Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
namioty śpiwory materace
Autor Wiadomość
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Karimaty ? Na co to komu potrzebne <rotfl3> biore tylko spiwor, karimata za duzo miejsca zajmuje. Mam namiot stary jak swiat, 2 osobowy, w 1 osobe ciasno + bagaze. Nad ranem "sufit" na glowie, kropelki rosy kapia na czolo ;)) zeby nie sklamac, byl juz ze mna na okolo 10 festiwalach, Co roku mowie ze zostawiam dziada, Inna sprawa ze tez za duzo w nim nie sypiam, poki co nie zamienie go na zaden inny :))
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Mój namiot upolowali rodzice w jakimś markecie na promocji - jak mieli marzenie żeby gdzieś w świat pojechać.

4-osobowy teoretycznie, do tego kupili materac 3-osobowy (jeszcze nieodpakowany).
Ogólnie to mam chory kręgosłup i muszę spać na w miarę równym, płaskim i twardym, więc karimata sprawdza się doskonale.
 
 
 
zielynska  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 15 Lip 2014
Posty: 11
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Myślicie, że najtańsza karimata da radę?
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Zawsze miałam najtańsze, gówniane karimaty. Nie było żal zostawiać je na polu, czy siedzieć na nich w obozie. Spanie na takiej i tak uważam za wiele wygodniejsze od spania na podłodze namiotu. Cieplej i plecy bolą jakby mniej ;)
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

a to ja mam w chuuuj stary spiwor. na metalowy zamek. wielki miesisty.. przed woodem kupuje w kastoramie sznura z dwa metry, zawijam i pieknie. w nocy jest mi wrecz goraco!
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Pająk, gadasz trochę jak stary piernik: "za moich czasów tego nie było i dobrze było". <haha>

Nie przepadam za namiotami "3 sekundy", bo nie widzi mi się rola tarczownika. Jak kupowałem namiot na pierwszy woodstock to zależało mi na tym by był w miarę dobry za jak najmniejsze piniondze. To samo tyczyło się śpiwora i karimaty. Wszystko kupiłem w Auchan i wszystko zabieram na swój czwarty wood. W namiocie wymieniłem tylko gumki w kijkach, bo zgrębiały.
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

zielynska napisał/a:
Myślicie, że najtańsza karimata da radę?


Zależy też jak śpisz w sumie. Ja śpię na boku więc biodra i żebra dostają pod swoich kościanych dupach. Da się przeżyć, ale w tym roku biorę karmiatę samopompującą. Najtańsze są cienkie jak papier więc dorzuciłbym parę złotych i kupił coś o grubości minimum centymetra.
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Ja mam namiot taki: http://allegro.pl/namiot-...4181326859.html
Miałem kiedyś samo rozkładalny. Wiatr zwiał.
 
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Ja mam namiot taki: http://allegro.pl/namiot-...4181326859.html


Ale wypas, mozesz zakladac harem <z jezorem>
200zl ale komfort nie z tej ziemi, nawet prywatna plandeka jest ;))
 
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Kothaar napisał/a:
Pająk, gadasz trochę jak stary piernik: "

zgadzam się :) ostatnio tak mam, coś mnie na wspomnienia wzięło;]
a co do namiotów to dbajcie o nie i rozstawiajcie w ładnych prostych miejscach, bo jak się namiotu nie spodoba to może wam spierdolić, o tak http://2.bp.blogspot.com/...ODSTOCK+078.JPG a potem powiecie, że was okradli :)
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

...w tamtym roku przekonałem się do materaca- mniejsze, ale cięższe niż karimata- ale znacznie wygodniejsze...
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Kuniek napisał/a:
gucioprawda89 napisał/a:
Ja mam namiot taki: http://allegro.pl/namiot-...4181326859.html


Ale wypas, mozesz zakladac harem <z jezorem>
200zl ale komfort nie z tej ziemi, nawet prywatna plandeka jest ;))


Tam plandeka... ja tam chcę lodówkę wykopać :D
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

A ja będę mieć i karimatę (z zasobów WP, powinna dać rade) do siedzenia przed namiotem itd i wygodny materac do spania. Owszem zajmuje więcej miejsca i sporo waży, ale komfort dla moich starych kości jest świetny:D
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Phi. Kupilem sobie namiot na woodstock, bo stwierdziłem , że ograniczę ilość namiotów w mojej grupie i po prostu w dużym namiocie więcej ludzi może spać i będzie mniej takich jedno/dwuosobowych namiocików tylko zabierających miejsce. I teraz mam namiot, w którym nikt nie chce spać, bo cenią sobie prywatność, a spokojnie może ew nim spać 10 osób (sprawdzone). Namiot wygląda tak
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   n

jak tak patrzę, to mój namiot jednak 3-osobowy jest.


Jeszcze nigdy nie rozbiłam go z wszelkimi linkami xD A przedsionek w zeszłym roku wiązałam do drzewa.
89 zł na Allegro przyjemność posiadania takiego namiotu jak mój xD
 
 
 
Amigo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 45
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Nie wiem, czy pobiję jakiś rekord, ale ja mam namiot 2-osobowy kupiony za 19,99 w Tesco - w roku 2005! W tym roku będzie to jego 9. Woodstock. Jest wprawdzie nieco nadszarpnięty, niektóre sznurki zerwane, ale daje radę!
To nie ze skąpstwa. Po prostu w 2005 myślałem, że jadę na Wood jeden raz i to miała być jednorazówka za dwie dychy. A ponieważ dotąd się sprawdzał, jakoś nie kupuję nowego.
Bardzo rozwojowy zrobił się ten wątek.
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Mazu, miałem taki 3 osobowy. Weszły 2 osoby, plus ich bagaż.
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Amigo napisał/a:
ja mam namiot 2-osobowy kupiony za 19,99 w Tesco


2005 to musi jakiś dobry był rok- bo ja zakupiłem za tyle namiot w Tesku w 2008ym i nogi mi wystawały od kolan (a nawet 190 nie mam). O tyle się opłacało, że padało niezazbytnio a kolega z obozu zostawał dzień dłużej i za dychę wykupił u mnie że namiot zostawię a on będzie go używał by robić w nim kupę. Jak go znam - co zakupił, to czynił stąd moje spóźnione przeprosiny dla ewętułalnych złodziejów lub sprzątaczy pola.

A w kwestyi matertacuff - dwakroć mi się przytrafiło, że materac przed wyjazdem sprawny, odmawiał posłuszeństwa we wtrakcie. Oznaczało to zdwojone zapotrzebowanie na alkohol by wygodnie zasnąć. Odtąd, jeżdżę z dwoma karimatami, te nie pękają. A że są stare i brudne- parę lat funkcjonują niekradzione
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Mazu, miałem taki 3 osobowy. Weszły 2 osoby, plus ich bagaż.

My śpimy w nim zwykle w 3 osoby + bagaże. Ale za dużo powierzchni nie zajmujemy. Jak się wbiła 4ta osoba na ulewę to ciasno było.
 
 
 
Saura  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 11 Lip 2014
Posty: 8
Skąd: zach-pom
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Mi zawsze szkoda brać lepszego namiotu, bo zawsze albo ktoś się na niego wyjebie przechodząć, albo celowo po pijaku, ale z chłopakiem 3-osobowy nam wystarcza + 2 karimatki i śpiworek
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Amigo napisał/a:
Nie wiem, czy pobiję jakiś rekord, ale ja mam namiot 2-osobowy kupiony za 19,99 w Tesco - w roku 2005!

No to pobiłeś mój, bo jak pierwszy raz leciałem z zagramanicy, to po drodze wstąpiłem kupić szlugi za 6 funtów i z promocji przy okazji kupiłem namiot za 5 funtów czyli około 25zł :D. Namiot zostawiłem koledze, który do dzisiaj go używa na ryby i takie tam. Trochę przeciekał, ale bez perwy i był nawet solidny. Był to rok 2008, ale ręki sobie nie dam uciąć.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group