S. Już wtedy byliśmy weteranami...


a ja w 4:41 ide sobie w tle.
Dobre czasy
 
 
al_er  
Forumowy prawiczek

Wiek: 44
Dołączył: 30 Maj 2014
Posty: 10
Skąd: wodzisław Śląski
Wysłany: Pią 30 Maj, 2014   

Przypadkiem tutaj trafiłem , nie wiedziałem że gdzieś zbierają się wudstockowi emeryci hahaha pierwsze słyszę :) u mnie juz też tego trochę było i jakoś nigdy się nie nudzi
pierwszy woodstock w 1996 Szczecin Dąbie a w sumie już 16 razy za mną jeszcze 2 i będę pełnoletni :) <rotfl3>
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pią 30 Maj, 2014   

No to zapraszamy do Gucia w środę woodstockową o 19:00. Pomijamy, pogadamy, pobawimy się :-D
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 24 Cze, 2014   

10+? No to niestety się nie załapię, tego tegorocznego będzie mi brakowało do 10+. Ale za rok chętnie zajrzę.
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Wto 24 Cze, 2014   

Radosław Lubor napisał/a:
10+? No to niestety się nie załapię, tego tegorocznego będzie mi brakowało do 10+. Ale za rok chętnie zajrzę.


Wyluzuj, czasmi sa ludzie 1+, dziewice sie nawet zdazyly. Tylko trzeba swoje wypic.
Nowe twarze mile widziane. Badz na 19 bo Szajby moze Cie nie poznac <jabol>
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 24 Cze, 2014   

Poszłabym tylko po to, żeby potruć głowę Szajbie, ale o tej porze jeszcze może mnie nie być na Woodsie ;<
 
 
 
kaktus  
Forumowy prawiczek
Obcy Astronom

Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 8
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

To ile trzeba mieć przystanków , aby się pojawić? Trochę wcześnie to organizujecie
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

kaktus napisał/a:
To ile trzeba mieć przystanków , aby się pojawić? Trochę wcześnie to organizujecie


Też bym zawitał ale ze względu na termin odpadam, dopiero w czwartek zjawię się na polu ;)
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

Ogólnie, to obczailiśmy by mieć 10 PW aby być weteranem, ale nie trzeba być weteranem by się pokazać na spotkaniu. Może faktycznie wcześnie, ale w czwartki to zawsze jakieś turnieje, biegi, pochody i zawsze były problemy z pogodzeniem, a środa wieczorem to już większość i tak jest na polu.
 
 
 
kaktus  
Forumowy prawiczek
Obcy Astronom

Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 8
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

To ja mam tylko połowę tego, chyba bo się doliczyć nie mogę ;)
Jak uda się dojechać to czemu nie, tym bardziej że znajomi zezgredzieli i nie ma z kim jechać ;)
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

No to zapraszam. Ogólnie, to nic specjalnego. Ot chlanie na umór, tyle że w doborowym towarzystwie :D
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Sob 19 Lip, 2014   

Mój kumpel ma w tym roku dziesiątkę, kręcił się kiedyś po tym forum tak zwany Szwedek. Więc zajrzymy, cu!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang