Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Lech nowym sponsorem głównym
Autor Wiadomość
jakubinho  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Wiadomo już jakie będą ceny browarów?
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

Jeszcze chyba nie ma informacji, po wiela to... piwo. Oby tylko nie podrożało.
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=j7JjRziqltQ[/video]
 
 
filc  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 18
Skąd: Zbe
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

Jak dla mnie, to jakoś tak.. sztucznie im ta 'reklama' wyszła ale przystanek pomalowany zajebiście ;p
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

A po PW na przystankach zostanie tylko gorzki napis BRUDASY. A że pomalowany zajebiście to fakt.
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

Mam pytanie do tych co kosztowali już woodstockowego Leszka. Czy ma tyle samo % co normalny (chyba 5%) czy go osłabili? Jak ktoś pije Lecha na co dzień, to niech już teraz zbiera folie z 4-paków. Podobno za sześć dają puszkę za darmo w wiosce piwnej. <haha>
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

5% alkoholu.
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

A to spoko. Pozostało jedynie ewentualne narzekanie na smak. A nosidełka będą?
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

Smak po którymś piwie nie gra roli :P Ja się zamierzam znieczulać przywiezionymi pszenicznymi z kolendrą :D
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

Jest szansa, że ten w puszkach będzie miał 5% bo lany na pewno nie. W myśl ustawy o imprezach masowych nie wolno sprzedawać na terenie imprezy alkoholu mocniejszego niż 3 czy tam 3.5%. Ktoś tu już gdzieś dokładnie cytował tą ustawę. Nie wiem tylko co z tym puszkowym. Niby też sprzedawane na terenie imprezy więc też powinno być słabsze. To by w sumie tłumaczyło czemu jestem w stanie wypić 15 i się nie upić.
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

Puszkowe trafiły do normalnej sprzedaży, więc raczej nie powinny być osłabione. A lane i tak chłepcze tylko dlatego, że zimne. Normalnie to taszcze 12-paki Żubra czy Tatry z Tesco i pojedyncze lepsiejsze dla smaku jak się trafią.

ps. Ta ustawa jest chujowa niee
 
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
Jest szansa, że ten w puszkach będzie miał 5% bo lany na pewno nie. W myśl ustawy o imprezach masowych nie wolno sprzedawać na terenie imprezy alkoholu mocniejszego niż 3 czy tam 3.5%. Ktoś tu już gdzieś dokładnie cytował tą ustawę. Nie wiem tylko co z tym puszkowym. Niby też sprzedawane na terenie imprezy więc też powinno być słabsze. To by w sumie tłumaczyło czemu jestem w stanie wypić 15 i się nie upić.


Dlatego piwo jest sprzedawane poza terenem imprezy (na wydzielonym obszarze wioski piwnej).
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

Puszkowy całkiem normalnie smakuje, oby na polu taki był :D nie będę do tesco zapierdalać ;p
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

Ja póki co spotkałem się w obiegu z jednym rodzajem puszki. Być może jedne są przeznaczone na promocję przed przystankiem, a drugie lekko osłabione będą sprzedawane na terenie przystanku? Musze przyznać ze ten lech woodstrockowy ma swoj specyficzny smak, inny niż normalny (może to kwestia psychiki), jest ewidentnie gorszy - jak jakiś tani browar z lidla, niemniej jednak klepie jak normalny :) Przetestowany:)
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

Wg mnie jedna puszka, to zwykły Lech, druga puszka, to Shandy.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

Swarog napisał/a:
_Szajba_ napisał/a:
Jest szansa, że ten w puszkach będzie miał 5% bo lany na pewno nie. W myśl ustawy o imprezach masowych nie wolno sprzedawać na terenie imprezy alkoholu mocniejszego niż 3 czy tam 3.5%. Ktoś tu już gdzieś dokładnie cytował tą ustawę. Nie wiem tylko co z tym puszkowym. Niby też sprzedawane na terenie imprezy więc też powinno być słabsze. To by w sumie tłumaczyło czemu jestem w stanie wypić 15 i się nie upić.


Dlatego piwo jest sprzedawane poza terenem imprezy (na wydzielonym obszarze wioski piwnej).


No właśnie kurcze wydaje mi się, że to nie jest takie proste jak pisze Swarog, bo gdyby tak było, to na każdym koncercie teren imprezy byłby ograniczany do obszaru pod sceną i problem mógłby nie istnieć, a jak wiemy - nie jest tak. Szczególnie że definicja ustawowa terenu umożliwiającego przeprowadzenie imprezy masowej obejmuje cały obszar udostępniony przez organizatora, jeżeli zakłada się, że uczestników będzie co najmniej 1000 (lub 500 w hali) - Wioska Piwna w sumie spełnia to kryterium, jakby na to nie patrzeć. No i gdyby tak było tak jak napisał poprzednik, to nie wiem czy w ogóle wioska piwna powinna być uwzględniana jako element festiwalowej infrastruktury, a raczej jest. A na sam koniec ciekawostka - za wnoszenie bądź posiadanie alkoholu na terenie imprezy masowej grozi grzywna nie niższa niż 2000 zł (oczywiście nie wierzę, żeby na Woodstocku coś takiego przeszło, ale przepis sam w sobie istnieje).
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

O kuźwa! 2000!? Chore! Nie wiedziałem, że tyle ryzykuję, mając piersiówkę w kieszeni... Jakby tak wlepili każdemu woodstockowiczowi taką grzywnę, to by nawet z miliard złotych zgarneli. <haha>
 
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pią 27 Cze, 2014   

Wioska piwna jest wyodrebbniona z festiwalu (brak PP, wlasna ochrona), wiec nie lapie sie po definicje imprezy masowej
''Impreza artystyczno-rozrywkowa jest imprezą masową, jeżeli liczba miejsc dla uczestników wynosi nie mniej niż 1000 na stadionie lub terenie otwartym oraz 500 w hali sportowej lub w innym budynku.''
tak wiec piwo moze miec 5%
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Pią 27 Cze, 2014   

Lepszy rydz niż nic, jak alko się skończy, to Leszka wypiję, na pewno wolę niż Sralsberga ;) i puszeczki ładniejsze :D

Edit: przekonały mnie w pełni te puszki tak naprawdę, stylówka pełna jak sie będzie szło <haha>
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Pią 27 Cze, 2014   

bolczita napisał/a:
Lepszy rydz niż nic, jak alko się skończy, to Leszka wypiję, na pewno wolę niż Sralsberga ;) i puszeczki ładniejsze :D

Edit: przekonały mnie w pełni te puszki tak naprawdę, stylówka pełna jak sie będzie szło <haha>


Niby tak, ale urok woodstockowego piwa został pogrzebany. Puszki trafiają do masowej produkcji i dystrybucji w sklepach, więc jakoś tak inaczej hehe :D
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pią 27 Cze, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Wg mnie jedna puszka, to zwykły Lech, druga puszka, to Shandy.


Obie zwykły :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group