Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Naga mila II
Autor Wiadomość
Kinga1804  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 17 Lip 2014
Posty: 28
Skąd: Kotów
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

Nie chce mi się czytać całego tematu, dlatego pytam - może ktoś podsumować co, gdzie i kiedy, to ustawię sobie przypomnienie w telefonie i może pobiegnę z wami z koleżanką.

I drugie pytanie, czy brak stanika jest uważany za nagość? Majtek nie zdejmę, bo mam opory i nie sprzedam własnej godności i nie poniżę się aż do tego stopnia, ale stanik dla zabawy mogłabym zdjąć. Zresztą, nie ma co gdybać, zobaczę na miejscu, ale inicjatywa wydaje mi się ciekawa i moja lekko ekshibicjonistyczna natura z jednej strony bardzo pcha mnie w tym kierunku, a jednocześnie moja dobra, skromna i uczciwa strona charakteru mówi mi że to jest niemoralne, nielegalne i w ogóle złe <rotfl3>
Można podczas biegu mieć coś napisane na plecach? Jeszcze nie jest chyba za późno, można by wprowadzić coś dodatkowego dla większej zabawy, np. jakiś układ taneczny oprócz biegu, albo jakieś hasło, można też uzyskać czyjś patronat i zgarnąć kasę ;))
 
 
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

Kinga1804 napisał/a:
Nie chce mi się czytać całego tematu, dlatego pytam - może ktoś podsumować co, gdzie i kiedy, to ustawię sobie przypomnienie w telefonie i może pobiegnę z wami z koleżanką.


https://www.facebook.com/...844604/?fref=ts

1. sierpnia o godzinie 14:00 spod Wioski Kryszny
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

Kinga1804 napisał/a:

I drugie pytanie, czy brak stanika jest uważany za nagość? Majtek nie zdejmę, bo mam opory i nie sprzedam własnej godności i nie poniżę się aż do tego stopnia, ale stanik dla zabawy mogłabym zdjąć. ............
Jednocześnie moja dobra, skromna i uczciwa strona charakteru mówi mi że to jest niemoralne, nielegalne i w ogóle złe <rotfl3>


Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale właśnie obraziłaś sporo osób. Tylko dlatego, że ty wstydzisz się pokazać nago nie oznacza, że ci co to robią się poniżają. Pewnie nie chciałaś, żeby to tak zabrzmiało, ale tak to może być odebrane. Obawiam się, że mylisz ideę naturalizmu z ekshibicjonizmem, który jest chorobą.
Kinga1804 napisał/a:

Można podczas biegu mieć coś napisane na plecach? Jeszcze nie jest chyba za późno, można by wprowadzić coś dodatkowego dla większej zabawy, np. jakiś układ taneczny oprócz biegu, albo jakieś hasło, można też uzyskać czyjś patronat i zgarnąć kasę ;))

Nikt nikomu pisać sobie na plecach bronił nie będzie, ale tekst z kasą jest może nie tyle nie na miejscu, co mija się z celem. Wątpię by ludzie robili to dla pieniędzy. Co do układów tanecznych to nie wiem. Mi się nie będzie pewnie chciało pląsać, ale nie mogę w tej kwestii wypowiadać się za wszystkich.
 
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

Kinga, no nie wyobrażam sobie po prostu jak cię wraz z koleżanką "wyrzucają" z Biegu bo złamałaś jego reguły poprzez niezdjęcie majtków <rotfl3> Byłoby to tak zabawne że może sama tak spróbuję by sprawdzić czy ludzie na tym świecie powariowali. Tym bardziej, że kolega z ekipy na pewno będzie startować i przyjdziemy mu "kibicować"
Więc biegnij w czym tam chcesz i nie pytaj o oficjalną zgodę
 
 
izabytom1234  
Coś już napisał

Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 22 Lip, 2014   

Oczywiscie nikt nikogo nie wyprosi z udziału w biegu bo ktos nie rozebrał sie do końca. Ale jednak jest to naga mila więc po co brać udział nie bedąc całkiem nago ?:)
Kinga : sciągniecie majtek to sprzedanie własnej godnosci i ponizenie sie ?
 
 
Dzika Wózkowa  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 29
Skąd: Włocławek
Wysłany: Wto 22 Lip, 2014   

W sumie jeśli bieg ma się zakończyć w grzybku to ja też wolałabym jakieś skąpe majty jednak na sobie mieć ;)
 
 
Gaja99  
Rozkręca sie
Gaja99


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 22 Lip, 2014   

Na zdjęciach same męskie poślady - jakieś panie też tam biegają? :D
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 22 Lip, 2014   

O ile się nie mylę, w tamtym roku chyba były jakies kobietki :D
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Wto 22 Lip, 2014   

Wolę nie straszyć ludzi i nie wypada mi :))
 
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Wto 22 Lip, 2014   

Rok temu były 2 albo 3 kobietki, także mieliśmy troszkę parówkową imprezę xd
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 22 Lip, 2014   

Ndriu napisał/a:
Rok temu były 2 albo 3 kobietki, także mieliśmy troszkę parówkową imprezę xd


Ta impreza powinna się nazywać: Przystanek Parówa.
 
 
 
Mecc  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 29
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Pią 25 Lip, 2014   

Doczekać czasów, kiedy to panie będą w przewadze i panowie będą zadawać pytania "a jacyś panowie tam biegli?". Jak ktoś nie przyjdzie i sam nie spróbuje to jak kolejni mają być chętni/e?
 
 
CheshireCat  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 25 Lip, 2014   

a w końcu jak z tempem, bo już kilka osób poruszało ten temat :p Bo chętnie bym pobiegł w stroju Adama, ale kondycje mam wielkomiejską, więc jak wszyscy polecą z szybkością sprintową to zostanie w tyle samemu nago mi (i chyba innym wcześniej piszącym) się nie uśmiecha, stąd moje największe obawy i powód wachania się....
zatem apel do orgów NMII, możemy umówić się na tempo joggingowe dla średniozaawansowanych?:>
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Pią 25 Lip, 2014   

Spokojnie, tempo jest znośne nawet dla bezkondycjowców xD
 
 
 
tvoff  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 19
Skąd: z miasta
Wysłany: Nie 27 Lip, 2014   

Kinga1804 napisał/a:
czy brak stanika jest uważany za nagość?

za półnagość :) ale lepiej tak, niż wcale ;)

Cytat:
Majtek nie zdejmę, bo mam opory i nie sprzedam własnej godności i nie poniżę się aż do tego stopnia

nikt nie mówi o poniżeniu - robimy to po 1 dla funu, a po 2 żeby wyzwolić się z narzucanych nam norm społecznych - dla wielu ludzi takie przeżycie pozwoli trochę inaczej spojrzeć na świat :) zawsze można zakryć twarz np. chustką albo ninją z koszulki, większość tak robi.

Cytat:
moja lekko ekshibicjonistyczna natura z jednej strony bardzo pcha mnie w tym kierunku,

Czyli jednak :)

Cytat:
a jednocześnie moja dobra, skromna i uczciwa strona charakteru mówi mi że to jest niemoralne, nielegalne i w ogóle złe <rotfl3>

i to są właśnie te wpojone nam normy społeczne, z których fajnie jest się wyzwolić - a najlepszym na to miejscem jest Woodstock
 
 
Mecc  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 29
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Pon 28 Lip, 2014   

Jeśli zdążę i będę na miejscu pozbieram adresy e-mail wszystkich chętnych (i tych, którzy sobie nie życzą) aby mieć pewność komu można wysłać reportaż, a kogo zamazać. Spokojnie, oficjalna ekipa profesjonalnych fotografów z grupy FOTO Krecioła czuwa ;)
 
 
yaotzin  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 29 Lip, 2014   

Czekać Nas będzie Festiwal Kiełbasek. Może uda mi się namówić paru znajomych. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group