Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Lech nowym sponsorem głównym
Autor Wiadomość
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

No to stało się to w czym utwierdzałem się już od kilku miesięcy poznając coraz to nowych wykonawców. Marny zagraniczny line-up (prócz SKA-P) to jednak nie przypadek czy też 20-lecie, a raczej świadectwo znacznego ograniczenia budżetu. Carlsberg bądź co bądź dawał prawie połowę woodstockowego budżetu i gdyby im się to nadal opłacało to pewnie umowę by przedłużyli. Niewykluczone również, że chodziło o to, iż Owsiak nie chce przenosić Wooda do innej lokalizacji - z dala od miasta, tak by nie można było łatwo kupić jeszcze tańszego piwa (dużo się o tym mówiło rok temu na zapleczu piwnej). A tak to po kilku latach wraca Lech. Budżet najpewniej skromniejszy, więc i więcej polskich wykonawców oraz come-backów, których do ponownego przyjazdu nie trzeba było kusić odpowiednio wysoką kwotą na kontrakcie. Mnie niestety takie zmiany nie cieszą tak jak innych, lubiłem ten rozmach festiwalu o dużych aspiracjach z bogatym i różnorodnym line-upem.

Co do smaku browara to wszystkie od dużych koncernów praktycznie się od siebie nie różnią, tym bardziej kiedy produkowane są w uboższej, festiwalowej formule. Polecam mały test : kupić 10 najpopularniejszych na rynku browarów - kazać je komuś porozlewać do kufli z oznaczeniem numerycznym i potem spróbować odgadnąć, które jest które... zadanie znacznie trudniejsze niż na pozór mogłoby się wydawać.
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
  Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

aqu32 napisał/a:
(...) Mnie niestety takie zmiany nie cieszą tak jak innych, lubiłem ten rozmach festiwalu o dużych aspiracjach z bogatym i różnorodnym line-upem(...)


No, to jest Was najmniej dwóch bo cały czas miałem też wrażenie, iż jest to chorą ambicją Owsiaka <haha>

Serio, jeśli Twoje analizy okażą się prawdziwe, to dla mnie jest to bardzo, bardzo dobra wiadomość.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

Dla mnie również. Mniej ludzi na Woodstocku o jakieś 100k = fajniej. :D
 
 
taDaemon  
Rozkręca sie
Voice of Soul


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 232
Skąd: King's Lynn/Chełm
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

AgÓ co do Line-Up'u się totalnie nie zgadzam. Oprócz Ska-P ? Przecież Jest Hatebreed, Accept, Volbeat (fakt ponownie) Skid Row dla wielu te zespoły to jest to, czego oczekują. . .
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

Poza tym przez następne 4 miesiące na pewno jeszcze duuuuuużo kapel ogłoszą ;)
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

Lineup najlepszy od lat chyba. A kolega Aqu jak chce lepszy to zapraszam na orencz łorsoł albo ołpenera.
Mnie zmiana cieszy, a jeśli wywody Aqu mają pokrycie w rzeczywistości to jeszcze bardziej! :D
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

Może powoli będą wracać do starych dobrych opcji. Teraz Lech, potem Tyskie i w końcu NIE PODAWANIE DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ LINE-UP-u
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

Kefir napisał/a:
Lineup najlepszy od lat chyba. A kolega Aqu jak chce lepszy to zapraszam na orencz łorsoł albo ołpenera.
Mnie zmiana cieszy, a jeśli wywody Aqu mają pokrycie w rzeczywistości to jeszcze bardziej! :D


Kwintesencja.

Pomimo, że wole tyskie to jednak mimo wszystko zmiana na ogromny plus. Lineup- MALINKA !
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

Jestem kolejną osobą która podpisuje się pod przedmówcą, co do lineupu.
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
Może powoli będą wracać do starych dobrych opcji. Teraz Lech, potem Tyskie i w końcu NIE PODAWANIE DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ LINE-UP-u


Marzenia. <zawstydzony>
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

MWzWM napisał/a:

No, to jest Was najmniej dwóch bo cały czas miałem też wrażenie, iż jest to chorą ambicją Owsiaka <haha>

Myślę, że Owsiak nadal ma i mieć będzie takie ambicje, ale może zrobić tylko to na co ma kasę.. nie od dziś wiadomo, że z gówna bata się nie ukręci

Kefir napisał/a:
Lineup najlepszy od lat chyba. A kolega Aqu jak chce lepszy to zapraszam na orencz łorsoł albo ołpenera.

Nie da się ukryć, że w tym roku OWF miażdży line-upem nie tylko polską konkurencję, ale i zdecydowaną większość festiwali w regionie. SKA-P będący zdaje się headlinerem na Woodstocku tam będą tylko kapelą drugiej kategorii, niemal supportem ;] Niestety adekwatne do line-upu są i ceny wejściówek, 6 stów za karnet lub 230 złociszy za 1 dzień (tyle ile 2 lata temu kosztował karnet) to nie są kwoty na każdą kieszeń, w szczególności dla mieszkających poza Wawą.. do tego trzeba dodać, że miejscówka (Stadion Narodowy) fatalna akustycznie, tym bardziej, że chcą tam pomieścić dwie sceny :]
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

aqu - jeśli ja chcę obcować z gwiazdami to wychodzę na łąkę w ciepłą letnią i w dodatku bezchmurną noc. Uwierz mi czasem takie oderwanie od rzeczywistosci jest fajne. Nie potrzebny mi jest do tego żaden festiwal. Mam wrażenie, ze po prostu nie czujesz klimatu woodstocka i w zasadzie to co wiecej moge powiedziec. Chcesz usłyszec gwiazdy z telewizji za darmo- ok, każdy ma swoj cel tylko nie miej pretensji że za ograniczone srodki jednak nie da sie sprowadzic snoop liona czy beyonce. Za to da sie stworzyć niepowtazalny klimat niespotykany nigdzien indziej na swiecie i to wlasnie to nalezy docenic najbardziej. pozdro.
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

Może być i Lech, w pewnych sytuacjach piwo to piwo, oby zimne, oby nie zbyt drogie.
Prawda jest taka, że niezależnie, który duży browar będzie się promował i sponsorował, to rewelacji nie będzie jeśli chodzi o smak piwa i jego jakość. Ale nie ma co narzekać :)
Jeśli ktoś chce łechtać podniebienie dobrym piwem, to z piwo z Pinty, Alebrowaru czy innych takich, a takich cudów na Woodzie nie uświadczymy. Ale nie ma co narzekać, dobrze będzie i tyle.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

ia_nn napisał/a:
Mam wrażenie, ze po prostu nie czujesz klimatu woodstocka

nie wiem, nie mnie to oceniać, ale w zeszłym roku od kilku osób usłyszałem, że w sumie to jestem bardziej uctokowy od niejednego co na wooda od nastu lat przyjeżdża, a i sam dobrze się tam czuję.
ia_nn napisał/a:
Chcesz usłyszec gwiazdy z telewizji za darmo- ok, każdy ma swoj cel tylko nie miej pretensji że za ograniczone srodki jednak nie da sie sprowadzic snoop liona czy beyonce.

a czy ja gdzieś napisałem, że interesują mnie konkretni wykonawcy? bo akurat na koncertach tej dwójki powyżej to i nie wiem czy za darmo bym się pojawił ;]
co nie zmienia faktu, że nadal doceniam orendżowy line-up i to, że pod tym względem będzie to najlepszy festiwal w historii tego kraju.
po drugie dobry line-up wcale nie musi niekorzystnie korelować z atmosferą, co wydaje mi się poprzednie edycje woodstocku potwierdziły i co ponoć od wielu lat potwierdza też festiwal Glastonbury w UK.
no i muszę dodać, że w sumie to lubię jak jest dość tłoczno na woodstocku, ma się wówczas takie nieodparte wrażenie, że uczestniczy się w czymś wyjątkowym, w zeszłym roku momentami było .. aż za luźno, szczególnie wieczorem ostatniego dnia ;] w tym roku zapowiada się, że jak przyjedzie te 420-430 tys to już będzie można mówić o sukcesie.
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Nie 06 Kwi, 2014   

aqu32 napisał/a:

nie wiem, nie mnie to oceniać, ale w zeszłym roku od kilku osób usłyszałem, że w sumie to jestem bardziej uctokowy od niejednego co tam od nastu lat przyjeżdża, a i sam dobrze się tam czuję.


Dobrze się tam czujesz bo nie przyjeżdżasz od kilkunastu lat. Nie masz pojęcia jak to wyglądało kiedyś. Dalej jest to jeden z najlepszych festiwali, ale zatracił on wdzięk i ideologię jaką miał kiedyś.

Jeżdżę na PW od 1998 i uwierz mi, że to co się dzieje teraz odbiega daleko od tego co było kiedyś.

Osobiście nie wierzę, że Woodstock powróci do dawnych tradycji i staram się zaakceptować zmiany jakie następują, ale dalej będę tęsknił do tego co było.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 06 Kwi, 2014   

Jeden pies jakie piwo będzie..(chociaż i tak wolę Lecha niż Carsberga). Mam tylko nadzieję, że muza będzie inna we wiosce..taka jak kiedyś była.
 
 
 
irekmelon  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 5
Skąd: Nysa
Wysłany: Nie 06 Kwi, 2014   

magius napisał/a:
Co do rozcieńczania piwa lanego to chyba jest spowodowane tym:
KLIK
Art. 8a pkt. 1
Dlatego ja w 2013 tylko piwo w puszce kupowałem, bo w 2012 potrzebny był mi stoperan po piwie z kija <haha>


Hmm, nie rozumiem chyba tego za bardzo. Dlaczego piwo lane nie może mieć więcej niż 3,5%, a piwo w puszce już może?
Z tej ustawy wynika, że takiego też nie można by sprzedawać (bo miało 5%), a nawet idąc dalej do artykułu 8a pkt 4, nie można sprzedawać nawet piwa w puszkach.
Jak to jest, że niby nie można, a można? ;P
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Nie 06 Kwi, 2014   

"Nie rozumiem chyba tego za bardzo. Dlaczego piwo lane nie może mieć więcej niż 3,5%, a piwo w puszce już może? "

To chyba chodzi o to, że mamy demonkrację kontrolowaną.

leming się domaga w swej tłuszczy by się nie upijano w czasie imprez.

Leming jest, był i zawsze będzie głupi. I nie pytajcie mnie dlaczego bo nie chcecie się o sobie nasłuchać.

Więc się robi taką ustawę, żeby zawsze Pan z władzy mógł wyjaśnić w radio, że spokojna głowa, ciemny ludzie, taką właśnie podjęliśmy uchwałę, że tylko rozwodnione siki wolno przedawać.

Leming uradowany wyłancza radio (choć myśli, że "wyłącza" bo tak gdzieś kiedyś wyczytał, że jest poprawnie. Ale nic z tego, on i tak wyłancza z pokolenia na pokolenie) i ośpi się snem sprawiedliwego.

Rano, coś mu tam niezależne media będą usiłowały wyjaśnić, że ustawa ma takie luki, że słoń by przelazł ale chłop wie, że tylko prorządowe media mówią prawdę, bo tak w telewizji mu powiedzieli.

A w telewizji nigdy nie kłamio. Nie tak dawno naprzykład pokazywali, że przyszła wiosna i - cud! - naprawdę przyszła
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

Ktoś chyba wstał dziś lewą nogą :D
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

Jezu, najdłuższy rant o lemingach z którym się spotkałem poza forum Onetu/Frondy. Masz u mnie piwo. Byłyby dwa gdybyś zaznaczał wielkimi literami PO. Na przykład "POkazywali", "POkolenie".
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

E nie, to 'PeOwanie' tpo wieśniactwo, a tak post wyszedł super! :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group