Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Młodzieniec
Autor Wiadomość
ArekNorv  
Forumowy prawiczek
Chillout

Wiek: 25
Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 17
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   Młodzieniec

Witam, cześć i czołem.
Ogółem przedstawię Wam swoją sytuację i kilka pytań...
A więc mam na imię Arek, i w czasie Woodstocku będę miał 16lat... jestem miły, wesoły i na pełnym chilloucie. Lubię się wyluzować, i lubię ludzi z wielkim dystanstem. Jeden minus - mam alergię i astmę - mam leki które pomogą mi w sekundę i noszę je ZAWSZE przy sobie, moi rodzice o tym wiedzą.
P.S troche forum przeczytałem aa i pochodzę z ciechocinka (okolice TOrunia)

Teraz pytania -

1. Co to Toi Camp? Lub coś takiego ( zrozumiałem, że to jakieś aka miejsce noclegowe)
2. Gdzie można nocować? Jak to jest z tymi całymi wioskami i obozami... tego nie rozumiem.
3. Co z moim wiekiem? Wiem młody itp, przeczytałem troche na forum, lecz chętnie dołączyłbym do tych troche starszych lub do jakieś paczki 18~ latków, wiem ja będę szczylem, nie muszę za Wami chodzić itp, lecz fajnie było by dojść.
4. Woodstock jest darmowy? Miejsca są darmowe?
5. Co zabrać? Namiot? Jak gupiemu proszę.
6. Jak inni patrzą na typków w moim wieku? ( jestem miły dla każdego)
7. Co z ludźmi, niby mili tak tutaj piszecie, ale jak jest w praktyce? Miłość pokój itp?

Dzięki za odpowiedzi,

P.S - o co chodzi z tym - ArekNorv mogę Cię zchrupać? To jakiś podpis, ale ja jestem nowy.
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   Re: Młodzieniec

ArekNorv napisał/a:

1. Co to Toi Camp? Lub coś takiego ( zrozumiałem, że to jakieś aka miejsce noclegowe)
2. Gdzie można nocować? Jak to jest z tymi całymi wioskami i obozami... tego nie rozumiem.
3. Co z moim wiekiem? Wiem młody itp, przeczytałem troche na forum, lecz chętnie dołączyłbym do tych troche starszych lub do jakieś paczki 18~ latków, wiem ja będę szczylem, nie muszę za Wami chodzić itp, lecz fajnie było by dojść.
4. Woodstock jest darmowy? Miejsca są darmowe?
5. Co zabrać? Namiot? Jak gupiemu proszę.
6. Jak inni patrzą na typków w moim wieku? ( jestem miły dla każdego)
7. Co z ludźmi, niby mili tak tutaj piszecie, ale jak jest w praktyce? Miłość pokój itp?
nowy.


1. Płatne pole namiotowe
2. Na darmowym polu, pod namiotem. Obóz/wioskę robi się ze znajomymi
3. Nic nie jest. Wiek normalny, każdy kiedyś miał 16 lat.
4. Tak. Tak.
5. Gdzieś jest wątek z listą przydatnych rzeczy. Acz są osoby jadące bez namiotu :D
6. Normalnie :)
7. Przyjedź, przekonaj się. Jest atmosfera i chce się wracać.
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   Re: Młodzieniec

ArekNorv napisał/a:


1. Co to Toi Camp? Lub coś takiego ( zrozumiałem, że to jakieś aka miejsce noclegowe)
2. Gdzie można nocować? Jak to jest z tymi całymi wioskami i obozami... tego nie rozumiem.
3. Co z moim wiekiem? Wiem młody itp, przeczytałem troche na forum, lecz chętnie dołączyłbym do tych troche starszych lub do jakieś paczki 18~ latków, wiem ja będę szczylem, nie muszę za Wami chodzić itp, lecz fajnie było by dojść.
4. Woodstock jest darmowy? Miejsca są darmowe?
5. Co zabrać? Namiot? Jak gupiemu proszę.
6. Jak inni patrzą na typków w moim wieku? ( jestem miły dla każdego)
7. Co z ludźmi, niby mili tak tutaj piszecie, ale jak jest w praktyce? Miłość pokój itp?

Dzięki za odpowiedzi,

P.S - o co chodzi z tym - ArekNorv mogę Cię zchrupać? To jakiś podpis, ale ja jestem nowy.


1.toi camp to ogrodzone platne miejsce w ktorym sa prysznice itd w cenie . ponoć bardziej bezpieczne, ale musialbys wygooglowac bo nie wiem
2. nocujesz na polu.rozkladasz namiot. wchodzisz w śpiwor i spisz ;D. wioski i obozy..zazwwyczaj sa to powiedzmy wioska miasta x wioska miasta y, no duzo jest roznych ekip ktore po prostu razem sie rozkaldaja. neikoniecznie przez miasto ale wspolne zainteresowania itd
3. wiek nie gra roli. male dzieciaczki tam sa z rodzicami.. ;) tylko jak nie masz 18 to mozesz miec lipe z kupnem alko..;)
4. woodstock jest darmowy. wszystkie koncerty, miejsce w ktorym rozkladasz namiot jest za darmo. potrzebujesz pieniedyz na dojazd, wyzywienie, pierdoly typu koszulki itd.
5. co do tego co zabrac.. prosze cie.. wpisz w google; )
6. nikt nic nie ma do twojego wieku. nikogo to nie obchodzi ;d
7. są przykre sytuacje, rozne rzeczy sie dzieja. zalezy na kogo trafisz.. ogolnie idea jest dobra zabawa, dobre nastawienie.. ale uwierz, krzywdy nikt ci nie zrobi bo wokol wiele ludzi..;)

wszystkie wpisy tego typu tak jak teraz zobaczysz ze stawiasz mi piwo..;> to taka glupotka forumowa. jest to komenda Gość i w to miejsce wchodzi automatycznie twoj nick

uf, koniec; d
 
 
 
ArekNorv  
Forumowy prawiczek
Chillout

Wiek: 25
Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 17
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Ja mogę się bawić bez alko, jestem pozytywnie zakręcony bez tego. ))))
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Też mogę. Ale po co ryzykować? ;)
O leki się nie martw, ja z cukrzycą jadę w tym roku na PW.
 
 
 
ArekNorv  
Forumowy prawiczek
Chillout

Wiek: 25
Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 17
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Gucio, pamiętaj, że ja mam 16 latek, jeszcze mam dużo pozytywnej energii i nadrabiam...
tiaaa tiaaa ;)) chyba, że mam wielkiego mega doła, ale to też za alko nie przepadam, wolę coś bardziej wyluzowanego i wesołego... ( dobra książka i bicik)
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Na wszystkie pytania odpowiedzi masz wyżej, a co do pytania namber 5 to polecam zabrać:
- Namiot, śpiwór, karimatę
- Po parze gaci, skarpet i koszulek na każdy dzień
- 2 pary spodni
- Bluzę lub dwie, nocami bywa zimno
- Ortalion czy jakaś kurtkę, bo może walnąć deszczem
- Klapki albo sandały - uniwersalne, łudstoku trzeba mieć. pod prysznic i ogólnie do latania
- Jakieś cięższe buty pod scenę, mogą być glany
- Leki swoje weź, plus może jakiś węgiel, leki przeciwbólowe i tak dalej. Niby można tam dostać, ale i tak lepiej mieć
- Dobrze jest mieć jakąś samarkę czy inną nerkę na noszenie pieniędzy i innych wartościowych rzeczy. I nie trzymaj nigdy całej kasy w jednym miejscu
- Rozumiem, że nie pijesz ani nie odurzasz się w żaden inny sposób, więc zapas alkoholu możesz sobie darować
- Nie musisz brać ze sobą dużo jedzenia bo jest Lidl na polu i tam się można zaopatrzyć we wszystko. Ale polecam zabrać parę zupek chińskich albo konserw, mogą się przydać
- ręcznik
- mydło i szampon albo taki żel pod prysznic którego można używać do ciała i włosów
- szczotka i pasta do zębów i w ogóle kosmetyki jakieś jak chcesz
- jeśli masz dobry telefon to lepiej go zostaw w domu i weź ze sobą jakiś stary. można zgubić albo może się zniszczyć. To samo się tyczy wszystkich elektrycznych sprzętów.
No i to chyba wszystko, może o czymś zapomniałem
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Ja bym jeszcze dorzucił:
-scyzoryk/multitool
-latarka
-igła, nitka i agrafki (jakby Ci portki strzeliły)
-dokumenty (w twoim przypadku legitka)
-kartka z numerami do rodziców i kumpli jakby Ci telefon padł albo zgubił
-srajtaśma :-P
-kubek, najlepiej stalowy
-sztućce/niezbędnik
-gumki
-czapka/chusta co by dyńki nie przegrzało (można na miejscu na pasażu kupić)
-można zrobić rozpiskę z koncertami itp.
-okulary przeciw słoneczne
Co do jakiś herbatek, kaw, cukrów to już indywidualna sprawa. Najlepiej zrób już teraz liste i dopisuj co Ci się przypomni.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

poczytałeś forum mówisz.. a najważniejszy temat dotyczący co.jak/gdzie i kiedy przeczytałeś? chyba nie, bo nie byłoby pytania
proszę:
http://uctok.com/ics68/faq-vt2720.htm

tu kolejne tematy warte uwagi "co zabrać"
http://uctok.com/topics77...nych-vt4228.htm

http://uctok.com/topics68/ekwipunek-vt2429.htm

warto poszperać na forum, bo na każde Twoje pytanie są obszerne wypowiedzi
 
 
 
ArekNorv  
Forumowy prawiczek
Chillout

Wiek: 25
Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 17
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

Jakim cudem ja to ominąłem...
 
 
 
agarudi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 25
Skąd: telford
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

Z alergia, a przedewszystkim z astma bedzie ci cieżko na woodstocku. Tam zdrowi ludzie ledwo dysza od upalu i wszechobecnego kurzu i pyłu. Pozatym 16latek zupełnie sam? Nikt nie jedzie z twojego miasta?

[ Dodano: Pon 09 Cze, 2014 ]
przydalby sie ktos kto by wiedzial, na co chorujesz i w razie W bylby w stanie ci pomoc, badz poinformowac medykow co ci jest i jak ci pomoc.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

Jestem strasznym alergikiem i żyję. Arek po prostu musi zaopatrzyć się w maseczkę, ale nie tę podstawową i nie chustkę na twarz tylko taką białą, fajną, z zakryciem na nos :P Nie będzie miał wtedy problemu.

A astma nie jest wcale taka straszna. Jeśli nosi przy sobie inhalator to sam wie, kiedy musi zażyć. A jak dojdzie do jakiegoś obozu, prosta sprawa, że się mówi, że ma astmę. Dodaje się jaką i po kłopocie.
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

W warunkach poza woodstockowych też ludzie ledwo zipią przez upały. Osobiście mi pył nie przeszkadzał. Usta przepłukać wodą i jest git. Po koncercie, gdzie pylenie jest największe (a zwłaszcza u Kryszny - masakra) do kranów i człowiek jest jak nowo narodzony. Radziłam sobie bez masek i innych tego typu bajerów, ale być może Tobie będą potrzebne i dobrze by było jedną sobie wziąć na wszelki wypadek.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

Nie jedną, jemu BĘDĄ potrzebne. Jeśli jakąś zgubi, musi mieć zastępczą. a nie wiem czy w aptekach w Kostrzynie są.
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

Ja nie mając astmy minimum 10 sztuk wożę...
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

Z tego co pamiętam, to medyczni mieli, ale czy wszyscy i czy to rozdają "od tak" to tego już nie wiem
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

Raczej wątpię, żeby rozdawali. Jak już to takie zwykłe materiałowe na sznurkach. Takie coś jak w serialach pokazują xD
 
 
 
ArekNorv  
Forumowy prawiczek
Chillout

Wiek: 25
Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 17
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

No wezmę, wezmę kilkanaście... jeszcze nie jestem pewien sam czy pojadę. Zbieram $iore i ekwipunek... plecak allegro, namiot allegro, nie mam jeszcze sporo rzeczy. Ale o te maski się nie boje bo mam, takie do malowania mogą być?
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

Mela napisał/a:
Maski medyczni nie dadza,ani bandazu a nawet o plaster bym miala wątpliwości :P

plastra też nie dali... parę lat temu brat coś sobie rozciął i nie było szans. Ale plastry w lidlu można dostać teraz.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

mi dali i plaster i bandaż, opatrzyli, posadzili na łóżku, pozwolili chwilę posiedzieć w chłodzie, dali łyczka wody i generalnie miło było.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

Chyba najebani byli.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi