Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jak rozpoznać porządnego d.. ee... druida!
Autor Wiadomość
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Tasior
Byłem świadkiem nalotu, zawinięcia oraz przetrzepania w tym również moich znajomych , ba u jednego nawet co nieco znaleźli ;) Nie są to zwykłe legendy, uwierz mi.
 
 
NieMamMydła  
Forumowy prawiczek


Wiek: 39
Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź, Kraków
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

W latach 2004 i 2005, kiedy to jechałem na Woodstock pociągami (woodstockowymi z Łodzi), gdzieś za Poznaniem wsiadała straż graniczna z wilczurami i powoli przeczesywała każdy wagon. W zeszłym roku jechałem woodstockowym z Krakowa i nic takiego nie miało już miejsca.
O przypadkach nagonki, przeszukiwania na samym polu nie słyszałem.
 
 
zamuł  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Azunoth napisał/a:
Zapewniam, ze zadnej nauki z Twoich słów nie wyniosę..
I czy to dla Ciebie dziecinne mało mnie interesuje.

Taka z Wami gadka.. patrząc na średnią wieku, osób wypowiadających się w tym temacie, można by oczekiwać nieco poważniejszego podejścia do tych spraw ale jak widać, im młodszy rocznik, tym później.. dojrzewa.

Azunoth napisał/a:

P.S. Wiekszosci takich rozprujdup nie pasuje, ze sie otwarcie o pewnych rzeczach mówi, a jakbym siedział na Słodowej czy nad jeziorem i odpalił sobie obok nich bata, to zaraz jeden z drugim stają się pierwszymi ekspertami RP do spraw ziół i wielkimi miłośnikami.


Nie mówię, że nie lubię i nie konsumuję, chciałem powiedzieć, że jeśli tego typu tematy są zakładane na ogólno dostępnym forum, to albo jest to prowokacja, nieważne czy policyjna, czy ktoś sobie jaja robi, albo też temat założyła, za przeproszeniem jakaś cip*a która nie potrafi sobie ogarnąć czegoś co jest wszędzie i na każdym kroku.. Bez znaczenia która opcja wchodzi tutaj w grę, to raczej nie powinno sie odpowiadać na takie tematy, a Wy sie wczuwacie i sypiecie, kto ma jakiego znajomego 'zielarza', 'alchemika' czy innego 'szamana' <rotfl3> <idiota>

Kozaczcie dalej, najlepiej nie ograniczajcie się do odpalania blantów nad jeziorem, ale palcie wszędzie, a im wiecej ludzi was wtedy zobaczy, tym większy prestiż, tym większe będziecie kozaki, a potem w razie czego, popłaczcie sie na komendzie i strzelcie z ucha waszych 'szamanów' od wspaniałych 'ziółek i naparów' a psiaki niech sobie nabijają statystyki i przy okazji wyjdzie kto jest rozprujdupa <idiota>

Tak więc Przemsławie Nowacki, aka Szajba, nakłaniaj swoją wspaniałą zielarkę, do wyjazdu na woodstock i może niech sobie odrazu jakąś flagę strzeli co będzie łatwiej do niej trafić ;)
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Szkoda mi słów. Jestes właśnie 100% rozprujdupa z mojego przykładu.

P.S. Ja własnie nie mam ochoty z Toba rozmawiac. I mój wiek jest jawny - Twojego nie ma, więc kończe sie tu odnosić do Twoich postów.
 
 
SzymonG  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Nie ma co popadać w skrajności, wiadomo że zakładanie tematu żeby się zapytać czy ktoś na woodstocku sprzeda mi zioło to głupota ale z drugiej strony nie ma co robić tematu tabu z zioła
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Jednakże większość osób złapanych na posiadaniu ziół wszelakich zawdzięcza to tylko i wyłącznie swojej głupocie, która powoduje u nich takie zachowania jak np zażywanie wywarów w pociągu. A potem wielkie zdziwienie jak zaliczą wpadkę.
No ale do tego momentu to są wielkie kozaki, a ktoś kto woli sobie zapalić w ustronnym miejscu nie przyciągając do siebie uwagi władz, to w ich mniemaniu "rozprujdupa".
 
 
 
SzymonG  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Swarog napisał/a:
Jednakże większość osób złapanych na posiadaniu ziół wszelakich zawdzięcza to tylko i wyłącznie swojej głupocie, która powoduje u nich takie zachowania jak np zażywanie wywarów w pociągu. A potem wielkie zdziwienie jak zaliczą wpadkę.
No ale do tego momentu to są wielkie kozaki, a ktoś kto woli sobie zapalić w ustronnym miejscu nie przyciągając do siebie uwagi władz, to w ich mniemaniu "rozprujdupa".


Zgadzam się, że z nielegalnymi środkami warto zachować ostrożność i nie ma co się afiszować posiadaniem jednak jak ja jechałem na woodstock w pociągu paliła i skręcała blanty zdecydowana większość mojego przedziału i było bez przypału
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

SzymonG napisał/a:
Swarog napisał/a:
Jednakże większość osób złapanych na posiadaniu ziół wszelakich zawdzięcza to tylko i wyłącznie swojej głupocie, która powoduje u nich takie zachowania jak np zażywanie wywarów w pociągu. A potem wielkie zdziwienie jak zaliczą wpadkę.
No ale do tego momentu to są wielkie kozaki, a ktoś kto woli sobie zapalić w ustronnym miejscu nie przyciągając do siebie uwagi władz, to w ich mniemaniu "rozprujdupa".


Zgadzam się, że z nielegalnymi środkami warto zachować ostrożność i nie ma co się afiszować posiadaniem jednak jak ja jechałem na woodstock w pociągu paliła i skręcała blanty zdecydowana większość mojego przedziału i było bez przypału

Owszem, 99,9% ludzi nie ma przypału z tego powodu. Jednak tym, którzy mają zamiar jakieś eliksiry ze sobą brać, radziłbym nie prowokować, bo nigdy nie wiesz czy nie znajdziesz się wśród tych 0,1%.
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Swarog napisał/a:
Owszem, 99,9% ludzi nie ma przypału z tego powodu. Jednak tym, którzy mają zamiar jakieś eliksiry ze sobą brać, radziłbym nie prowokować, bo nigdy nie wiesz czy nie znajdziesz się wśród tych 0,1%.


zawsze jest jakieś tam prawdopodobieństwo, że akcja nie pójdzie po myśli. Nawet jeśli jest to minimum to jednak rozsądek zawsze powinien być ;)
 
 
SzymonG  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Jak się zachowa zdrowy rozsądek nie powinno się mieć problemów
 
 
zamuł  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Dokładnie i nie chodzi mi o to, żeby z palenia robić tabu, bo im więcej się o tym mówi i pokazuje jak dużo ludzi sięga po MJ, tym bliżej Nam do legalizacji, ale chodzi właśnie o to by sie zastanowić, nad tym co sie pisze na necie, bo przy okazji można uwalić nie tylko siebie ale i kogoś postronnego. Tym bardziej, że podajecie tu swoje dane, wrzucacie foty, piszecie jakim pociągiem jedziecie, w jakiej wiosce chcecie się rozbić i gdzie ona będzie się znajdować..

Wiem, że to co napisałem może wyglądać na jakieś paranoje bo na woodstocku większość coś posiada i raczej znikome prawdopodobieństwo by policja śledziła to forum, a tym bardziej że będą chcieli wydawać kase, na zorganizowanie łapanki spokojnie bawiących się ludzi, ale pewności nie macie, że choćby dla statystyk, policja nie postanowi sobie zawinąć, po cichu kilku konsumentów, by pokazać, że coś robili, a Wy sami się tutaj wystawiacie.

Też sie jaram na Woodstock i nie mogę się doczekać, ale po cholere namieszać sobie w papierach.

Pozdro!
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Po pierwsze, to gratuluję umiejętności detektywistycznych i odnalezienie mojego imienia i nazwiska. Powinieneś dostać medal za takie osiągnięcie. Po drugie, nawet bez twoich umiejętności śledczych można mnie łatwo namierzyć na Woodstocku i robię wszystko by było jeszcze łatwiej. Jak już pisałem wcześniej, policja może przyjść do mnie do obozu i nawet go przetrzepać. Wychowałem się w mieście gdzie każdy palił, a co drugi "biegał". Wiem na co sobie mogę pozwolić i gdzie i nie jest to kwestia kozaczenia, tylko doświadczenia. Jak już pisałem, nie chcę z tobą dyskutować na ten temat i prosiłbym byś nie nazywał mnie niedojrzałym, bo nie znasz mnie, a jak chcesz poznać to korzystając ze swoich super umiejętności w odnajdywaniu ludzi możesz mnie znaleźć i wtedy możemy się napić, pogadać, a nawet zajarać o ile warunki okażą się dla ciebie sprzyjające.
 
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

SzymonG napisał/a:
Jak się zachowa zdrowy rozsądek nie powinno się mieć problemów

_Szajba_ napisał/a:
Wiem na co sobie mogę pozwolić i gdzie i nie jest to kwestia kozaczenia, tylko doświadczenia.

zamuł napisał/a:
im więcej się o tym mówi i pokazuje jak dużo ludzi sięga po MJ, tym bliżej Nam do legalizacji


I to są moim zdaniem najważniejsze i najmądrzejsze słowa w całym temacie ;)
 
 
brd  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 80
Skąd: Maków Podhalański
Wysłany: Czw 03 Lip, 2014   

I ja moim słaboznaczącym zdaniem proponowałbym zamknąć temat, bo myślę że odpowiedź została już podana. A dalsze dywagacje nie mają sensu, bo każdy się będzie trzymał własnych argumentów i raczej nie popuści, a jak patrzyłem na wszystkie posty to chyba każdy z Was miał trochę racji w tym co pisał, no ale liczy się też podejście do tego tematu, a ludzie ze względu na wychowanie, doświadczenia mają inne.
 
 
zamuł  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Czw 03 Lip, 2014   

Racja, nikt nie odpuści i itak każdy zrobi po swojemu ;-)

Już niecały miesiąc !! :D
 
 
brd  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 80
Skąd: Maków Podhalański
Wysłany: Czw 03 Lip, 2014   

No i to mi się podoba ;D
 
 
Saura  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 11 Lip 2014
Posty: 8
Skąd: zach-pom
Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

Serdzecznie nie polecam szukać szamanów po polach, nawet jeśli chodzi o najbardziej podstawowe ziółka, w zeszłym roku koleżka się u takiego zaopatrzył i skończyło się na tym, że zamiast przyjemnej konsumpcji ziółka owego gryzł ziemie i sie telepał, bo szamanisko poleciało w chuja i zamiast ziółek były "dopalające" specyfiki.
 
 
HackMe  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 28
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Nie 13 Lip, 2014   

Ja tam zaopatruje sie w to i owo na polu i nie mam z tym problemu. Wystarczy powąchać, aby stwierdzić czy jest to ziółko, czy magiczne kwiaty ziółkiem nie są. A jak po zapachu nie masz pewności to lekki buszek i już wszystko wiesz (zawsze podbijam i pale jednego z kolegą-sprzedawcą). Jak to mawiał jakiś stary mądry człowiek dawno temu... szukajcie a znajdziecie.
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 13 Lip, 2014   

Swoją drogą nie rozumiem ludzi, którzy kupują coś, co mogą dostać za darmo wcale nawet o to nie prosząc.
 
 
 
bb7891  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 05 Lip 2014
Posty: 5
Skąd: Woodstock
Wysłany: Nie 13 Lip, 2014   

co masz na myśli?
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Nie 13 Lip, 2014   

Chyba kolega Swarog miał na myśli metodę "na sępa"...
Jednak im więcej zwolenników tej strategii, tym mniej samego towaru, więc apeluję aby każdy kto coś chce brał to coś swoje tyle na ile go stać, i jednocześnie się tym swoim dzielił z innymi i niech tak robią wszyscy, wtedy zachowana zostaje idealna równowaga w Woodstockowej przyrodzie :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group