Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Lech nowym sponsorem głównym
Autor Wiadomość
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Lech w 2009 był całkiem znośny, na pewno lepszy niż Carlsberg. Poza tym mam do tego piwa sentyment, więc się cieszę. :D No i może nie zajmą pół pola na jakieś pierdołki typu boisko...
 
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

dla mnie butelkowy Lech smakuje jak kwaśna gazowana woda :))
Zimnego i tak kupie zapewne ze 3 razy, no bo cóż z tego że kwas i szczyny, jak chłodne piwko po wcześniejszych paru ciepłych sklepowych będzie cieszyc podniebienie
 
 
limbus  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 02 Mar 2014
Posty: 25
Skąd: Gołubie
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

nowe piwo, nowe wspomnienia :D
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

hmmm na XV przystanku było całkiem spoko. wszystko lepsze od szajsberga;/

z resztą jak mówi stare dobre przysłowie, jak się nie ma co się lubi, to się poje co popadnie. więc luz. miejmy nadzieję, ze dodadzą do wody więcej piwa niż szajsberg i zimne lejochy będą do wypicia
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Cieszy mnie ta zmiana z powodów klimatycznych. Na Woodstocku wkoorvia ta jego światowość, jewropejkość i reklamowa jarmarczność. I karlzberk się w to wpasowywał nie gorzej niż plej czy allegro. Teraz jeden z tych elementów będzie jednak jakiś taki przaśniejszy, toż to marka jest, która jeszcze 20 lat temu robiła naprawdę genialne piwo i ja to pamiętam. Za czasów prezydętury Wałęsy i po niej, lechy kupowało się mówiąc "cztery głupole, proszę" i nie było ekspedientki w sklepie monopolowym, która by nie wiedziała co podać. I jeszcze kwestia podejścia do sponsoringu - pamiętam puszkę lecha zrobioną na festiwal i te gównopodobne nibywoodstokowe ryje na puszce i koszulkach festiwalowych karlzberga, po których od razu było widać, że przyleźli na dyskotekę. W czym utwierdzała też muzyka pu-szczana w ich wiosce piwnej.

A że piwo pewno będzie do doopy? Pewno będzie. I dlatego ja pozostanę wierny wodzie z kranu by ugasić pragnienie i cytrynówce - by się nayebawszy. A po piwo będę zachodził sporadycznie jedynie w celu uzupełnienia elektrolitów.
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

MWzWM napisał/a:
Cieszy mnie ta zmiana z powodów klimatycznych. Na Woodstocku wkoorvia ta jego światowość, jewropejkość i reklamowa jarmarczność. I karlzberk się w to wpasowywał nie gorzej niż plej czy allegro. Teraz jeden z tych elementów będzie jednak jakiś taki przaśniejszy, toż to marka jest, która jeszcze 20 lat temu robiła naprawdę genialne piwo i ja to pamiętam. Za czasów prezydętury Wałęsy i po niej, lechy kupowało się mówiąc "cztery głupole, proszę" i nie było ekspedientki w sklepie monopolowym, która by nie wiedziała co podać. I jeszcze kwestia podejścia do sponsoringu - pamiętam puszkę lecha zrobioną na festiwal i te gównopodobne nibywoodstokowe ryje na puszce i koszulkach festiwalowych karlzberga, po których od razu było widać, że przyleźli na dyskotekę. W czym utwierdzała też muzyka pu-szczana w ich wiosce piwnej.

A że piwo pewno będzie do doopy? Pewno będzie. I dlatego ja pozostanę wierny wodzie z kranu by ugasić pragnienie i cytrynówce - by się nayebawszy. A po piwo będę zachodził sporadycznie jedynie w celu uzupełnienia elektrolitów.


Popieram, za dużo jarmarku mamy, za malo festivalu

a to ze piwo teraz, a piwo kiedys... nawet 10 lat temu komercyjne piwo bylo duzo lepsze
(nawet kasztelan niepasteryzowany calkiem inny byl, zdecydowanie lepszy), ale co poczac. tylko regionalny browar jak cos dobrego chcemy wypic

Co do samego Lecha jako sponsora, mam wyjebongo, moze zorganizuja to lepiej niz chujsberg, ktory myslal ze to jakis sunrise czy cos i wioskach bedzie normalna muzyka i normalny system zakupow, bez stania w 2 dlugich kolejkach
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 29
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

System kupowania piwa to ciekawa kwestia. Bo jak dla mnie płacenie i kupowanie w tym samym miejscu jest jeszcze gorszym pomysłem i przedłuży stanie. W kolejce po żetony nigdy nie stałem dłużej niż 3 minuty. Po piwo z nalewaka fakt było trzeba postać, po puszki nigdy nie trafiłem na tłok. Jak dla mnie to był dobry system.
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Jak zwykle sklepowego braknie i po leszka sie podskoczy,ale lepsze to niz 'probably the best beer of the world' <rotfl3>
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

kiedyś to i melancholia była lepsza :(
 
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Jak mówi porzekadło: Będzie co będzie
 
 
 
Zander  
Rozkręca sie


Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 113
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Lech nie jest zły, zresztą wszystko jest lepsze od tych szczochów Galsberga ;P
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

No Lech to też w sumie sikacz, ale na tego typu imprezach tak jest. Liczę na to, że nowy sponsor zbastuje z tą komerchą i festyniarstwem, którym nas raczył Carlsberg. Wiem, że reklama jest konieczna, ale niech nie zgarniają 1/5 pola na swoje sztuczne strefy typu boiska itp. zabierając tylko miejsce na namioty. Ogólnie cieszę się ze zmiany na niby nasz browar (właściciel SAB Miller). Gorszy od Carlsberga chyba nie będzie.
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Sponsorem musi być browar komercyjny. Po drugie zawsze ludzie będą narzekać, choćby dla tego że lane piwo festiwalowe zawsze jest bardziej rozwodnione. Lecha nie pije, ale cieszę się z tego że polski browar przejął patronat. Ciekawe jak rozwiążą płatność - żetony czy gotówka. Również ciekawi mnie mała scenka elektroniczna jaką prowadził carlsberg i czy Lech też coś takiego zapewni. Mam nadzieję że nie. Również liczę na jakąś opaskę na rękę ;) Podsumowując dla mnie zmiana na +
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Oczekiwania spore, a pewnie dostaniesz więcej techno, dalej żetony i co najwyżej kopa w dupę zamiast opaski :D
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią 04 Kwi, 2014   

Lech, hmm... zawsze spoko, piwo piwie nie równe ale to dalej piwo, skuli mnie to nawet Leżajsk może być a i tak będzie git :P Ale faktem jest że chyba bardziej cieszę się na tego leszka niż carlsberga
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pią 04 Kwi, 2014   

Scena w piwnej musi być, żeby można było odpocząć i pięknie się zgrzać.
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 04 Kwi, 2014   

Ja w tym roku kupuję gaśnicę śniegową, więc piwa będę miał dowolne :P
 
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Pią 04 Kwi, 2014   

Co do rozcieńczania piwa lanego to chyba jest spowodowane tym:
KLIK
Art. 8a pkt. 1
Dlatego ja w 2013 tylko piwo w puszce kupowałem, bo w 2012 potrzebny był mi stoperan po piwie z kija <haha>
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 04 Kwi, 2014   

Odnośnie muzyki w wiosce piwnej, to o ile dobrze pamiętam - w 2009 jakieś Reggae chyba puszczali. Na pewno nie techno/elektronikę. Ale co w tym roku to się zobaczy.
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pią 04 Kwi, 2014   

Jeśli wraz z Lechem wróci genialna muzyka i stara, dobra wioska piwna, to będzie naprawdę przepięknie :D grube koncerty na kilku scenach, a po nich balety do rana w wiosce piwnej. ehh, rozmarzyłem się :d
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pią 04 Kwi, 2014   

magius napisał/a:
Co do rozcieńczania piwa lanego to chyba jest spowodowane tym:
KLIK
Art. 8a pkt. 1
Dlatego ja w 2013 tylko piwo w puszce kupowałem, bo w 2012 potrzebny był mi stoperan po piwie z kija <haha>


No to moja ignorancja wyszła na jaw. Nigdy nie czytałem tej ustawy. Domyślałem się, że to może być powodem, tyle że myślałem, że to wewnętrzne ustalenia organizatorów.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group