Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przyszłość Woodstocku.
Autor Wiadomość
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Pią 20 Cze, 2014   

Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego moja konkluzja odnosząca się do kilku wypowiedzi w tym temacie została skasowana ? Kogo i dlaczego tak zbulwersowała ?
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pią 20 Cze, 2014   

Woodstock nie jest komercyjny, bo gdyby taki byl to wprowadzil by bilety. Nie wierze ze organizowany jest tylko po to aby przynosic zyski.
Z penoscia jest sponsorowany a to cos innego. Zreszta wszytsko kosztuje.
Mogliby zrobic jakas zbiorke w trakcie festiwalu, a pewnie wielu by wrzucilo. Choc nie wiem jak to wyglada z punktu prawnego.
Poza tym co najwazniejsze. Dopoki sponsorzy nie nakazuja organizatora line up'u i innych festiwal jest niezalezny, bo sila decyzyjna jest w pelni w rekach organizatora.
Kierunek w ktorym zmierza festiwal jest kierunek o ktorym Owsiak mowi otwarcie i od dawna.
Mozemy debatowac i krytykowac, nie da sie ukryc, ze wiele naszych zachcianek mozycznych jest spelnianych, a co najwazniejsze festiwal jedzie dalej i jest starszy od duzej czesci uczestnikow.
Mimo to nie chcialbym zeby wyladowal tam gdzie Glastonbury. Wole by byl unikalny i jedyny, byl czyms o czym mozna opowiadac w swiecie, czyms z czego mozemy byc dumni. To my woodstockowicze jestesmy ambasadorami naszego kraju/festiwalu/kultury.
Wszystkich nas nie ''nagraja''/ ''zamkna'' itp*

Jesli marudzimy z powodow udogodnien, to dlaczego z nich korzystamy?
ja nigdy nie bylem w playu. Lidlu itp. Nie potzrbuje, wiec nie korzystam, ale tez nie marudze.

*niepotrzebne skreslic, ze wzgledow osobistych
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Pią 20 Cze, 2014   

Ogólnie zgadzam się z Tobą benku, mam jedynie zastrzeżenia do muzy, ale to już jest kwestia gustu :) Póki jest darmowy, przyjeżdżają tutaj szaleni, weseli i tolerancyjni ludzie będzie git i będę w nosie miał lidle, peje, gwardię polityczną oraz inne dziwadła :)
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 20 Cze, 2014   

benyk33 napisał/a:
Woodstock nie jest komercyjny, bo gdyby taki byl to wprowadzil by bilety. Nie wierze ze organizowany jest tylko po to aby przynosic zyski.
Z penoscia jest sponsorowany a to cos innego. Zreszta wszytsko kosztuje.
Mogliby zrobic jakas zbiorke w trakcie festiwalu, a pewnie wielu by wrzucilo. Choc nie wiem jak to wyglada z punktu prawnego.
Poza tym co najwazniejsze. Dopoki sponsorzy nie nakazuja organizatora line up'u i innych festiwal jest niezalezny, bo sila decyzyjna jest w pelni w rekach organizatora.
Kierunek w ktorym zmierza festiwal jest kierunek o ktorym Owsiak mowi otwarcie i od dawna.
Mozemy debatowac i krytykowac, nie da sie ukryc, ze wiele naszych zachcianek mozycznych jest spelnianych, a co najwazniejsze festiwal jedzie dalej i jest starszy od duzej czesci uczestnikow.
Mimo to nie chcialbym zeby wyladowal tam gdzie Glastonbury. Wole by byl unikalny i jedyny, byl czyms o czym mozna opowiadac w swiecie, czyms z czego mozemy byc dumni. To my woodstockowicze jestesmy ambasadorami naszego kraju/festiwalu/kultury.
Wszystkich nas nie ''nagraja''/ ''zamkna'' itp*

Jesli marudzimy z powodow udogodnien, to dlaczego z nich korzystamy?
ja nigdy nie bylem w playu. Lidlu itp. Nie potzrbuje, wiec nie korzystam, ale tez nie marudze.

*niepotrzebne skreslic, ze wzgledow osobistych


Bilety to niekoniecznie wyznacznik komercyjności. Woodstock może niekomercyjny był na samym początku - chociaż i tu można by było debatować przez cały dzień. Obecnie komercja jest tam wszechobecna - festiwal jest reklamowany w TV, występują gwiazdy mniej lub bardziej obecne w mediach. Poza tym obecność sponsorów, też w jakiś sposób przesądza o komercyjności - bo nawet jeśli Owsiak nie chce mieć zysku na Woodstocku, to sponsorzy jak najbardziej na to liczą. W swojej wypowiedzi podkreślam nadal, że ta cała "komercjalizacja" w moim odczuciu wcale nie jest zła. Już typowo bardziej niekomercyjnym festiwalem jest Off Festival w Katowicach, albo byle jaki koncert na tych nieszczęsnych squatach...
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 20 Cze, 2014   

Przeczytałam chwilę temu pewną opinię o OWF i myślę, że pasuje do tego tematu:
Fragment:
Cytat:
Czołowi artyści z całego świata, a ktoś ma jeszcze czelność psioczyć? Typowa polaczkowatość - nigdy dobrze, nie dogodzisz.

„Klimat” - to słowo klucz wszystkich tego typu imprez. Feralny klimat, którego tak cholernie bardzo mi brakowało. Po co jechać na taki event gdzie brak popieprzonych ludzi, półnagich panienek tańczących pod sceną, naćpanych ludzi latających pod nieboskłonem czy nawet tych umierających gdzieś po kątach z przepicia? Według mnie po niewiele.

Na Stadionie Narodowym brakowało właśnie tej całej otoczki tworzącej niepowtarzalną atmosferę: pola namiotowego, ohydnych TOI TOI, magicznych interesów po kątach i całej reszty, której nie udało się tu uchwycić. Może to tylko moje subiektywne spostrzeżenia, ale na pewno nie tego się spodziewałem. Na każdym kroku jakiś wścibski ochroniarz, wszędzie coś oderwanego od koncertowych realiów. Z trudem nawet było o ustronne, nieco bardziej romantyczne miejsce od plastikowego kibla, do którego można by było zaciągnąć jakieś sympatyczne dziewczę i porozmawiać o obecnej sytuacji w kraju. Szkoda, bo takie wymiany poglądów zawsze są cenne i niejednokrotnie dostarczają wielu wspomnień.


CAŁOŚĆ: http://www.vice.com/pl/re...y-i-ostatni-owf

I właśnie moim zdaniem to jest istota Woodstocku i coś, czego taki OWF czy inny biletowany festiwal nigdy nie osiągnie.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 20 Cze, 2014   

Mazu napisał/a:
Przeczytałam chwilę temu pewną opinię o OWF i myślę, że pasuje do tego tematu:
Fragment:
Cytat:
Czołowi artyści z całego świata, a ktoś ma jeszcze czelność psioczyć? Typowa polaczkowatość - nigdy dobrze, nie dogodzisz.

„Klimat” - to słowo klucz wszystkich tego typu imprez. Feralny klimat, którego tak cholernie bardzo mi brakowało. Po co jechać na taki event gdzie brak popieprzonych ludzi, półnagich panienek tańczących pod sceną, naćpanych ludzi latających pod nieboskłonem czy nawet tych umierających gdzieś po kątach z przepicia? Według mnie po niewiele.

Na Stadionie Narodowym brakowało właśnie tej całej otoczki tworzącej niepowtarzalną atmosferę: pola namiotowego, ohydnych TOI TOI, magicznych interesów po kątach i całej reszty, której nie udało się tu uchwycić. Może to tylko moje subiektywne spostrzeżenia, ale na pewno nie tego się spodziewałem. Na każdym kroku jakiś wścibski ochroniarz, wszędzie coś oderwanego od koncertowych realiów. Z trudem nawet było o ustronne, nieco bardziej romantyczne miejsce od plastikowego kibla, do którego można by było zaciągnąć jakieś sympatyczne dziewczę i porozmawiać o obecnej sytuacji w kraju. Szkoda, bo takie wymiany poglądów zawsze są cenne i niejednokrotnie dostarczają wielu wspomnień.


CAŁOŚĆ: http://www.vice.com/pl/re...y-i-ostatni-owf

I właśnie moim zdaniem to jest istota Woodstocku i coś, czego taki OWF czy inny biletowany festiwal nigdy nie osiągnie.


Tutaj można debatować i naprawdę do porozumienia się nie dojdzie. Zagraniczne największe festiwale zazwyczaj są biletowane (Glastonbury, Wacken, Brutal Assault) a podejrzewam, że klimat w jakiejś mierze podobny do tego Woodstockowego (podejrzewam że szczególnie na Glastonbury) tam jest. Biletowane festiwale na pewno wygrywają line upem - i co prawda w Polsce wg. mnie nie ma jeszcze wielkiego festiwalu rockowego z prawdziwego zdarzenia, ale mam nadzieję że coś się w tej kwestii zacznie zmieniać. Jeśli chodzi o klimat darmowych festiwali - kusi mnie (może nie w tym roku, ale kiedyś na pewno), aby wybrać się na największy darmowy festiwal w Europie - Donauinselfest w Wiedniu, na który co roku zjeżdża się ponad 1,5 miliona ludzi. Ciekawi mnie czy tam też jest "klimat" - bo z tego co piszą ludzie to powinien taki być. No już w ogóle nie wydaje mi się, aby na takich festiwalach stricte rockowych była ta "wszędobylska ochrona" - po prostu nie chce mi się w to wierzyć - wiadomo że jakieś tam wymogi dotyczące szklanych butelek należy zachować, ale bez przesady, takie rzeczy to i na Woodstocku są (no te szklane butelki są ścigane i chyba nikt nie ma z tym problemu).
 
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

KazikHansen napisał/a:

Bilety to niekoniecznie wyznacznik komercyjności. Woodstock może niekomercyjny był na samym początku - chociaż i tu można by było debatować przez cały dzień. Obecnie komercja jest tam wszechobecna - festiwal jest reklamowany w TV, występują gwiazdy mniej lub bardziej obecne w mediach. Poza tym obecność sponsorów, też w jakiś sposób przesądza o komercyjności - bo nawet jeśli Owsiak nie chce mieć zysku na Woodstocku, to sponsorzy jak najbardziej na to liczą. W swojej wypowiedzi podkreślam nadal, że ta cała "komercjalizacja" w moim odczuciu wcale nie jest zła. Już typowo bardziej niekomercyjnym festiwalem jest Off Festival w Katowicach, albo byle jaki koncert na tych nieszczęsnych squatach...


definicja ze slownika jezyka polskiego

komercja
1. «działalność nastawiona jedynie na osiągnięcie zysku; też: produkty takiej działalności»

A wiec organizatorzy nie nastawiaja sie na zarobek ergo....

A sponsorzy oczywiscie.

KazikHansen napisał/a:
...a podejrzewam, że klimat w jakiejś mierze podobny do tego Woodstockowego (podejrzewam że szczególnie na Glastonbury) tam jest.


Glastonbury z Rooneyem ladujacym helikopterem? watpie. moze 30 lat temu...

Prawda jest jednak ze na platnych festiwalach moze byc klimat, bo to od ludzi zalezy.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

benyk33 napisał/a:



KazikHansen napisał/a:
...a podejrzewam, że klimat w jakiejś mierze podobny do tego Woodstockowego (podejrzewam że szczególnie na Glastonbury) tam jest.


Glastonbury z Rooneyem ladujacym helikopterem? watpie. moze 30 lat temu...

Prawda jest jednak ze na platnych festiwalach moze byc klimat, bo to od ludzi zalezy.


A co ma do klimatu czy ktoś sobie ląduje helikopterem? Bez przesady.
 
 
 
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

Kłócicie się o to jaki jest woodstock a jakby nie było Owsiakowi się on podoba i sam chce żeby był taki a nie inny, a jak się nie podoba to kwituje to jak dla mnie dość żenująco "nie podoba się nie przyjeżdżaj"
bezsensu robi to dla nas czy dla siebie ?
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

paolina.zet napisał/a:
Kłócicie się o to jaki jest woodstock a jakby nie było Owsiakowi się on podoba i sam chce żeby był taki a nie inny, a jak się nie podoba to kwituje to jak dla mnie dość żenująco "nie podoba się nie przyjeżdżaj"
bezsensu robi to dla nas czy dla siebie ?


No jakby robił festiwal tylko dla siebie, to mógłby zrobić zamkniętą imprezę i raczej nie chciałby żebyśmy przyjeżdżali.
 
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

KazikHansen napisał/a:
paolina.zet napisał/a:
Kłócicie się o to jaki jest woodstock a jakby nie było Owsiakowi się on podoba i sam chce żeby był taki a nie inny, a jak się nie podoba to kwituje to jak dla mnie dość żenująco "nie podoba się nie przyjeżdżaj"
bezsensu robi to dla nas czy dla siebie ?


No jakby robił festiwal tylko dla siebie, to mógłby zrobić zamkniętą imprezę i raczej nie chciałby żebyśmy przyjeżdżali.


co do samego Owsiaka to szacunek do niego już dawno straciłem...;) Głodni wiedzy sami doszukają sie wielu powodów dlaczego tak...;)
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

kaliber44 napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
paolina.zet napisał/a:
Kłócicie się o to jaki jest woodstock a jakby nie było Owsiakowi się on podoba i sam chce żeby był taki a nie inny, a jak się nie podoba to kwituje to jak dla mnie dość żenująco "nie podoba się nie przyjeżdżaj"
bezsensu robi to dla nas czy dla siebie ?


No jakby robił festiwal tylko dla siebie, to mógłby zrobić zamkniętą imprezę i raczej nie chciałby żebyśmy przyjeżdżali.


co do samego Owsiaka to szacunek do niego już dawno straciłem...;) Głodni wiedzy sami doszukają sie wielu powodów dlaczego tak...;)


Chodzi o to co wypisuje na jego temat niejaki matkakurka? Proces w sądzie przeciwko niemu udowadnia coraz bardziej, że są to wypociny nie mające zbyt wiele związku z prawdą. No chyba, że to coś innego.
 
 
 
MrWoodstock  
Rozkręca sie
Jak wygląda twarz bez Brody ?! JAK DUPA !!!

Wiek: 38
Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 126
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

Jako weteran Woodstockowy Woodstock w Żarach byl kompletnie malo znanylem pierws w Polsce. Mimo tego ze w 1997 bylem po raz pierwszy i mialem 11 lat ;) to zakochalem sie w tej imprezie i nic tego nie zmieni. Oczywiscie czasy sie zmieniaja. Jeszcze 20 lat temu jak ktos wydawal plyte i okazala sie hitem ( a nie miala byc ) - patrz Nirvana Nevermind. To byl uwazany ze sie sprzedal.
Dawniej wszystko co dobrze sie sprzedawalo uwazano za komercje. Teraz czasy sa inne. Nie ukrywajmy ze wszystko jest komercja. Nawet malo znana kapela jak wydaje plyte to marzy o tym aby miec sprzedaz.
Dlatego tez to ze na PW sa sponsorzy oraz media mnie wcale nie martwi. Popatrzcie na fakt ze NIGDY na duzej scenie nie bylo nazwy sponsora ( co najwyzej serce WOSP - pamietam z Żar ). Play, Lidl, PKO, Lech czy Carlsberg i inni nie wciskaja sie na sile na sile na scene. A to ze ze sie reklamuja to czysty marketing, na ktorym rowniez i WOSP zarabia. Jest reklama jest sprzedaz plyt z Woodstocku oraz innych gadzetow. Mamy taki wspanialy i najpiekniejszy festiwal na swiecie :) Niestety w tych czasach bez sponsorow nie zorganizuje sie Woodstocku ktorego koszt to ok 8 mln. zl. Dla nas to wielka kasa ale sponsor dobrze wie ze zarobi jeszcze wiecej wydajac te kilka baniek na nas. Dlatego Cieszmy sie sie Woodstock dalej jest i niech bedzie jak najdluzej :)

Pozdrawiam
 
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

KazikHansen napisał/a:
kaliber44 napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
paolina.zet napisał/a:
Kłócicie się o to jaki jest woodstock a jakby nie było Owsiakowi się on podoba i sam chce żeby był taki a nie inny, a jak się nie podoba to kwituje to jak dla mnie dość żenująco "nie podoba się nie przyjeżdżaj"
bezsensu robi to dla nas czy dla siebie ?

No jakby robił festiwal tylko dla siebie, to mógłby zrobić zamkniętą imprezę i raczej nie chciałby żebyśmy przyjeżdżali.

co do samego Owsiaka to szacunek do niego już dawno straciłem...;) Głodni wiedzy sami doszukają sie wielu powodów dlaczego tak...;)

Chodzi o to co wypisuje na jego temat niejaki matkakurka? Proces w sądzie przeciwko niemu udowadnia coraz bardziej, że są to wypociny nie mające zbyt wiele związku z prawdą. No chyba, że to coś innego.


Stosunek do WOŚP i ich faktur to nie wszystko. (mówi to człowiek który kiedyś sam był wolontariuszem, a obecnie nie wrzuci ani grosza)
Owsiak za bardzo się wpier***a w politykę, kościół i inne sprawy światopoglądowe, nie mające związku z WOŚP.
Podczas jego przemówienia na koniec Wooda, aż miałem ochotę mu krzyknąć: "Jurku, nie róbmy polityki, róbmy Woodstock"
Ja szacunku do człowieka nie mam od dawna, za wypowiedzi i poglądy, za nowszy przykład mi wystarczy to, więcej nie mogę słuchać: Blog Owsiaka - Zostawcie tęczę.

Z Owsiakiem mam podobny dysonans poznawczy, co z Georgem Lucasem. Kocham, wręcz ubóstwiam to co stworzył, ale równie mocno nie znoszę samego człowieka i tego co sobą reprezentuje.
 
 
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Tasior - ująłeś to doskonale. Nic mnie tak nie denerwuje jak polityka na woodstocku i to że Owsiak na siłę chce ją tam wcisnąć.
Nie chcę tutaj wywołać lawiny bo raz już ten temat był poruszany i każdy ma swoje zdanie ale..
Kuba Wojewódzki był rok temu na ASP. Ludzie on ma 50lat przeżył tak wiele, jest dziennikarzem, prowadził Jarocin, żył w czasach PRL i miał jako taki kontkat z tymi władzami itd itp no ogólnie facet ma wiele do powiedzenia... a zamiast tego co usłyszałam ? "HEHE NO BO WIECIE JA TO JESTEM PODOBNO PEDAŁ LEWAK I Z PO".... na ch*j mi to wiedzieć dlaczego prowadzący to spotkanie również miał cały temat przygotowany pod kątem politycznym? wkurza mnie to i tego nie zaakceptuje nigdy. niee
Niech zapraszają największych socjalistów, komunistów zatwardziałych nacjonalistów czy innych gadów ale proszę niech te tematy nie będą kręciły się wokół polityki bo mam wrażenie że oni na siłę chcą mi coś udowodnić, chcą przekabacić na jedną albo drugą stronę...
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

W momencie, gdy "ten ktoś" wygrał Złotego Bączka, to zaczyna mnie martwić przyszłość PW... czy w kolejnych latach też będą wygrywać nie najlepsi, a Ci co mają oddane grono gimbofanów?
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
W momencie, gdy "ten ktoś" wygrał Złotego Bączka, to zaczyna mnie martwić przyszłość PW... czy w kolejnych latach też będą wygrywać nie najlepsi, a Ci co mają oddane grono gimbofanów?


A może Hunter nie ma gimbofanów? Powiedziałbym że nawet tyle samo co Bednarek, tylko że zazwyczaj mają długie włosy. Ja uważam, że Złoty Bączek całkowicie zasłużony dla Bednarka. Ciekawi mnie tylko kto wygrał zagranicznego bączka.
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

KazikHansen napisał/a:
gucioprawda89 napisał/a:
W momencie, gdy "ten ktoś" wygrał Złotego Bączka, to zaczyna mnie martwić przyszłość PW... czy w kolejnych latach też będą wygrywać nie najlepsi, a Ci co mają oddane grono gimbofanów?


A może Hunter nie ma gimbofanów? Powiedziałbym że nawet tyle samo co Bednarek, tylko że zazwyczaj mają długie włosy. Ja uważam, że Złoty Bączek całkowicie zasłużony dla Bednarka. Ciekawi mnie tylko kto wygrał zagranicznego bączka.


Chyba Anthrax ;p koncert fajny, ale nazwa im dużo dała :(
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

KazikHansen, nie słucham ani Bednarka, ani Huntera. Generalnie głosowałem na Goorala i Mazowsze. Ale z dwojga złego wolę Huntera niż Bednarka. Biorę pod uwagę umiejętności wokalne. Bednarek śpiewa gorzej od Draka (oboje nie potrafią, tak czy inaczej).
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
KazikHansen, nie słucham ani Bednarka, ani Huntera. Generalnie głosowałem na Goorala i Mazowsze. Ale z dwojga złego wolę Huntera niż Bednarka. Biorę pod uwagę umiejętności wokalne. Bednarek śpiewa gorzej od Draka (oboje nie potrafią, tak czy inaczej).


Gooral i Mazowsze też spoko, z tym że Gooral - co ktoś już napisał - jako jedyny nie zachęcał na fejsie do głosowania (a i tak zajął 3 miejsce, więc szacunek), stąd oczywiste trzecie miejsce. Hunter na swoim koncercie zmasakrował praktycznie każdy cover, natomiast na Bednarku przynajmniej dobrze się bawiłem, stąd uważam, że naprawdę bardziej sobie zasłużył na Bączka niż Hunter.
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Ja i tak bym wolał Big Cyca :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group