Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Lech nowym sponsorem głównym
Autor Wiadomość
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Oj, ktoś tu nie pił "Odsieczy Wiedeńskiej" od PINTY. Zajebisty czerwony lagerek.

Od pinty coś piłem, ale głowy nie dam uciąć, wiem że dostało nagrodę w 2011, piw rzemieślniczych. Co do lagerów to Ciechan Wyborny jest naprawdę zacny.
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Ej, a tak swoją drogą, to nie jest powiedziane, że nie będzie Shandy.
Tak mi się właśnie przypomniało, że któregoś roku można było kupić Reddsy, ale nie było do nich puszek specjalnych. Więc po prostu Lech może postawić jakieś osobne stoisko z Shandy. :>

A co do muzyki - Lech i 2009 - było baardzo spoko :D A w tym wcale nie jest gorzej niż w zeszłym - jak na moje. Rozpsuł was ten Srajsberg.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Mazu napisał/a:
Ej, a tak swoją drogą, to nie jest powiedziane, że nie będzie Shandy.
Tak mi się właśnie przypomniało, że któregoś roku można było kupić Reddsy, ale nie było do nich puszek specjalnych. Więc po prostu Lech może postawić jakieś osobne stoisko z Shandy. :>

A co do muzyki - Lech i 2009 - było baardzo spoko :D A w tym wcale nie jest gorzej niż w zeszłym - jak na moje. Rozpsuł was ten Srajsberg.


To już w sumie kwestia subiektywna tak naprawdę. Za czasów Carlsberga miałem Helloween, Airbourne, Machine Head, Anthrax, In Extremo, The Darkness, Hardcore Superstar czy nawet takie Kaiser Chiefs albo Zebrahead, natomiast po przyjściu Lecha gra sporo zespołów, które na Woodstocku albo już były, albo i tak można je zobaczyć przy okazji byle dni miasta. Co kto woli, dla mnie za czasów Carlsberga było lepiej.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
Niestety nie należę do tego nowego ruchu zachwycającego się tymi wszystkimi ciemnymi piwami, żytnimi, czy innymi DLA MNIE w smaku chujowymi, które ludzie kupują, bo chcą być "trendy"

A ja właśnie kupuję te ciemne, pszeniczne czy miodowe, raz - dla odmiany, a dwa - bo po prostu dobrze smakują.

_Szajba_ napisał/a:
Co do line-up-u to ja si cieszę, że jest chujowszy. Może skończy się ten festyn.

Jaki tam festyn, przecież wood to przede wszystkim festiwal muzyczny, a ten jak chyba każdy inny stara się przyciągnąć do siebie jak najwięcej ludzi odpowiednio dobrym line-upem. Tegoroczny niestety odbiega poziomem od tego z poprzednich 3 lat. Mam nadzieję, że wynikało to tylko z niepewności o końcowy kształt umowy sponsorskiej i za rok znów będzie bardziej różnorodnie i z przepychem.
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

W historii Przystanku Woodstock zdarzyły się tylko 3 przypadki kiedy line up był z przepychem. Moim zdaniem nie do końca udany eksperyment. Jeśli ludzie jeżdzą tam dla gwiazd to proponuje odkładać pieniążki i przenieść się na openera. Jeśli ludzie jezdzą tam dla samego Przystanku to pewnie podobnie jak ja czują lekką ulgę, że w tym roku odpoczną od tłumów przypadkowych jedno koncertowych gości :) Co do piwka to czekam 3 lata na Tyskie :)
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

ia_nn napisał/a:
odpoczną od tłumów przypadkowych jedno koncertowych gości :)

Zgadzam się całkowicie.
Przypomnijcie sobie Prodzidy, barierki i laseczki z solarium w białych kozaczkach. Na pewno było to dopasowane do Woodstocku i sprawiło, że festiwal był lepszy! O tak! Im więcej ludzi przypadkowych - tym więcej spin. Tyle.

Btw. Info z pokojowego patrolu: To, co podaje Owsiak, że np. jest 500 tys. ludzi to liczba zdecydowanie zaniżona - jakby podał więcej, to impreza by nie spełniała warunków co do bezpieczeństwa. I zresztą to widać - 2011 i 2012 tłuuuuuum, 2013 mniej, a podawali podobne ilości.

Może i Lech daje mniej kasy na zespoły, ale raczej wątpię, że nikomu niepotrzebne walnie boisko przez pół pola i będzie puszczać tandetną muzykę we wiosce. (2009 było reggae)
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Mazu napisał/a:
ia_nn napisał/a:
odpoczną od tłumów przypadkowych jedno koncertowych gości :)

Zgadzam się całkowicie.
Przypomnijcie sobie Prodzidy, barierki i laseczki z solarium w białych kozaczkach. Na pewno było to dopasowane do Woodstocku i sprawiło, że festiwal był lepszy! O tak! Im więcej ludzi przypadkowych - tym więcej spin. Tyle.

Btw. Info z pokojowego patrolu: To, co podaje Owsiak, że np. jest 500 tys. ludzi to liczba zdecydowanie zaniżona - jakby podał więcej, to impreza by nie spełniała warunków co do bezpieczeństwa. I zresztą to widać - 2011 i 2012 tłuuuuuum, 2013 mniej, a podawali podobne ilości.

Może i Lech daje mniej kasy na zespoły, ale raczej wątpię, że nikomu niepotrzebne walnie boisko przez pół pola i będzie puszczać tandetną muzykę we wiosce. (2009 było reggae)


Ano racja ninja :3 według mniej oficjalnych szacunków, w 2011 było koło miliona, a w 2013 700k, czyli w chuj i jeszcze trochę, mnie by ucieszyło mniej ludzi, zwłaszcza gdyby zabrakło takich co przyjadą na koncert jakiejś gwiazdy :) Lepiej niech będzie te 300-400k, ale tych co jadą na Woodstock, nie koncert.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

W sumie zapraszanie wielkich gwiazd zapoczatkował w 2009 roku Lech. Guano Apes zwiastowało rozwoj festiwalu w takim kierunku, jakiego kulminacja była w owianym złą sławą roku z Prodigy. Chyba eksperyment sie nie udał.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

ia_nn napisał/a:
W sumie zapraszanie wielkich gwiazd zapoczatkował w 2009 roku Lech. Guano Apes zwiastowało rozwoj festiwalu w takim kierunku, jakiego kulminacja była w owianym złą sławą roku z Prodigy. Chyba eksperyment sie nie udał.


No ja za to mam nadzieję, że organizator wyciągnie wnioski (po nieudanym koncercie Prodigy) i line up będzie szedł jednak w stronę coraz większych nazw (myślę, że Owsiak dalej ma takie ambicje) a nie w stronę zespołów, które można zobaczyć na byle Juwenaliach. Co do Tyskiego - to w zasadzie nie ma różnicy, bo Lech należy do tego samego koncernu co Tyskie. A jeśli komuś już bardzo zależy, to w zeszłym roku wystarczyło wyjść dosłownie rzut beretem poza pole i taka mała wioska gdzie było lane Tyskie, Grolsch i wiele innych piw była (w tym roku z tego co się orientuję też ma to być). Polecam, bo pomimo tego, że było to praktycznie przy samym woodstockowym polu, to mało kto tam chodził i kolejki po piwo były znikome. A i nawet jakaś scena z muzyką była, gdzie prezentował się jakiś młody zespół, ale za cholerę nie wiem co to było.
 
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

KazikHansen napisał/a:
A jeśli komuś już bardzo zależy, to w zeszłym roku wystarczyło wyjść dosłownie rzut beretem poza pole i taka mała wioska gdzie było lane Tyskie, Grolsch i wiele innych piw była (w tym roku z tego co się orientuję też ma to być). Polecam, bo pomimo tego, że było to praktycznie przy samym woodstockowym polu, to mało kto tam chodził i kolejki po piwo były znikome. A i nawet jakaś scena z muzyką była, gdzie prezentował się jakiś młody zespół, ale za cholerę nie wiem co to było.


Mozesz jakos określić to miejsce na mapce?
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Azunoth napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
A jeśli komuś już bardzo zależy, to w zeszłym roku wystarczyło wyjść dosłownie rzut beretem poza pole i taka mała wioska gdzie było lane Tyskie, Grolsch i wiele innych piw była (w tym roku z tego co się orientuję też ma to być). Polecam, bo pomimo tego, że było to praktycznie przy samym woodstockowym polu, to mało kto tam chodził i kolejki po piwo były znikome. A i nawet jakaś scena z muzyką była, gdzie prezentował się jakiś młody zespół, ale za cholerę nie wiem co to było.


Mozesz jakos określić to miejsce na mapce?


Gdzieś już to pokazywałem, nawet w tym temacie chyba, zaraz poszukam i zedytuję posta.

Edit: to tu https://www.google.pl/map...4m3!4m2!1m0!1m0
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Powiem szczerze, ze w tych okolicach bylem tylko raz w życiu :) ale nie pamietam :) mozna tam nabyć różne różniste piwa w odpowiedniej temperaturze?
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

No zimne, lane, więc chyba wszystko się zgadza ;)
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

ia_nn napisał/a:
W sumie zapraszanie wielkich gwiazd zapoczatkował w 2009 roku Lech. Guano Apes zwiastowało rozwoj festiwalu w takim kierunku, jakiego kulminacja była w owianym złą sławą roku z Prodigy. Chyba eksperyment się nie udał.


Też mi się tak wydaje, gwiazdy nadal będą, ale prawdopodobnie z "mniejszymi" nazwami.
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

winogron napisał/a:
Też mi się tak wydaje, gwiazdy nadal będą, ale prawdopodobnie z "mniejszymi" nazwami.


Ej ale to czasem Allegro nie zapoczątkowało nieco bardziej rozbudowaną formę przystanku? Bo to oni zaczęli chyba od sponsoringu trzeciego dnia PW.
 
 
Krzychu9022  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Hmm z mobilnym prysznicem ciekawie zapowiada się kwestia "za daleko do kranów.. nie ide" hehe :D

http://www.kp.pl/dla-medi...-woodstock.html
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Cytat:
Hmm z mobilnym prysznicem ciekawie zapowiada się kwestia "za daleko do kranów.. nie ide" hehe :D


stary to kompletnie inny dział :)
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Jest już konkretne info:

Piwo lane 0,4l - 3,5zł
Puszka 0,5l - 4zł
Oprócz tego będzie też Lech Ice Shandy i Lech Free.
Wioska piwna otwarta zostanie o północy ze środy na czwartek.


Co myślicie? Według mnie to ceny mogłyby być trochę lepsze, no i otwarcie wioski mogłoby być wcześniej, ale to już takie tam czepianie się ;)
 
 
Gaja99  
Rozkręca sie
Gaja99


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Lepszy Lech za 4 zł niż Carlsberg półdarmo ;p

Otwarcie trochę późno, ale rok temu chyba tak samo było.
 
 
kiaglor  
Coś już napisał
~V~

Wiek: 36
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 54
Skąd: innąd
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Spokojnie mogliby otworzyć dobę wcześniej! Utarg był by na 100%. Pozostaje pić ciepłe z miasta :)
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

A dlaczego ciepłe z miasta? Lodówki nie masz?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga