Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Samemu na Woodstock?
Autor Wiadomość
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Wto 08 Lip, 2014   

Akcja przygarnij kropka,a tak powaznie to samemu sie nigdy nie jedzie.Jesli tylko nie ma sie problemu z komunikacja miedzyludzka,to w chuj fajnych ludzi idzie juz w drodze spotkac :-)
 
 
NatNat  
Rozkręca sie
matka wioskowa


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 191
Skąd: Szkotland
Wysłany: Wto 08 Lip, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
Zaraz, zaraz. Nie było mowy o wyłączności, to raz. Dwa - im więcej tym weselej :D


meh........no dobra, dawaj przygarniamy go (go? czy ja? kto Ty jestes dziecko?)
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Ziggi napisał/a:
A mnie mógł by kto przygarnąc ? :P Jestem spod Wrocławia i chcę jechać lecz nie mam z kim ?


Igrek chce CIebie zabrac
 
 
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

MWzWM napisał/a:

Starajcie się jechać z ludźmi, których znacie. W przypadku nowopoznanych forowiczów tudzież skajpowiczów - wyciągnijcie od nich wszelkie weryfikowalne namiary typu adres, nazwisko, zdjęcie, sprawdźcie czy ma imienne konto fb a na nim sporo znajomych itp, itd - jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości - może lepiej odpuścić.

I mam nadzieję, że w praktyce to ostrzeżenie okaże się tylko panikarskim, niepotrzebnym smędzeniem starszego pana. Możecie pod spodem dać wyraz jak bardzo gardzicie tego typu panikarstwem. Będę przeszczęśliwy jeśli okaże się, że wyszedłem na głupka bo nic nigdy nikomu się nie stało :))


Dobrze gada, polać mu!

Jeszcze nigdy nie jechałem samodzielnie na Woodstocka, na miejscu mam zresztą co roku całą ekipę znajomych z różnych zakątków Polski. Co do nieznajomych, też raczej nigdy nie było problemu - w miejscu, w którym rozbijamy się tradycyjnie rozbijają się też fajne ziomki z.... no właśnie, nawet nie pamiętam skąd są - ale widzimy się co roku i co roku wspólnie spożywamy napoje różnej maści. Pilnowania własnego namiotu obcym bym nie polecał, nie tyle z obawy przed kradzieżą, co po prostu przed tym, że - jak już ktoś wspominał - ludzie nie są tam przecież przez cały czas, mogą się przenieść, itd., itp.

W tym roku będę wyjeżdżać z Krakowa, moja dziewczyna dołącza w Katowicach - jeśli komuś brak towarzystwa i lubi marudzić, zapraszamy do wspólnego marudzenia <z jezorem>
 
 
melblejm  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 18 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: spod wro
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Ziggi napisał/a:
A mnie mógł by kto przygarnąc ? :P Jestem spod Wrocławia i chcę jechać lecz nie mam z kim ?


Ziggi, nie wiem czy dostałaś wiadomość ode mnie, jak coś pisz :)
 
 
Amigo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 45
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Tak jak już wiele osób pisało, można jechać samemu, a po drodze lub na miejscu pozna się ludzi i przyłączy do nich. Troszkę trzeba wykazać inicjatywy od siebie.
Ja od lat jeżdżę sam. To nie dramat. Na polu mam znajomych z różnych części Polski i się spotykamy. Ale podróż w pojedynkę.
 
 
bradts  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Słońsk
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

99 a może i 100% osób tu piszących jest zdania, że nie ma problemu, że ekipę można poznać od razu a nawet i szybciej ;)
Nie do końca chyba tak jest ... ja byłem kilka razy sam i jakoś z nikim się nie zrzeszyłem. Czasem można z kimś chwile pogadać ... ale dalej to już mam problem. Zazwyczaj mam uczucie ze się narzucam i ktoś to robi z litości...
Wiem że to pewnie jest problem we mnie, pewnie za mało się staram. Chodż to staranie też męczy i nie pozwala się bawić.
Nie chcę być zle zrozumiany, ze odradzam samotne wypady tez są super i można się pobawić ( własnie nie dawno wróciłem z Jarocina tez sam i żyje ;))

Pozdrawiam.
 
 
MrKtoś  
Forumowy prawiczek


Wiek: 45
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 32
Skąd: Nakło nad Notecia
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

ja szukam ekipe która przyjmie do siebie jedną osobe (namiot mam swój)
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 22 Lip, 2014   

MrKtoś napisał/a:
ja szukam ekipe która przyjmie do siebie jedną osobe (namiot mam swój)

Wioska Wikingów Cię przyjmie:D
 
 
 
NatNat  
Rozkręca sie
matka wioskowa


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 191
Skąd: Szkotland
Wysłany: Wto 22 Lip, 2014   

bradts napisał/a:
99 a może i 100% osób tu piszących jest zdania, że nie ma problemu, że ekipę można poznać od razu a nawet i szybciej ;)
Nie do końca chyba tak jest ... ja byłem kilka razy sam i jakoś z nikim się nie zrzeszyłem. Czasem można z kimś chwile pogadać ... ale dalej to już mam problem. Zazwyczaj mam uczucie ze się narzucam i ktoś to robi z litości...
Wiem że to pewnie jest problem we mnie, pewnie za mało się staram. Chodż to staranie też męczy i nie pozwala się bawić.
Nie chcę być zle zrozumiany, ze odradzam samotne wypady tez są super i można się pobawić ( własnie nie dawno wróciłem z Jarocina tez sam i żyje ;))

Pozdrawiam.


jak zyjesz to dobrze, my Cie chetnie przyjmiemy i jak poczujemy ze sie narzucasz to Cie wypieprzymy. Albo sami zaczniemy sie narzucac. Pasuje?
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Sob 26 Lip, 2014   

bradts napisał/a:
99 a może i 100% osób tu piszących jest zdania, że nie ma problemu, że ekipę można poznać od razu a nawet i szybciej ;)
Nie do końca chyba tak jest ... ja byłem kilka razy sam i jakoś z nikim się nie zrzeszyłem. Czasem można z kimś chwile pogadać ... ale dalej to już mam problem. Zazwyczaj mam uczucie ze się narzucam i ktoś to robi z litości...
Wiem że to pewnie jest problem we mnie, pewnie za mało się staram. Chodż to staranie też męczy i nie pozwala się bawić.
Nie chcę być zle zrozumiany, ze odradzam samotne wypady tez są super i można się pobawić ( własnie nie dawno wróciłem z Jarocina tez sam i żyje ;))

Pozdrawiam.

Ja mam to samo.
 
 
zamuł  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Sob 26 Lip, 2014   

Viking napisał/a:

Ja mam to samo.


Ciekawe, bo ja też :D
Plus jest taki, że więcej ludzi tak ma, więc jest to chyba, w miarę naturalne :D
 
 
Dibromo  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 26 Lip 2014
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 26 Lip, 2014   

Ja jadę sama w poniedziałek autem. Może ktoś chce się zabrać? :P
 
 
Fenris666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 2
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sob 26 Lip, 2014   

Transport i miejsce na namiot mam załatwione (trochę wmuszone :P) ale z ekipą u mnie bardzo słabo. Jakieś rozwiązanie? :P
 
 
tive  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 26 Lip, 2014   

To tak dla odmiany:
bez ekipy, bez namiotu, a jednak chciałem pojechać na Woodstock no i... speniałem :D No to może za rok.
 
 
lehre  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lip 2012
Posty: 32
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: Nie 27 Lip, 2014   

jakbyś chciał,to byś pojechał ;) z ekipą czy bez... z takim myśleniem możesz tam nigdy nie zawitać :) u mnie co roku ktoś się wyłamuje ;)
 
 
simpsoncrazy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 2
Skąd: Podlasie
Wysłany: Nie 27 Lip, 2014   

Ludu help! Miałem ekipę no ale już jej nie mam. Miały być namioty itp ale wyszło jak wyszło nie mam nic. Jechać? przygarnie ktoś?(1 małe miejsce w namiocie i towarzystwo potrzebne)
 
 
ksodio  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Orzechówka
Wysłany: Wto 29 Lip, 2014   

Jadę jutro na Woodstock z Rzeszowa z 3-osobowym namiotem, jeśli ktoś chciałby się przyłączyć to pisać.
 
 
Ozii  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: Zdolny Ślunsk
Wysłany: Wto 29 Lip, 2014   

Tym razem jadę sam (choć wiadomo, że już w trasie nie jest się samemu). Nie jest wielkim problemem znaleźć 'nocleg' na miejscu. Śpiwór na wszelki wypadek upchany do plecaka. <pokazal jezyk>
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime