Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Prosze o doinformowanie mnie..
Autor Wiadomość
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Hahahahahahahahahahaha, bardzo, qrva, śmieszne. Wiesz, że żadne panny mnie nie chcą, to po kiego grzyba takie pytania zadajesz. Chyba tylko, żeby mnie dobić, Żeby nie było, to jak kolega chce panny, to są trochę droższe hamaki 2-osobowe.
 
 
 
warhammer......  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 18 Kwi 2014
Posty: 8
Skąd: Warka
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Namiot już ogarnąłem więc nie ma lipy ^^ Czekam na dalszy rozwój wydarzeń :D

[ Dodano: Śro 23 Kwi, 2014 ]
_Szajba_ napisał/a:
Hahahahahahahahahahaha, bardzo, qrva, śmieszne. Wiesz, że żadne panny mnie nie chcą, to po kiego grzyba takie pytania zadajesz. Chyba tylko, żeby mnie dobić, Żeby nie było, to jak kolega chce panny, to są trochę droższe hamaki 2-osobowe.


Po co 2 osobowy? Położył bym sie na koleżance żeby mi jej złodzieje nie ukradli i wystarczy jednoosobowy.
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Swoje pierwsze trzy woodstocki przezylem bez namiotu. Spalo sie w namiotach kriszny, pod samochodem i tez sie dalo, byleby bez deszczu.
Osobiscie uwazam ze tani namiot plus folia malarska (grubsza niz namiot :) ) w zupelnosci daja rade. A jezeli ktos sie nie rzuca na namiot to moze ten namiot przetrwa kolejny.
Ze 2-3 lata temu wzialem namiot z tesco za jakies 50-60 zlotych, taki szybko rozkladajacy sie. Niestety producenci nie pomysleli ze woda przez szwy tez moze sie wlac do namiotu. Podloga nie przepuscila wody, wiec mielismy jezioro w srodku.
Jezeli bierzesz wybajerzony namiot, z basenem i ogrodem, to musisz miec swiadaomosc, ze jakis nawalony lub nie, woodstockowicz, moze w nocy po prostu na niego sie przewrocic.
Za to kolesi ktorzy celowo robia salta na cudze namiotu, kijem beasebolowym bym spowiadal.
Od siebie dodam, zeby ludzie brali namiot w rozmiarze ktorego naprawde potrzebuja, bo zajmuja tylko. jakze drogocenne miejsce.
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Jak ktoś samotnie (nie organizuje wioski) rozbija namiot w lasku koło pasażu to warto zadbać o jakiś skrawek ziemi przed wejściem. Najlepiej wyjście z namiotu skierować do drzew tak żeby nikt się nie wcisnął z namiotem. Straszna lipa jak rozpinasz rano namiot i nie ma gdzie nogi postawić, bo ktoś walnął namiot przed wejściem.
 
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Kothaar napisał/a:
Najlepiej wyjście z namiotu skierować do drzew tak żeby nikt się nie wcisnął z namiotem.

Byłem 5 razy i 4 razy w tym lasku byłem rozbity. Zgodzę się po części z tym zdaniem.
Gorzej jak z takiego drzewa ludzie sobie zrobią kibelek, to ja dziękuję za takie superowe wejście do namiotu <rotfl3>
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

No to dawajcie. Gdzie polecacie się rozkładać i dlaczego?
(rozumiem że wpasowuję się w temat doinformowywania. :P)
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

magius napisał/a:
Kothaar napisał/a:
Najlepiej wyjście z namiotu skierować do drzew tak żeby nikt się nie wcisnął z namiotem.

Byłem 5 razy i 4 razy w tym lasku byłem rozbity. Zgodzę się po części z tym zdaniem.
Gorzej jak z takiego drzewa ludzie sobie zrobią kibelek, to ja dziękuję za takie superowe wejście do namiotu <rotfl3>

Lepiej na drzewo, niż na namiot. Na drzewku to sobie wyschnie i nikt się nie skapnie <haha> . Mi raz jakieś siksy rozbiły namiot ok 7-10cm od wejścia do mojego. Rano wstaje przydżumiony i ciul ryjem w ten namiot. Panny sobie na prodidżi przyjechały i rozbiły się na środku namiotowego okręgu.
 
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Kothaar napisał/a:
Lepiej na drzewo, niż na namiot. Na drzewku to sobie wyschnie i nikt się nie skapnie <haha>

Z dwojga złego lepiej w tę stronę, aczkolwiek atmosfera no nie bardzo...
Dlaczego o tym wspominam?
Teraz w 2013 wyjechałem już w poniedziałek i nie pamiętam jak na pole trafiłem. No i pech chciał, że się rozbiłem blisko takiego drzewka, jednak gdy się o tym fakcie zorientowałem, to szybko przestawiłem namiot :x
Vorathiel napisał/a:
No to dawajcie. Gdzie polecacie się rozkładać i dlaczego?

Ja osobiście polecam lasek na przeciwko dużej sceny, koniecznie nie w środku, ale na skraju (ewentualnie minimalnie głebiej, ale nie za mocno) + plandeka i obóz gotowy. Wszędzie blisko i to sobie cenie najbardziej, a plandeka sprawia, że nikt Ci się pod nią z namiotem nie wrąbie. Chociaż takie centralne położenie ma swoje minusy, np. ciągła rozpierducha, która tam trwa non stop <haha>
Chociaż mi to nigdy nie przeszkadzało ;d
A i żeby tam ogarnąć miejscówkę, to trzeba odpowiednio wcześniej wyruszyć.
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Też zawsze rozbijam się w tym lasku. Nie dość, że wszędzie blisko to jeszcze drzewa dają trochę cienia. Nie mam zamiaru zmieniać miejscówki, bo moim zdaniem ta jest najlepsza. Obóz jest łatwo zrobić, bo wszystko na miejscu. Niektórzy robią ogrodzenie z patyków i ziemi, rozkładają plandeki, hamaki, kopią lodówki i kible. Pełen wypas. Na patelni takich obozów nie uświadczysz :)) .
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Piszecie o tym lasku, gdzie się sika na namiotu po pijaku? :D
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Piszecie o tym lasku, gdzie się sika na namiotu po pijaku? :D


A ja tam byłem dwa razy rozbity :<
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

Kothaar napisał/a:
Na patelni takich obozów nie uświadczysz :) .


E tam. Ja się rozbijam na patelni, a tego lasku używałem jako szczalni (teraz sobie kopiemy własna, albo używamy krzaków obok obozu), mam cień, lodówkę, kuchnię i hamak :D
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

_Szajba_, wanny Wam jeszcze brakuje i już w ogóle nie trzeba się ruszać nigdzie :P
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

był już pomysł instalacji basenu :D
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

Basen to mamy my, taki z prawdziwego zdarzenia, ha! (Koszt, około 150-200 zł, służy nam na Woodstockach od 2011 albo 2010 roku :D)

Osobiście nie polecam tego miejsca dosłownie przy kranach (i teraz basenach playa)! Wiecie, tłok, blisko drogi, zawiewa od toików, wszędzie daleko xD... A tak poważnie to nasze miejsce i uj, nie polecam xD
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

Nieraz mnie kusiło, żeby wskoczyć do tego basenu...
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

Wystarczyło podejść i zapytać, zazwyczaj nie ma problemu z wpuszczaniem kulturalnych ludzi (którzy rozumieją, że nie chcemy piachu i błotka w basenie, więc najlepiej w samych gaciach (ew. spodenkach) - jeśli człowiek umorusany bałdzo i opłucze stópki w wiaderku/misce postawionej przed :P (męczące jest wymienianie wody co 2-3 h. W tym roku mieliśmy kanalizację, więc było łatwiej, ale bajorko i tak się lekkie robiło wokół). W desperackich momentach chłopaki życzą sobie piwko :P
 
 
 
kokainpl  
Forumowy prawiczek

Wiek: 26
Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Kaźmierz/Poznań
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

Spodziewajcie się mnie :D
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

Oj, z prawiczkiem będzie trudno :P
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

ahhaha. osa dominujaca. lubi doswiadczonych ; *
ja rok temu tez bylam zapraszana a nigdynie mialam po drodze..;d
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

Hyhyhy, no ba, że doświadczonych xD
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang