Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Mapa
Autor Wiadomość
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Vorathiel napisał/a:
Nie jest :D

Ja cały czas mam wrażenie patrząc na tą mape że wygląda inaczej :D


Swoją drogą co to za oznaczenie RUR na mapie?
 
 
Cyman!  
Coś już napisał

Wiek: 37
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: TCV
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

igrek_ napisał/a:
Swoją drogą co to za oznaczenie RUR na mapie?

WOŚPowy Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować” (RUR).
Po latach na Woodstockach powinno się to wiedzieć. :P
 
 
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Lokalizacja Małej Sceny zdecydowanie na plus. Nie trzeba będzie się wreszcie wspinać na tę górę ASP :)

Natomiast moim faworytem są te przekreślone piwa <haha>
 
 
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

To przekreślone piwo oznacza, że tam Ci się ono skończy i będziesz musiał iść po nowe. :)
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

argasek napisał/a:
Lokalizacja Małej Sceny zdecydowanie na plus. Nie trzeba będzie się wreszcie wspinać na tę górę ASP :)

Natomiast moim faworytem są te przekreślone piwa <haha>


No bo piwo tylko w wiosce piwnej, poza wioską wino i wódke :D
 
 
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

blind napisał/a:
To przekreślone piwo oznacza, że tam Ci się ono skończy i będziesz musiał iść po nowe. :)


ZAWSZE tak mam. Zwłaszcza, że po drodze nie mam serca odmawiać wszelkiej maści ludziom z kubkiem na kiju :)
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

winogron napisał/a:


Bochenek napisał/a:
Brak toiów obok lecha pod asp. Dobra robota!


i dobrze, tam jest mnóstwo namiotów, śmierdziałoby niemiłosiernie, gdyby można byłoby tam szczać, a raczej nikt nie będzie lał ludziom w namiot.


no właśnie tak to się skończy jak nie będzie tam toiów, a nawet jak będą to i tak olane dookoła, tak czy siak będzie tam nalane na 100%! ale nie widzę problemu, po 10 uctokach się przekonałem, że niektórzy lubią się rozbijać w bardzo ciekawych miejscach i nic im nie przeszkadza....
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Woodstock to taki obóz treningowy, po którym dostajesz +1000000 do tolerancji na zapachy :D
Mała scena obok wioski piwnej na pewno przyciągnie więcej ludzi niż jak był na tym Evereście. Tyle Woodstocków, a mi się tam udało ze 2-3 razy wdrapać :D. Teraz może nawet czegoś posłucham :P. Drugie krany zajebiście, ale co z tymi w lasku nad gastro/wioską piwną?? Mam nadzieję ,że znowu będą mimo, że jak co roku nie są zaznaczone na mapce :p
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
Drugie krany zajebiście, ale co z tymi w lasku nad gastro/wioską piwną?? Mam nadzieję ,że znowu będą mimo, że jak co roku nie są zaznaczone na mapce :p


A co korzystasz z nich? Bo ja tam rozbita jestem :D Muszą być, bo nie będzie mi się chciało chodzić myć ręce tak daleko, albo szukać toików jak będę w potrzebie

Ogólnie, bardzo dobrze, że będą 2 strefy sanitarne rozmieszczone na dwóch przeciwległych końcach pola to raj dla Woodstockowiczów. Nie będzie trzeba iść taki kawał :D
3 wioski piwne też jak najbardziej na plus. Mniejsze kolejki chociażby.
 
 
 
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Hehe, apropos jeszcze tego znaczka z piwem. Czytaliście regulamin Przystanku Woodstock? :D Niektóre punkty są dość zabawne, np.

3. d) Nie wnosimy i nie handlujemy żadnym alkoholem!
4. Na terenie Festiwalu Przystanek Woodstock obowiązuje zakaz spożywania alkoholu [...]
5. Sprzedaż i spożywanie piwa odbywa się tylko w miejscach wyznaczonych. (jak rozumiem ogródkach piwnych - dop)
7. [...] Z uwagi na zagrożenie pożarowe zakazuje się palenia tytoniu na obszarach leśnych leżących na terenie festiwalu.
10. Zabrania się nagrywania (utrwalenia - rejestracji audio lub wideo lub audiowideo) [...] uczestników Festiwalu w celach jakiejkolwiek późniejszej publikacji (rozpowszechniania) [...] w szczególności poprzez sieć Internet tj. np. na stronach www.youtube.com, www.facebook.com, www.twitter.com i innych.

Niezły hardcore. :D
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

któregoś roku już były krany w lasku.. i nie widziałem różnicy.. ogólnie podoba mi się mapka, podoba mi się usytuowanie różnych punktów w tym roku, zwłaszcza wioski piwnej w trójkącie małą scena, duża scena, toi/krany
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Sister Midnight napisał/a:
któregoś roku już były krany w lasku.. i nie widziałem różnicy.. ogólnie podoba mi się mapka, podoba mi się usytuowanie różnych punktów w tym roku, zwłaszcza wioski piwnej w trójkącie małą scena, duża scena, toi/krany


Zgadzam się Sistałkę, "nowy rozkład" pola bardzo mi się podoba, więcej punktów do higieny, z żarciem, piwem, to popieram. Mała scena na dole też lepszą frekwencję będzie mieć.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

boksu napisał/a:
Mała scena na dole też lepszą frekwencję będzie mieć.


Jest tak na uboczu, ze wcale sie nie zdziwie, jak bedzie miec rownie mala frekwencje co ostatnio.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

na uboczu? nie wydaje mnie się, ze aż tak bardzo...
 
 
 
Murk  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 75
Skąd: Chorzów
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Moim zdaniem mała scena będzie maiła większą frekwencje przynajmniej o 1 na niektórych koncertach bo szczerze powiem iż nigdy mi się na tą górkę nie chciała wchodzić na koncerty ;P
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Do Lidla się hasało, więc i na Małą Scenę się skoczy :) Można tam pójść również wracając z zakupów, dużo osób wpadnie po drodze z toi campa... A ilu przypadkowo znajdowało się na cholernym K2?
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Rastagram napisał/a:
_Szajba_ napisał/a:
Drugie krany zajebiście, ale co z tymi w lasku nad gastro/wioską piwną?? Mam nadzieję ,że znowu będą mimo, że jak co roku nie są zaznaczone na mapce :p


A co korzystasz z nich? Bo ja tam rozbita jestem :D Muszą być, bo nie będzie mi się chciało chodzić myć ręce tak daleko, albo szukać toików jak będę w potrzebie

Ogólnie, bardzo dobrze, że będą 2 strefy sanitarne rozmieszczone na dwóch przeciwległych końcach pola to raj dla Woodstockowiczów. Nie będzie trzeba iść taki kawał :D
3 wioski piwne też jak najbardziej na plus. Mniejsze kolejki chociażby.


ja też się tam rozbijam, ale w zeszłym roku pamiętam że po pierwszym czy drugim dniu wyłączyli wode bo jakieś pajace pourywali wszystkie krany, z racji tego jakie było Jurka ciśnięcie o dewastacje to nie zdziwie się jak w tym roku ich zabraknie niestety. Ale toiki muszą zostać koniecznie, nigdy tam w kolejce nie stałem :D ot takie kible tylko dla rozbitych w pobliżu, dla mnie okej :D
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

Będa na bank xD A pajaców trzeba edukować odpowiednio.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

Azunoth napisał/a:
A pajaców trzeba edukować odpowiednio.

Mam nawet takie ołowiane pigułki na tę przypadłość :D
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

Drugie krany i prysznice są potrzebne. Druga sprawa, to to jaką część polanki przy drodze zajmą. Sporo ludzi, w tym ja, się tam rozbija. Same tojki to nie problem (paradoksalnie), bo są czyszczone i rzadko używane. Ale obecność kranów zmieni teren w błoto.
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

Jest mapa, która pokazuje, ze krany będą w lesie od strony drogi z miasta, więc nie ma problemu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group