Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie do doświadczonych Woodstokowiczów
Autor Wiadomość
warhammer......  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 18 Kwi 2014
Posty: 8
Skąd: Warka
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Warto jechać tylko na 3 dni festiwalu czy np. 2 dni wcześniej i wyjechać 2 dni po festiwalu , chodzi mi o to czy jest coś ciekawego do roboty w tym czasie..?
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

warhammer...... napisał/a:
Warto jechać tylko na 3 dni festiwalu


Warto jechać wcześniej, 3 dni festiwalu to strasznie mało czasu ;p
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Czasem nawet 8 to za mało.
I lepiej nie zostawać dłużej - nic ciekawego się nie dzieje, jedynie taki smutek, bo ludzie wyjeżdżają i zostaje pełno syfu.
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

warhammer......, nie opłaca się jechać tylko na 3 dni festiwalu. po zakończeniu też nie ma co zostawać bo zostaje tam tylko ogromne pole śmieci i jakieś niedobitki. przyjedź 2-3 dni przed rozpoczęciem koncertów, wtedy woodstock już żyje w pełni
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

NA woodstocku zawsze jest co robic. Ja zawsze jezdze 2 dni przed, ale warto przyjechac nawet na 2-3 dni, jezeli nie dasz rady na dluzej.
Moj organizm w sobote zaczyna juz sie buntowac i sil brakuje, chyba bede musial skrocic wyjazd tego roczny, by moc korzystac z woodstocku na full
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Ja w tym roku jadę 4-5 dni przed. Trzeba rozbić obozowisko i auto zaparkować obok namiotu. Potem pewnie nad morze, albo do jakiegoś domu uciech w pobliżu. Znacie jakieś? Polecacie? :D
 
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 29
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Potem pewnie nad morze, albo do jakiegoś domu uciech w pobliżu. Znacie jakieś? Polecacie? :D


Tak polecam ten: klik
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Oj, Oczko, może nie miałeś jeszcze wieczoru kawalerskiego, ale nastawiam się na tydzień stricte w klimacie seks,drugs, rock'n'roll. :)
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

nie mam pleców napisał/a:
Oczko66617 napisał/a:
Ossie napisał/a:

EDIT
Kolego, jeśli to był "llewy" kwas i od tego ludzie lądowali w szpitalach to chwała im za to, że to ściągali z pola.



Oczywiście, że chwała. Ja ogólnie jestem przeciw twardym dragom na woodstocku, za dużo zniszczonych ludzi się naoglądałem, którzy nie zawsze byli przyjaźni.


No ale akurat kwas, jak i w ogóle psychodeliki, są mało szkodliwe, nie powodują uzależnienia fizycznego, branie ich w ciągach jest niemożliwe, a psychicznie o wiele łatwiej uzależnić się nawet od 'lekkiego narkotyku' marihuany czy alkoholu (który jest zupełnie ciężkim narkotykiem). no i agresji żadnej nie powodują. Ale to oczywiście nie znaczy, że powinny być łatwo dostępne. A co do tego kolesia który chodził po terenie festiwalu i oferował dragi to trzeba powiedzieć, że biorąc tablicę sam się prosił o to, żeby ktoś coś z nim zrobił ;)


Ale chodzi o to, że z tym kwasem było coś nie tak, skoro ludzie trafiali do szpitala.
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Oj, Oczko, może nie miałeś jeszcze wieczoru kawalerskiego, ale nastawiam się na tydzień stricte w klimacie seks,drugs, rock'n'roll. :)


i po co Ci ten ślub w takim razie
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Moja sprawa, chyba, co nie? :)
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

Ossie napisał/a:
nie mam pleców napisał/a:
Oczko66617 napisał/a:
Ossie napisał/a:

EDIT
Kolego, jeśli to był "llewy" kwas i od tego ludzie lądowali w szpitalach to chwała im za to, że to ściągali z pola.



Oczywiście, że chwała. Ja ogólnie jestem przeciw twardym dragom na woodstocku, za dużo zniszczonych ludzi się naoglądałem, którzy nie zawsze byli przyjaźni.


No ale akurat kwas, jak i w ogóle psychodeliki, są mało szkodliwe, nie powodują uzależnienia fizycznego, branie ich w ciągach jest niemożliwe, a psychicznie o wiele łatwiej uzależnić się nawet od 'lekkiego narkotyku' marihuany czy alkoholu (który jest zupełnie ciężkim narkotykiem). no i agresji żadnej nie powodują. Ale to oczywiście nie znaczy, że powinny być łatwo dostępne. A co do tego kolesia który chodził po terenie festiwalu i oferował dragi to trzeba powiedzieć, że biorąc tablicę sam się prosił o to, żeby ktoś coś z nim zrobił ;)


Ale chodzi o to, że z tym kwasem było coś nie tak, skoro ludzie trafiali do szpitala.


Rozumiem jak najbardziej, tamtego posta napisałem odnośnie nazwania LSD twardym narkotykiem. A tak a propos 'kwasów z którymi jest coś nie tak', to mam radę dla osób które chciałby na woodstocku pobawić się w nowe doznania i kupić od kogoś kartony (wiem, że to nie miejsce, żeby pisać o narkotykach, ale może ktoś to przeczyta i później się zastanowi dwa razy): to bardzo kiepski pomysł, bo jakieś 95% tego co ludzie sprzedają jako LSD to inne substancje, najczęściej z rodzin 25x-NBOMe i DOx. Mają inne działanie niż kwas i są słabo zbadane więc mogą być niebezpieczne, zwłaszcza w połączeniu z alkoholem. Lepiej uważać, bo zażywanie jakiś dziwnych substancji może się skończyć niezbyt ciekawie <nonono>
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

Lepiej zainwestować w pifo, winko albo przyprawy :)
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

dokładnie tak, jak pisze Jaaasiek.
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

Ja w sumie tez mam pytanko a nie chce nowego tematu zakladac zeby spamu nie bylo... Powie mi ktos jakie sa wymiary tych kranow? Bo bym wezyka zabral lub raczke prysznicowa.. Ostatnio ktos mi takie wymiary podal ze chuja pasowalo wiec moze ktos kto juz bral i pasowalo mu niech poda? :D Pozdro
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

3/4 cala.
 
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

Dzieki wielkie mordko! :)
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

Na pewno 3/4? czytałem gdzieś, że 1/2...
 
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

Są dwa różne rozmiary kranów po prostu. 3/4 i 1/2 cala.
 
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Sob 26 Kwi, 2014   

Kup przejściówkę z redukcją:

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime