Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pociągi Woodstockowe - rozkład jazdy
Autor Wiadomość
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Mazu napisał/a:
Z Gdyni 2009-2011* jeździły piętrowe i nic się nie działo. Drzwi - owszem otwierane, ale my sobie radziliśmy - choćby blokowaliśmy drzwi paskiem.


Czyli w takim bądź razie, nie chodzi również o to ;) no to może w takim razie jak ktoś już wcześniej wspominał może realnie chodzić o możliwości taborowe, ewentualnie o błędy logistyczne ;))
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

o co chodzi z tymi drzwiami w piętrowych ? jechałem co prawda 3 lata temu ostatni raz ale nie przypominam sobie czegoś dziwnego ;/
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

kazuar napisał/a:
o co chodzi z tymi drzwiami w piętrowych ? jechałem co prawda 3 lata temu ostatni raz ale nie przypominam sobie czegoś dziwnego ;/

Chodzi o to, że w tzw. kiblach maszynista może zamknąć wszystkie drzwi z kabiny, a w piętrusach takiego systemu nie ma i wtedy łatwo można otworzyć drzwi i sikać (lub wypaść jak choćby robi się pogo w pociągu [przypadek z któregoś roku]). Ale zasadniczo, to i w EN można otwierać.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Wagony piętrowe z każdym rokiem popadają w niełaskę i jest ich coraz mniej w ruchu niestety, bo kible zmodernizowane więc Europa, światowość, nowoczesność i piętrusy są niepotrzebne. Wydaje mi się, że w drodze na woodstock łatwo je spotkać jadąc przez Krzyż, bo od tej strony linia do Kostrzyna jest niezelektryfikowana i kibelki wstępu nie mają.
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Mazu napisał/a:
Ale zasadniczo, to i w EN można otwierać.


generalnie tak, ale EN otwarcie drzwi przez pasażera następuje po usunięciu "zabezpiecznia" i to jest bardzo ale to bardzo ważne słowo (w ogóle na całym woodstocku to słowo jest ważne xD), stąd cały system otwarcia drzwi jest powiedzmy bardziej dopracowany. I taki mały szczególik, na wejściu do EN są schodki, w piętrusach o ile mi się wydaje nie ma tych schodków ;))
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Czytam i co niektórym współczuję. Ja mam na stacje pkp jakieś 10 minut drogi leniwym krokiem. Pociąg średnio jeździ co 2 godziny i jadę raptem niecałą godzinę. Czasami żałuję, że nie mieszkam dalej, ale sumą sumaru cieszę się, że jest jak jest.
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

dobra, sluchajta mnie bo ja nie ogarniam. jestem upośledzona tak tak....
czy może mi ktoś ogarnąć pociąg z żor? 29 lipiec najlepiej. ej bo sobie wchodze na pkp, super, bez rpzesiadek,kup dwa bilety na 37% znizki a tu jeb, 180 zlotych ; oo . no takze jakby ktoś kumayt mi ogarnął.. ; (
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Proszę :)
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

tylko nie sołtysik napisał/a:
29 lipiec najlepiej. ej bo sobie wchodze na pkp, super, bez rpzesiadek,kup dwa bilety na 37% znizki a tu jeb, 180 zlotych ; oo . no takze jakby ktoś kumayt mi ogarnął.. ; (




jak wpisałem tam 2 bilety na zniżce 37% - klasa 2.. to mi wyszło że powinno być 70 złotych z groszami ;)


Może zaznaczyłaś na pierwszą klasę ? ;)
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

jezuniu przepraszam... w tabelce osob normalnej dalam dwie i ulgowej też dwie.. a mialam dac tylko ulgowej 2.... przepraszam i dziekuje ; ))
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

hahha, nie ma za co :D niech żyją ogarnięci ludzie ;p
 
 
 
SzymonG  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Możecie podać link do strony na której można kupić bilety?
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

SzymonG napisał/a:
ożecie podać link do strony na której można kupić bilety?


niektóre bilety na pkp kupisz online na stronie z rozkładami pkp - http://www.rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?, po inne musisz iść do kasy pkp w Twoim mieście ;))

online dostępne na pociągi TLK/ Intercity :D
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Bilety na pociągi dodatkowe będą dostępne na www.biletyregionalne.pl. Będzie możliwość zakupienia przez internet biletu TAM-POWRÓT po niższej cenie - w kasie nie będzie naliczana zniżka.



Źródło: strona PR:

Cytat:


Najtaniej przez internet

Już w pierwszych dniach lipca ruszy sprzedaż biletów na pociągi musicREGIO. Kupując bilety w dwie strony przez internet, będzie można sporo zaoszczędzić – i pieniędzy, i czasu, który trzeba by poświęcić na zakup biletu w kasie w Kostrzynie. Wystarczy wejście na stronę biletyregionalne.pl i wybrać bilet na konkretną trasę. Promocyjne bilety na podróż w dwie strony będą dostępne tylko w systemie sprzedaży internetowej. W składach musicREGIO, podobnie jak w pozostałych pociągach Przewozów Regionalnych, nie ma możliwości rezerwacji miejsc. Jak co roku dodatkowe kasy biletowe w Kostrzynie będą funkcjonowały i na tymczasowym dworcu, i w miasteczku festiwalowym.
 
 
 
SzymonG  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Diękii
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

nie wiem jak Wam, ale mi zakup biletu przez Internet na razie nie działa. Przy wyszukiwaniu specjalnego pociągu ze Zbąszynka nie znajduje stacji Kostrzyn. Co prawda jeszcze miesiąc do wyjazdu, ale chciałem sprawdzić cenę :P
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Przeczytaj ze zrozumieniem mój poprzedni post. Sprzedaż biletów na pociągi dodatkowe ruszy w pierwszych dniach lipca. :)
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Przyznam, że nie przeczytałem w ogóle :D Zauważyłem, że jest dyskusja o internetowej sprzedaży i rzuciłem się na stronę, żeby sprawdzać ceny :D Dzięki za olśnienie i przepraszam za głupotę :)
 
 
papciasmerf  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 9
Skąd: Śląsk- Zabrze
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Pytanko:
Czy ktoś ogarnia jak śmigają normalne pociągi do kostrzyna? nie te podstawione. Uściślając; widzę po rozkładzie, że kursują TLK. Ma ktoś doświadczenie i powie mi czy są one tak samo zatłoczone jak pociągi regionalne podstawione specjalnie pod Woodstock? Raz pociągiem jechałem, w tamtą stronę dało się jechać, jednak z powrotem miałem spocone jajca podróżnych przy mojej brodzie i chyba podziękuję ;p
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

hyh zależy, gdzie wsiadasz i kiedy wyjeżdżasz, nie? Ale tak, generalnie są mocno zatłoczone w ostatecznym rozrachunku, ale nie wydaje mi się, by aż do tego stopnia, by mieć spocone jajca podróżnych na brodzie ^^ Mówię na podstawie doświadczeń z lat poprzednich, gdzie zawsze wyjeżdżałam dwa dni przed rozpoczęciem festiwalu.
 
 
SzymonG  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Właśnie też mnie ciekawi jak w zwykłych pociągach jest bo w woodstockowym z Lublina pod koniec trasy jadą ludzie na ludziach pod sufit.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group