Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pociągi Woodstockowe - rozkład jazdy
Autor Wiadomość
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

pędząca kłoda jest moja tak coś czuję <haha> chociaż z dwoma przesiadkami będę szybciej i taniej.. WTF?!
 
 
 
K2  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 43
Skąd: na Pragie w lewo!
Wysłany: Nie 13 Lip, 2014   

http://przewozyregionalne.pl/node/14491
Konkurs na darmowe bilety na musicREGIO do Kostrzyna :)
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Nie 13 Lip, 2014   

Ja sobie zakupiłem bilet promocyjny na interregio, trasa Warszawa-Krzyż 19zł. Do tego regio Krzyż-Kostrzyn za 22zł i podróż tam kosztuje mnie 41zł zamiast 79zł :D
 
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 13 Lip, 2014   

Kefir, możesz więcej coś o tej promocji napisać ? na jakich zasadach itp. Bo coś nie mogę znaleźć ;p
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Nie 13 Lip, 2014   

https://www.biletyregionalne.pl/login
Szukaj Warszawa Centralna-Krzyż np na 29 lipca i wyskoczą połączenia z cenami. Interregio Bosman można normalny za 19zł kupić ale cena może wzrosnąć każdego dnia więc radzę się spieszyć. Aha tylko przez neta można to kupić i radzę się spieszyć. Na tą chwilę jeszcze są po 19zł na 29 lipca.
http://przewozyregionalne.pl/super-bilet
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Nie 13 Lip, 2014   

Proste pytanie.

Czy w tym roku, tak samo jak i w zeszłych latach, kupując bilet powrotny np na godzinę 13, moge jechać zarówno o 7, 11, 13, 15, 17 i 19? Czy muszę wsiąść w ten konkretny swój?
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 13 Lip, 2014   

Bilety od zawsze były i podejrzewam, że będą ważne 24h od zakupu, albo jak ktoś kupi na dany dzień to na ten dzień, na całej trasie na którą opiewa bilet. Czyli nie ważne o której wsiądziesz do pociągu, ile sobie przesiadek po drodze zrobisz, bilet jest ważny.
 
 
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

Vorathiel napisał/a:
Proste pytanie.

Czy w tym roku, tak samo jak i w zeszłych latach, kupując bilet powrotny np na godzinę 13, moge jechać zarówno o 7, 11, 13, 15, 17 i 19? Czy muszę wsiąść w ten konkretny swój?


Obawiam się, że niestety w ten konkretny. Przynajmniej - pamiętam, że gdy rok czy 2 lata temu wracałem, to konduktorzy strasznie czepiali się ludzi, którzy wracali np. do Katowic pociągiem, który docelowo jechał do Krakowa ale przez Katowice i nie był ich pociągiem. Jeżeli coś się zmieniło w tej kwestii, chętnie dam się oświecić...
 
 
Gaja99  
Rozkręca sie
Gaja99


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

argasek napisał/a:
Vorathiel napisał/a:
Proste pytanie.

Czy w tym roku, tak samo jak i w zeszłych latach, kupując bilet powrotny np na godzinę 13, moge jechać zarówno o 7, 11, 13, 15, 17 i 19? Czy muszę wsiąść w ten konkretny swój?


Obawiam się, że niestety w ten konkretny. Przynajmniej - pamiętam, że gdy rok czy 2 lata temu wracałem, to konduktorzy strasznie czepiali się ludzi, którzy wracali np. do Katowic pociągiem, który docelowo jechał do Krakowa ale przez Katowice i nie był ich pociągiem. Jeżeli coś się zmieniło w tej kwestii, chętnie dam się oświecić...


Rok temu jechałam takim pociągiem do Krakowa przez Katowice o innej godzinie niż miałam na bilecie (bilet do Katowic) i nikt się nie czepiał ;x
 
 
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

Gaja99 napisał/a:
Rok temu jechałam takim pociągiem do Krakowa przez Katowice o innej godzinie niż miałam na bilecie (bilet do Katowic) i nikt się nie czepiał ;x


Stwierdziłem, że możemy tu siedzieć i rozkminiać bez sensu, ale możemy też sięgnąć po informację u źródła. Wysłałem maila na infolinię Przewozów Regionalnych, jak dostanę odpowiedź, to wkleję tutaj.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

Co prawda to nie rozkład jazdy, ale ciekawa rzecz, a nuż może komuś z tego forum się poszczęści. ;-)))

http://www.przewozyregionalne.pl/node/14491
  
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

jak przewoźnik jest ten sam i trasa ta sama to nikt nie będzie problemów żadnych robić że jesteś o 16 w pociągu, bo o 7 nie miałeś siły albo możliwości wejść do innego, co innego jak kupisz na pociąg specjalny, a pojedziesz jakimś TLK, albo normalnym, czy jakaś inna konfiguracja, tak o już będą problemy...
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

Ja wiem, że znajome tak robiły w musicregio do Warszawy i nie było problemów.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

Ja kupiłam powrotny właśnie na jakiś tam pociąg do Poznania, bo wybrać trzeba było, ale zamierzam jechać jakimkolwiek, który mi przypasuje (a trochę ich jest) lub w który się zdołam wbić.
 
 
 
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Otrzymałem odpowiedź z Przewozów Regionalnych, wklejam poniżej:
Cytat:
Witam.
Można wrócić dowolnym pociągiem w tej samej relacji, pod warunkiem iż podróż rozpoczyna się tego samego dnia. W przypadku chęci zmiany daty wyjazdu należy w kasie biletowej (już na przystanku Woodstock) uzyskać poświadczenie o zmianie daty wyjazdu (najpóźniej w dniu wyjazdu znajdującym się na bilecie).
Życzę udanej podróży i dobrej zabawy na Festiwalu.
 
 
LukasiK  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 9
Skąd: Lipno/Toruń
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Orientuje sie ktos czy takze w tym roku bedzie mozna kupic w kasie bilet w dwie strony, z czego w druga taniej tak jak było to rok temu?
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Vorathiel napisał/a:
Proste pytanie.

Czy w tym roku, tak samo jak i w zeszłych latach, kupując bilet powrotny np na godzinę 13, moge jechać zarówno o 7, 11, 13, 15, 17 i 19? Czy muszę wsiąść w ten konkretny swój?


liczy się dzień, nie godzina.. ;)
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Orientuje sie ktos ile trwa ta cala procedura kupienia biletu na te specjalne woodstockowe pociagi przez neta ?? Oni to na mailia przysylaja i sie drukuje ten bilet czy jak to jest ? Nie wiem jeszcze dokladnie ktorego bede jechal 30 albo 31.
 
 
 
rolnikuba  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 19
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Kuniek napisał/a:
Orientuje sie ktos ile trwa ta cala procedura kupienia biletu na te specjalne woodstockowe pociagi przez neta ?? Oni to na mailia przysylaja i sie drukuje ten bilet czy jak to jest ? Nie wiem jeszcze dokladnie ktorego bede jechal 30 albo 31.


Nie więcej niż minuta. Wysyłają Ci na maila ale też na telefon. Możesz drukować lub jak masz telefon spełniający jakieś wymagania aby wyświetlić kod to tylko pokazujesz go w pociągu. Dla pewności na Twoim miejscu drukowałbym.
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

podziekowal, wiec spokojnie zakupu moge dokonac 28 lipca. Wtedy juz bede wiedzial czy jade 30 albo 31.
 
 
 
K2  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 43
Skąd: na Pragie w lewo!
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

LukasiK napisał/a:
Orientuje sie ktos czy takze w tym roku bedzie mozna kupic w kasie bilet w dwie strony, z czego w druga taniej tak jak było to rok temu?

W tym roku jest tak tylko przy zakupie przez internet tutaj: www.biletyregionalne.pl/anonstart/woodstock
na pierwszym ekranie przy zakupie wybierasz TAM i POWRÓT i wtedy bilet od Kostrzyna liczy Ci po zniżkowej cenie.
A mapka z cenami zniżkowymi na tam i z powrotem jest tutaj: www.przewozyregionalne.pl...-02-07-2014.pdf
W ogóle wszystkie informacje opisali tu: www.przewozyregionalne.pl/node/14452

W sumie bilet przez neta i tak warto kupić, żeby nie stać w kolejce do kasy, czy to u siebie w mieście, czy to już na festiwalu.
No i jak pisze Dahomej do dziś do 24:00 jest konkurs i jest szansa dostać całkowity zwrot za kupione bilety, więc warto spróbować, a nóż się uda. :)

rolnikuba napisał/a:
Dla pewności na Twoim miejscu drukowałbym.

Ja też bym wydrukował. Papier, to papier, a jak padnie bateria w telefonie albo nie będzie połączenia z internetem to będzie problem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime