Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Naga mila II
Autor Wiadomość
CheshireCat  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 25 Lip, 2014   

a w końcu jak z tempem, bo już kilka osób poruszało ten temat :p Bo chętnie bym pobiegł w stroju Adama, ale kondycje mam wielkomiejską, więc jak wszyscy polecą z szybkością sprintową to zostanie w tyle samemu nago mi (i chyba innym wcześniej piszącym) się nie uśmiecha, stąd moje największe obawy i powód wachania się....
zatem apel do orgów NMII, możemy umówić się na tempo joggingowe dla średniozaawansowanych?:>
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Pią 25 Lip, 2014   

Spokojnie, tempo jest znośne nawet dla bezkondycjowców xD
 
 
 
tvoff  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 19
Skąd: z miasta
Wysłany: Nie 27 Lip, 2014   

Kinga1804 napisał/a:
czy brak stanika jest uważany za nagość?

za półnagość :) ale lepiej tak, niż wcale ;)

Cytat:
Majtek nie zdejmę, bo mam opory i nie sprzedam własnej godności i nie poniżę się aż do tego stopnia

nikt nie mówi o poniżeniu - robimy to po 1 dla funu, a po 2 żeby wyzwolić się z narzucanych nam norm społecznych - dla wielu ludzi takie przeżycie pozwoli trochę inaczej spojrzeć na świat :) zawsze można zakryć twarz np. chustką albo ninją z koszulki, większość tak robi.

Cytat:
moja lekko ekshibicjonistyczna natura z jednej strony bardzo pcha mnie w tym kierunku,

Czyli jednak :)

Cytat:
a jednocześnie moja dobra, skromna i uczciwa strona charakteru mówi mi że to jest niemoralne, nielegalne i w ogóle złe <rotfl3>

i to są właśnie te wpojone nam normy społeczne, z których fajnie jest się wyzwolić - a najlepszym na to miejscem jest Woodstock
 
 
Mecc  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 29
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Pon 28 Lip, 2014   

Jeśli zdążę i będę na miejscu pozbieram adresy e-mail wszystkich chętnych (i tych, którzy sobie nie życzą) aby mieć pewność komu można wysłać reportaż, a kogo zamazać. Spokojnie, oficjalna ekipa profesjonalnych fotografów z grupy FOTO Krecioła czuwa ;)
 
 
yaotzin  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 29 Lip, 2014   

Czekać Nas będzie Festiwal Kiełbasek. Może uda mi się namówić paru znajomych. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime