Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Lech nowym sponsorem głównym
Autor Wiadomość
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

No mam inne zdanie, tyle. Szanuje twoje, ja jestem zadowolony że nie Carlsberg. To nie piwny festiwal. Btw w Guciu świetne celtyckie piwko leją za 5 zł.
 
 
 
Ivan  
Coś już napisał
HOPEfan.tv


Dołączył: 21 Gru 2012
Posty: 68
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Carlsberg to jest taki syf że płakać się chce. Lech jest ciut lepszy, nadal to nie piwo, ale jest okej jak na taką imprezę gdzie po 8 piwie w sumie nie ma różnicy co pijesz ;)
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Tasior napisał/a:
Jest już konkretne info:

Piwo lane 0,4l - 3,5zł
Puszka 0,5l - 4zł
Oprócz tego będzie też Lech Ice Shandy i Lech Free.
Wioska piwna otwarta zostanie o północy ze środy na czwartek.


Co myślicie? Według mnie to ceny mogłyby być trochę lepsze, no i otwarcie wioski mogłoby być wcześniej, ale to już takie tam czepianie się ;)


Skąd info? I jest jakieś info o sokach, albo o obecności żetonów? :d
 
 
bb7891  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 05 Lip 2014
Posty: 5
Skąd: Woodstock
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Aktualności - wioska piwna
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Własnie przeczytałem. ; d I nie rozumiem. To będą żetony obowiązkowe, czy tylko dla 'chętnych"? O.o bezsensu to trochę napisane jest.
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Sob 19 Lip, 2014   

bb7891 napisał/a:
Tasior napisał/a:

Wioska piwna otwarta zostanie o północy ze środy na czwartek.


nieprawda, pomyliłeś się o dobę:

Cytat:
Ukoić pragnienie będzie można już od środy 30 sierpnia – sprzedaż startuje punktualnie o północy.


To co ja podałem to było z fejsbuka Lecha.
Dokładny cytat "W nocy ze środy na czwartek od godz. 00:00 w nocy ( 30/31.07)" - TUTAJ LINK


Z tego co widnieje na stronie WOŚPu to ja rozumiem że kto chce to płaci gotówką, a kto chce ten żetonami? Ciekawe jak będzie w rzeczywistości ;)

Dziwi mnie od kiedy zrobiła się taka moda na jakieś wymyślne browary? Wszyscy dookoła wynajdują to regionalne, to jeszcze inne, a jak ktoś jak ja po prostu lubi pić zwykłe piwko to już traktują go jako "takiego co się nie zna". Ja tam jestem zwykłym człowiekiem i nie piję piwa które w sklepie kosztuje więcej niż 4zł, bo po prostu najczęściej lepiej mi smakują te "szczochy" jak Bosman, Lech, Harnaś, czy Królewskie...
I z ręką na sercu, próbowałem wiele piw, w tym i takich teoretycznie znacznie lepszych, a mimo to jakbym miał wybierać między jakimś regionalnym, z małej rozlewni, udziwnionym, z wyższej półki, a zwykłym Bosmanem, to zawsze wziąłbym Bosmanka.
I owszem, nie znam się, ale mi wystarczy że te "zwykłe" co są wszędzie mi smakują bardziej niż te niezwykłe na które ostatnio taka wielka moda się zrobiła i które pijają wyłącznie "kumaci piwosze".
Kwestia gustu, mam nadzieję że nie czyni mnie to gorszym alkoholikiem ;)
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 20 Lip, 2014   

Pietrucha napisał/a:
No mam inne zdanie, tyle. Szanuje twoje, ja jestem zadowolony że nie Carlsberg. To nie piwny festiwal. Btw w Guciu świetne celtyckie piwko leją za 5 zł.

No spoko :)
Dla mnie Carlsberg jest o niebo lepszy niż Lech. Co do Gucia i Celtyckiego - minimum raz na Wooda muszę wypić.
Co do ostatniego posta: lubię piwa za kupę kasy (za najdroższe dałem 75pln za 1l....jestem chory...), lubię piwa wymyślne (takie, które po pierwszym litrze są już niepijalne), lubię sam robić piwo (nie wyszło....). Ale lubię też walnąc Specjala, czasami Harnasia (3, albo 4 lata temu był super, teraz jest ciężki do przełknięcia), Wojaka, i inne tanie (Fasberg z biedy i Argus Gold z Lidla też i szczerze powiem - są super!). Kwestia gustu. Lech mi wyjątkowo nie smakuje. Wali rzygiem, skunksem, itd.
LECH TO ZŁO!ZŁE ZŁO!
 
 
bimbina  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Maj 2011
Posty: 47
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 20 Lip, 2014   

Prezes lubię to.. i to nie dlatego ze jestem Twoja zona <rotfl3>
 
 
haziczek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Lip, 2014   

bimbina napisał/a:
Prezes lubię to.. i to nie dlatego ze jestem Twoja zona <rotfl3>

Nie jestem Twoja zona, wiec sie tylko co do tego zimnego lecha zgodze, bedzie trzeba tachac z wichury kraty chmiela...
 
 
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

W sumie to chyba nie jedzie się na festiwal po to by piwa degustować? :) Lech, Tyskie, Żubr, Żywiec - jedno i to samo dla mnie. Najważniejsze by rozwodnione nie było, bo ostatnio na innym festiwalu po wypiciu 4 nie poczułem nic, a miałem wrażenie, jakbym się przepił bukłakiem wody.

Jeśli jednak miałbym już wybierać między Lechem a Carlsbergiem, to wybieram Lecha - z sentymentu. :)
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Napić się Lecha Free na woodstocku, to będzie przeżycie :D
 
 
Mateuszek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 8
Skąd: Łomża
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Dosyć traumatyczne
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Dam znać jak spróbuję :D Ale ceny raczej spoko, całe szczęście, że nie wyższe, 4 ziko za puszkę to nie jest jakiś majątek. Z resztą piwo z wioski kupuję dla puszki i ewentualnie jak mam za daleko do namiotu, którego zawsze pilnują harnasie w tatrach i bosmany na żubrach.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Uwaga, uwaga, piłam Lecha z Woodstockowej puszki.
Przeżycia... hmm... średnie. W 2009 smakował lepiej - ale wtedy byłam jeszcze niepełnoletnia, więc każde piwo smakowało lepiej xD

Ale ogólnie takie lekkie piwo i dobrze wchodzi, więc jak mi się nie będzie chciało latać do tesco to pewnie będzie Lech ^^
 
 
 
CheshireCat  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

Na szczęście kumpel jedzie kombi więc zapas czegoś co lubię biorę (Warka pSTRONG), ale pewnie pare zimnych leszków pójdzie też i bądźmy szczerzy
Lech czy Carlsberg lany - prawie nie będzie różnicy :P
Byle zimne (ciekawe czy w tym roku będzie typowy upał jak przez ostatnie 2lata)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group