Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Samemu na Woodstock?
Autor Wiadomość
HackMe  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 28
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Pon 17 Mar, 2014   

No to trochę za późno, chyba w tym roku wybiorę się zwykłym.
 
 
JanekMotylaNoga  
Forumowy prawiczek
...

Wiek: 36
Dołączył: 17 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: Pon 17 Mar, 2014   toi camp

Siemka! mam pytane. nie będę zakładał nowego tematu .. może tu ktoś mądry odpowie mi na pytanie które brzmi - co z tym toi camp-em? a mianowicie czy można tam się "rozłożyć" 3 dni przed festiwalem?

No chyba że ktoś śmiga z Poznania to chętnie się dołączę. To mój 9 Woodstock i niestety wiem czym grozi zostawianie namiotu bez właściciela. ( raz ukradli mi namiot a drugi szkoda gadać ;) ) Pozdrawiam.
 
 
olga  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 17
Skąd: białystok
Wysłany: Pon 17 Mar, 2014   

A jaka jest mniej więcej cena zwykłym pociągiem? drożej czy w granicach uctokowego pociągu?
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 17 Mar, 2014   

To zależy w sumie czym jedziesz, skąd jedziesz i jaka zniżka Ci przysługuje. Sądząc po wieku, zapewne przysługuje Ci zniżka uczniowska, chyba 27% to jest (albo trochę mniej, ale wydaje mi się że tyle). Najlepiej by było jakbyś sobie sprawdziła połączenia i policzyła ile to wyjdzie. Dobrym rozwiązaniem jest też dojechanie do jakiegoś punktu polskim busem (ceny są stosunkowo niskie, jeśli odpowiednio wcześnie zarezerwujesz bilet) a stamtąd ogarnąć sobie jakieś połączenie pociągowe. Jeśli ktoś lubi wycieczki, to można sobie dojechać nawet do Berlina, stamtąd pociągi do Kostrzyna kursują co godzinę, a jak się dobrze trafi, to są Polacy, którzy mają jakieś takie bilety, na które można zabierać więcej niż jedną osobę. Z tego co się orientuję, to można się z nimi bez problemu dogadać, i za cenę paru euro pojechać z Berlina do Kostrzyna (ktoś kto to praktykował powinien się wypowiedzieć, ja jadąc z Berlina do Kostrzyna byłem ciemny i tego nie wiedziałem :D)
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 18 Mar, 2014   Re: toi camp

JanekMotylaNoga napisał/a:
Siemka! mam pytane. nie będę zakładał nowego tematu .. może tu ktoś mądry odpowie mi na pytanie które brzmi - co z tym toi camp-em? a mianowicie czy można tam się "rozłożyć" 3 dni przed festiwalem?

No chyba że ktoś śmiga z Poznania to chętnie się dołączę. To mój 9 Woodstock i niestety wiem czym grozi zostawianie namiotu bez właściciela. ( raz ukradli mi namiot a drugi szkoda gadać ;) ) Pozdrawiam.


Temat o toi-campie chyba gdzieś tu jest na forum, ale żeby szybko było to odpowiem <z jezorem> otóż ostatnio moi znajomi rozkładali się na toi-campie już we wtorek, ale to CHYBA był pierwszy dzień kiedy można było to uskuteczniać
 
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Wto 18 Mar, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Sądząc po wieku, zapewne przysługuje Ci zniżka uczniowska, chyba 27% to jest (albo trochę mniej, ale wydaje mi się że tyle).


Zniżka dla uczniów to 37% :)
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 18 Mar, 2014   

forysiowa napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
Sądząc po wieku, zapewne przysługuje Ci zniżka uczniowska, chyba 27% to jest (albo trochę mniej, ale wydaje mi się że tyle).


Zniżka dla uczniów to 37% :)


A całkiem możliwe, od jakiegoś czasu mi nie przysługuje, więc chyba stąd wynika pomyłka.
 
 
 
ligos  
Forumowy prawiczek

Wiek: 41
Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 30
Skąd: słupca
Wysłany: Czw 27 Mar, 2014   

Hhh i mi przyjdzie jechac samemu w tym roku
Jeszcze troche czasu jest ale ekipa sie wykruszylai mysle o noclegu na toi campie no chyba ze gdzies sie wkrece
Bede jechał wtorek sroda i na obecna chwile mam 3 miejsca
Moze jakąś ekipa sie zbierze tiaaa
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 27 Mar, 2014   

Tak trochę odnośnie tematu pociągów:
Wszystko zależy od tego jakim pociągiem jedziesz.
Jeśli same Regio - najtaniej
Jeśli TLK i jakieś przesiadki na Regio - drożej trochę
Woodstockowy zaś mniej więcej podobnie do TLK, może troszkę taniej. I też często są zniżki na powrót, jeśli się jedzie w obie strony dodatkowymi. Bez zniżki na powrót podróż TLK+Regio wyszła mi bardzo podobnie do powrotu Woodstockowym. ;)
 
 
 
garing  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 9
Skąd: Wojciechów
Wysłany: Pią 28 Mar, 2014   

Ja na pierwszym Woodstocku bylem z kumpela i kolesiem poznanym przez neta. Było pozytywnie później utrzymywaliśmy z nim kontakt przez jakiś czas. Gdybym nie miał ekipy to pewnie bym się własnie starał tu na forum znaleźć jakąś.
 
 
filc  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 18
Skąd: Zbe
Wysłany: Pią 20 Cze, 2014   

Jedzie ktoś na moto, najlepiej ze śląska ? co roku to planuję i zawsze jadę pociągiem albo autokarem :D najchętniej zostawiłbym motocykl w motowiosce, a rozbił się na ogólnym polu ew TC, ale to już mogłoby pociągnąć po portfelu ;/

Myślałem nad wyjazdem ok 28.07 ;)
 
 
Saiyan  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 21
Skąd: Gostynin
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Nie ma się co zmartwiac samotna podróz napewno taka nie będzie w pociągu
jak i na samym Woodstocku:D
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Zwykły pociąg z Wrocka REGIO w niedzielę 27.07 16,30 z 51% ulgi.
Czyli 33 cały. Woodstockowe są tańsze?

P.S. Nie są. Warsik w poniedziałek kosztuje 39, 19 ze zniżką.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Azunoth napisał/a:
Zwykły pociąg z Wrocka REGIO w niedzielę 27.07 16,30 z 51% ulgi.
Czyli 33 cały. Woodstockowe są tańsze?

P.S. Nie są. Warsik w poniedziałek kosztuje 39, 19 ze zniżką.


O ile nie kupujesz w obie strony to nie są, ale jak kupisz w obie od razu, to są więc to zależy od tego czym wracasz.
 
 
 
andri_serocky  
Forumowy prawiczek
Seras

Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: Łowicz
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Mam taki pomysł; ) Wszyscy Ci co chcą sami jechać niech zbiorą ekipę i jadą..:) Ja jadę sam to mój 5 woodstock. Ale pierwszy samotnie. I myślę że tak by było spoko;p zebrać ekipę tych co sami jadą i wyjechać..:) Ja np. dojeżdżam z Łodzi do Poznania w poniedziałek 28.07 i o 15 50. Jest piękny pociąg do Kostrzyna:) Mój pomysł jest realny:) Wystarczy dojechać do Poznania. A mniej wiecej z kazdego miasta sie da:) Dogadać się na priv. Zrobić grupę na fb; p i jechać; D Jak coś pv. :)) :))
 
 
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Dojechać na miejsce, to chyba najmniejszy problem. Trzeba mieć jeszcze gdzie i z kim się rozbić, tak by samemu na Woodstocku nie zostać. :P Taka wioska dla osób, które nie mają żadnej ekipy by się przydała. :P
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Kiedyś organizowaliśmy ze znajomymi "Wioskę Panoramixa". Z tego co wiem, to wioska Vikingów chyba przyjmuje, a i do forumowej możecie się uśmiechnąć
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
Kiedyś organizowaliśmy ze znajomymi "Wioskę Panoramixa". Z tego co wiem, to wioska Vikingów chyba przyjmuje, a i do forumowej możecie się uśmiechnąć


to jak to Szajba jest w tymi wioskami, tam jest powiedzmy możliwość dołączenia czy nie, bo różne wersje w ogóle śmigały po forum ;)
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

igrek_ napisał/a:
_Szajba_ napisał/a:
Kiedyś organizowaliśmy ze znajomymi "Wioskę Panoramixa". Z tego co wiem, to wioska Vikingów chyba przyjmuje, a i do forumowej możecie się uśmiechnąć


to jak to Szajba jest w tymi wioskami, tam jest powiedzmy możliwość dołączenia czy nie, bo różne wersje w ogóle śmigały po forum ;)


"Woodstockowa Wioska Wikingów 2014 jest dla ludzi kochających wolność i swobodę. Zapraszamy ludzi, którzy nie mają się z kim zabrać."
http://uctok.com/topics11...014-vt10988.htm
;)
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Wioska wikingów przyjmuje, ale do forumowej to na własne ryzyko, bo to wszystko zjeby straszne :P
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 03 Lip, 2014   

nie ładnie Szajbuniu <haha>
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi