Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Na Woodstock samochodem
Autor Wiadomość
Czesiek  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 107
Skąd: Borek Szlacheki
Wysłany: Pią 04 Lip, 2014   

Chyba zależy od parkingu. Przejrzyj sobie tematy w dziele z zeszłego roku "Organizacja Przystanku Woodstock" tam było kilka tematów o parkingach.
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Wto 08 Lip, 2014   

do kiedy można wjeżdżać za ASP?
 
 
bimbina  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Maj 2011
Posty: 47
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Są już info ile będzie kosztować parking?
 
 
rus_one  
Coś już napisał

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 71
Skąd: K-n
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

508 829 900 numer do kolegi mającego miejsce do parkowania, ale w mieście. Prywatna posesja, monitorowana i zamykana na noc. Życzy sobie dychę za dobę.

Jakby kto szukał bezpiecznego miejsca na auto.
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

woodstock92 napisał/a:
do kiedy można wieżdżać za ASP?


przy znajomości leśnych dróg podobno bez limitu, ale ogólnie wjazd na pole jest zwykle do wtorku/środy
 
 
Fifi Czołgista  
Coś już napisał
Czołgista


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 62
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Rok temu w poniedziałek wjechałem z luzem, ale pamiętam, że gadałem ze znajomym we wtorek koło 14 i już nie mógł wjechać z głównej drogi :P
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Fifi Czołgista napisał/a:
i już nie mógł wjechać z głównej drogi :P


no i tu się pojawia klucz "z głównej drogi", bo zawsze jak byłem autem na polu to na tyle szybko, że nie było problemów, jak dojeżdżałem w czwartek to nawet nie myślałem żeby tam wjeżdżać, ale w tym roku będę jechał we wtorek, a jak już oficjalnie wiadomo od wtorku będzie pole zamknięte, ale czy ktoś wie, czy w lasach też ktoś stoi i pilnuje?bo jak już wjade na samo pole, to tam to nikt mnie nie zatrzyma zanim nie dojadę na miejsce obozu ;) a ludzi też koło 14 we wtorek nie bedzie az tyle zeby nie przejechać spokojnie bokiem...
 
 
Alias83  
Coś już napisał
Rasta-punko-oj


Wiek: 40
Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 53
Skąd: WrocLove
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Czy jest gdzieś mapka które ulice są zamykane?
 
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Alias83 napisał/a:
Czy jest gdzieś mapka które ulice są zamykane?
proszę bardzo, http://s2.wosp.org.pl/upl...zacja_ruchu.jpg
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

Z oficjalnego Facebooka:

Tylu pytań na ten temat jeszcze nie mieliśmy, co w tym roku! Podpowiadamy więc raz jeszcze - wjazd samochodem na pole woodstockowe nie będzie możliwy od środy 30.07. Jeśli pole zapełni się wcześniej, ze względów bezpieczeństwa, będziemy podejmować decyzję o jego zamknięciu dla ruchu samochodowego.

Woodstockowe parkingi znajdziecie na: http://woodstockfestival....olnych_dojazdow
 
 
 
kaktus  
Forumowy prawiczek
Obcy Astronom

Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 8
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

Ja tam nigdy problemu z wjazdem na pole nie miałem nawet pierwszego dnia festu, ba nawet wyjeżdżało się i wjeżdżało z powrotem w trakcie trwania, oczywiście jeździć trzeba było opłotkami i bez przygód się nie obeszło, no chyba, że przez ostatnie parę lat się coś pozmieniało i lokalne leśne drogi pozastawiali, ale wątpię.
 
 
Czesiek  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 107
Skąd: Borek Szlacheki
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

Czy wiadomo coś więcej na temat tego parkingu przy drodze nr 31 na Szczecin (na mapie oznaczony na 3200 miejsc)? Kiedy otwierają, ile kosztuje itd.
 
 
rus_one  
Coś już napisał

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 71
Skąd: K-n
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

W zeszłym roku wołali 30, a kiedy zaczynaja kasowac to nie wiem.
 
 
Reamali  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Nowa Sól / Kraków
Wysłany: Wto 22 Lip, 2014   

A ja mam takie pytanie:
Pierwszy raz w tym roku rozbijam się w innym miejscu niż zwykle. Zwykle rozbijałam się za Kryszną i wjazd samochodem nie był problemem bo lasem i w ogóle... W tym roku chcę się rozbić gdzie indziej. Czy da się wjechać na Północną z ulicy Sportowej w poniedziałek wieczór? Ile biorą kaski za wjazd? Pytam bo przeważnie wbijałam od strony Dąbroszyna tą drogą w lesie.
 
 
joohny1990  
Forumowy prawiczek
Szolony Rudy


Wiek: 33
Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 28
Skąd: Wadowice
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

Hej wie ktoś o której jest możliwy wyjazd z PW w niedziele najwcześnie,j bo nie wiem gdzie sobie stanąć a zależy mi żeby wyjechać wczas bo jadę odrazu w tą noc z niedzieli na poniedziałek na horwacje. Chyba ze wjechać gdzieś z lasu; p
Z góry dzięki za odp
 
 
shvedeq  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 21
Skąd: Namysłów
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

Myśmy w zeszłym roku jakoś 11-12 wyjeżdżali i nie było już za dużo aut na polu. A jakaś ekipa obok wyjechala jak sie koncerty konczyly
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

Reamali napisał/a:
A ja mam takie pytanie:
Pierwszy raz w tym roku rozbijam się w innym miejscu niż zwykle. Zwykle rozbijałam się za Kryszną i wjazd samochodem nie był problemem bo lasem i w ogóle... W tym roku chcę się rozbić gdzie indziej. Czy da się wjechać na Północną z ulicy Sportowej w poniedziałek wieczór? Ile biorą kaski za wjazd? Pytam bo przeważnie wbijałam od strony Dąbroszyna tą drogą w lesie.

Bez problemu wejdziesz z północnej, no chyba ze pole zamkną... Obczaj jeszcze ze północną do ronda Woodstock tez ma być zamknięta, ale to pewnie od środy...i nic nie kasuja, bo to normalna droga gminna to z jakiej racji? Wjazd darmowy jak i cały festiwal, a jak by ktoś chciał kasować to jawnie jeleni szuka.

A co do wyjazdu z pola, to ustaw się tylko tak na polu żeby namioty Cię nie zostawily i tak na prawdę to możesz wyjechać kiedy chcesz, nawet w piątek czy sobotę, przecież wyjazdu nie pilnują... A różnie to w życiu bywa, może się przecież zdarzyć coś ze musisz w środku festiwalu wracać.
 
 
Reamali  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Nowa Sól / Kraków
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

Dzięki Pająk. Szerokich i bezpiecznych dróg wszystkim!
 
 
slav  
Forumowy prawiczek
Slav

Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 16
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

Prośba. Na niejednym festiwalu człowiek był, ale na woodstocku jeszcze nie. Mam pytanie co do miejsc parkingowych.
Na miejscu ze znajomymi będę 30.07. Pytanie widzę, że jest kilka parkingów w okolicy pola. Czy polecicie mi jakies? Czy jesli przyjade to potrzebuje rezerwacji, czy na miejscu mozna sie dogadac ?

Z góry dzieki za odpowiedz.

Szerokosci kierowcom! ;))
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

Jak przyjeżdżasz 30 to na głównych parkingach na spokojnie miejsce znajdziesz, bez rezerwacji. Chyba ze chcesz jakiś prywatny to wtedy trzeba rezerwować i się dogadać. A polecam ten do którego masz po prostu bardziej po drodze. Okupowanej są tez darmowe miejsca w lesie np przy gorzowskiej, 3razy tak zostawiłem auto i było ok.
 
 
Czesiek  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 107
Skąd: Borek Szlacheki
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

Może ktoś bardziej ogarnięty w kwestii wjazdu samochodem na pole mi podpowie.

Czy można dojechać do punktu zaznaczonego na mapce na biało w inny sposób niż zaznaczyłem? Nie chodzi mi o wjazd po zamknięciu pola, szukam po prostu alternatywnej trasy, bo z tego co pamiętam to ta droga w jednym miejscu jest w dość kiepskim stanie, a 4x4 niestety nie mam i nie chcę się gdzieś zakopać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime