Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pociągi Woodstockowe - rozkład jazdy
Autor Wiadomość
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

papciasmerf napisał/a:
Czy ktoś ogarnia jak śmigają normalne pociągi do kostrzyna?


Wolno :)

Z Teelek jeździ tylko Uznam ze Świnoujścia/Szczecina do BB/Przemyśla, ale nie wiem jak bardzo ona jest "woodstockowa" w tym czasie. Jechałem nią dzień po woodstocku i dwa dni po woodstocku to wsiadały pojedyncze osoby. Zwykłe regio w okresie woodstocku pewnie są trochę mniej zatłoczone niż specjale, ale ryzyko "jaj na brodzie" występuje. Np. Regio Kostrzyn-Krzyż-Poznań obsługiwany jest szynobusem i frekwencja w nim jest jak tramwaju w godzinach szczytu :D Od strony Zielonej Góry/Rzepina wygląda to trochę lepiej ale z kolei zatrzymuje się w każdej wsi
 
 
papciasmerf  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 9
Skąd: Śląsk- Zabrze
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

to, że wolno to kwestia do przełknięcia jesli komfort wyzszy. rok temu dwa razy ktoś łapał za hamulec awaryjny i stało się za kazdym razem ponad godzinkę. Podróż trwała 6h. Z tego co widzę na dzien dzisiejszy jest połączenie Zabrze- Kostrzyn i jest to prawie 9h jazdy. Generalnie czy ze stacji kostrzyn, z której odjeżdżają pociągi specjalne na woodstock, odjeżdżają też pociągi "normalne" typu TLK/Intercity?
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

papciasmerf napisał/a:
Generalnie czy ze stacji kostrzyn, z której odjeżdżają pociągi specjalne na woodstock, odjeżdżają też pociągi "normalne" typu TLK/Intercity?

Jest tylko TLK Pirat czy jakoś tak, co możliwe, że przez Twoje okolice przejeżdża. W zeszłym roku parę osób z forum nim jechało. Generalnie zaleta jest taka, że możesz kupić bilet choćby dzisiaj i zarezerwować sobie miejscówkę. Dobra opcja, ale nie wiem jak jest z egzekwowaniem miejscówek w pociągach powrotnych.
 
 
 
papciasmerf  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 9
Skąd: Śląsk- Zabrze
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Najbardziej mi zalezy na powrocie w warunkach 'SIEDZE NA DUPIE A NIE NA KIMS', bo zmeczenie bedzie dawalo sie we znaki ;P Dzieki za odpowiedzi. Mysle, ze jednak bede polował na osoby jadące samochodem, szukające kompanów do podróży
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

No to TLK chyba będzie najlepszym rozwiązaniem,wg rozkładu, który dodali do Gazety Lubuskiej TLK Uznam ze Świnoujścia do Przemyśla przez Zabrze wyjeżdża z Kostrzyna o 22:41 i w Zabrzu jest już o 7:45 :D
 
 
mck14  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

zawsze na woodstock jeździłem pociągami specjalnymi, ale stwierdziłem że jeżdżą one trochę za późno, żeby ogarnąć jakąś ciekawą miejscówkę na polu (na więcej namiotów). więc w tym roku wybieramy się 'zwykłym' pociągiem w niedzielę, albo w poniedziałek i tu moje pytanie, jak wygląda spraw z imprezowaniem podczas podróży? większość pasażerów to łudstokowicze, czy raczej 'normalni' ludzie?
 
 
Wonsz  
Forumowy prawiczek
Człowiek Wonsz


Wiek: 31
Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 10
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Ja będę jechał trochę wcześniej, bo 26.04 (ew. 25) z Krk więc nie bydlęcym tylko TLK, ale też bezpośrednim. Orientuje się ktoś jak tam jest z miejscem i klimatem, ludźmi jadąc parę dni przed rozpoczęciem? :P
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Wonsz napisał/a:
Orientuje się ktoś jak tam jest z miejscem i klimatem, ludźmi jadąc parę dni przed rozpoczęciem? :P


miejsce odwrotnie proporcjonalne do klimatu ;)
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

mck14 napisał/a:
więc w tym roku wybieramy się 'zwykłym' pociągiem w niedzielę, albo w poniedziałek i tu moje pytanie, jak wygląda spraw z imprezowaniem podczas podróży? większość pasażerów to łudstokowicze, czy raczej 'normalni' ludzie?

My rok temu jechaliśmy z Gdańska w niedzielę rano, jechaliśmy w piątkę, 3 przedziały dalej było trzech kolesi Woodstockowych. Reszta raczej normalni ludzie ;p. W Szczecinie potem jeszcze 3 osoby dołączyły. Nie wiem, może dobrze się kryli. :D
 
 
 
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Lepiej przybyć we wtorek rano czy w środę rano? ;P W sensie czy jest we wtorek co robić, albo czy w środę miejsca nie brakuje? :P
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Miejsca brakuje zawsze. Lepiej we wtorek przybyć, ogarnąć pole, poznać sąsiadów i w ogóle.
 
 
 
mck14  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Jeśli chcesz miejsca na więcej namiotów, to lepiej jak najwcześniej, bo potem zaczyna brakować miejsca a myślę, że na nudę nie będziesz narzekał.
 
 
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Dzięki. W sumie już podjąłem decyzję. We wtorek o 5 rano powinienem być w Kostrzynie. Ciekawe jak będzie się jechało 8 godzin nocą Przystankiem Broda. :)
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

blind, trzeźwy z pewnością nie wyjdziesz ;P
 
 
 
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Mam nadzieję. :D
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Wonsz napisał/a:
Ja będę jechał trochę wcześniej, bo 26.04 (ew. 25) z Krk więc nie bydlęcym tylko TLK, ale też bezpośrednim. Orientuje się ktoś jak tam jest z miejscem i klimatem, ludźmi jadąc parę dni przed rozpoczęciem? :P


Chyba też się tak wybiorę. nie dość że bilet dla studenta o 10zl tańszy(!!!) to jeszcze pewnosć miejsca, brak ścisku...
 
 
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 04 Lip, 2014   

Właśnie zakupiłem bilety tam i z powrotem na musicREGIO więc już można. :)
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Pią 04 Lip, 2014   

Vorathiel napisał/a:
Chyba też się tak wybiorę. nie dość że bilet dla studenta o 10zl tańszy(!!!) to jeszcze pewnosć miejsca, brak ścisku...


Pamiętaj że w TLK istnieje jeszcze możliwość kupienia biletu bez rezerwacji i dam sobie rękę uciąć że tam będzie masa ludzi bez miejscówki która będzie siedzieć wygodnie i masa ludzi z miejscówką przed drzwiami od kibla ;))
 
 
K2  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 43
Skąd: na Pragie w lewo!
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

No i sprzedaż w necie ruszyła: https://www.biletyregiona...start/woodstock

Informacyjnie:
-> http://www.przewozyregion...-02-07-2014.pdf - tutaj znajdziecie mapkę z cenami, w tym propocyjnymi na tam+powrotny kupione razem przez net, co wychodzi dużo taniej niż 2 osobne bilety lub/i kupione w kasie
-> http://www.przewozyregion...zklad-jazdy.pdf - tutaj sa tabelki z rozkładami jazdy chyba wszystkich pociągów woodstockowych
 
 
Czaarny  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

to jest dymanie ludzi, z krakowa 79 zł a ja bez zniżek kupiłem bilet na zwykły pociag za niecałe 60 zeta ;P
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

Sranie w banię. Każde linie kolejowe mają inne ceny.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime