Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Już teraz jedźmy na Woodstock!
Autor Wiadomość
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Sob 03 Maj, 2014   

Żyjąc w małej dwójce czy trójce, to jeszcze by się człowiek klaustrofobii nabawił, ale taki wojskowy duży rozstawić to i wyprostować się i wyspać na pełnowymiarowym łoży dałoby się.
Myślę, że mając kasę...byłoby to nie do przeżycia, bo to pewnie byłby czas ciągu alkoholowego, a nie mając kasy jest to bardziej do ogarnięcia, bo trzeba ją zarobić c wyklucza ciągłe %.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 03 Maj, 2014   

Ja bym dał radę i bez namiotu :P . Na pewno gdzieś w okolicy jest jakiś punkt gdzie się wywozi śmieci i tam można by poszukać jakiś mebli i zbudować sobie domek letniskowy do czasu Woodstocku. Niestety rachunki się same nie popłacą, więc ja nie dam rady
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sob 03 Maj, 2014   

goldenboj napisał/a:
Ja chętnie wybrałbym się na pole ale na jakiś wypad weekendowy jak już xP



Też mam taki plan jakoś na początku czerwca, choćby na jeden dzień :)

3 miesiące to mało czasu do woodstocku, ale dużo, żeby tam już siedzieć w namiocie. Zwłaszcza, że zapowiadają temperatury minusowe przy gruncie w najbliższych dniach :P
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Sob 03 Maj, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
Ja bym dał radę i bez namiotu :P .

dobre, dobre taki mały survival przed PW. Po takiej zaprawie na tym Przystanku na XXI Woodstock można by w samych spodenkach i koszulce jechać :D
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 03 Maj, 2014   

Taki wyjazd to dobry sposób, aby obrzydzić sobie Kostrzyn, Woodstock i spanie pod namiotem na przynajmniej kilka lat ;]
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 03 Maj, 2014   

harris napisał/a:
Po takiej zaprawie na tym Przystanku na XXI Woodstock można by w samych spodenkach i koszulce jechać :D


Tak już byłem :D


A to żaden survival by był, bo ludzie z miasta by pomagali. Przecież gazeta lubuska by od razu o tym napisała, a i może do telewizji by się trafiło, to i lokalnym parcie na szkło by zaskoczyło więc by pomagali, byle by im człowiek podziękował przed kamerą :D 3 miesiące pod namiotem to znowu nie taki wyczyn, a jakby zbudować sobie chatkę to nawet lepiej. Aż żałuję, że nie mogę wam udowodnić jaka to by była frajda.
 
 
 
mash73  
Forumowy prawiczek

Wiek: 50
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 14
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 04 Maj, 2014   

. Po takiej zaprawie na tym Przystanku na XXI Woodstock można by w samych spodenkach i koszulce jechać :D[/quote]

I raczej da rade . Kilka lat temu tak wlasnie sie u mnie skonczylo jak pierwszego dnia ktos mi zwinal namiot i wszystko co w nim bylo , jak wyszedlem po ekipe na dworzec.
Spoko da rade.
Lzej bylo na powrocie.
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Nie 11 Maj, 2014   

gdyby coś takiego doszło kiedyś do realizacji na żywo, to jakaś telewizja film by o tym nakręciła. Klimaksem byłaby scena jak to wioskowicze, wreszcie odnalazłszy swoje miejsce tamże i upojeni dobrą zabawą - nie zauważają, że obok mignął im Przystanek Woodstock, którego nawet nie zauważyli...

Komentarz czytała by Krystyna Czubówna
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga