Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jak rozpoznać porządnego d.. ee... druida!
Autor Wiadomość
joohny1990  
Forumowy prawiczek
Szolony Rudy


Wiek: 33
Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 28
Skąd: Wadowice
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

ja lubię robić coś ala murzynek (keks)
w koncu kucharzem jestem :D
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Ten, kto wymyślił ciasta i ciastka z # lub kwiatami, wygrał świat.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Niestety moja zielarka nie jedzie, więc musisz sobie dalej szukać :/
 
 
 
zamuł  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Max żal, najlepiej jeszcze podajcie nr tel + jakieś twarzowe fotki i koniecznie miejsce gdzie Ci wasi.. 'zielarze' się rozbiją <idiota> niech panowie z blachami odrazu wiedzą gdzie szukać <rotfl3>

Nie wiem po ch*j, zakładane są takie tematy, to jest publiczne forum, a baks czy twardsze zabawki są u nas nielegalne, wiec raczej nie pisałbym o tym tak oficjalnie.. <idiota>
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Mimo, że wszyscy wiedzą, o co chodzi, to nikt ci nie udowodni o czym tak na prawdę mówimy. Moja twarz Policji nic nie da. To samo mój adres. Nawet fakt, że palę marihuanę nikomu nic nie da bo produkcja i posiadanie jest nielegalne, a nie samo zażywanie. Jakoś nigdy się nie kryłem z tym, że palę trawę w internecie i jeszcze nikt mi nie wyważył drzwi w środku nocy. Mnie śmieszy takie owijanie w bawełnę i opcje "ściany mają uszy", ale może to kwestia wieku.
 
 
 
zamuł  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Może nie kwestia wieku, a raczej dojrzałości i trzeźwego podejścia do tematu, bo widzę, że masz 30 lat, a zachowujesz się zdziebko.. dziecinnie, ale spoko ;)
Ja też, nie kryję się z tym, że palę, mój wybór, a innym ****** do tego.
To że nielegalne jest posiadanie, a nie zażywanie chyba wie każdy, a przynajmniej zdecydowana większość.

_Szajba_ napisał/a:
Jakoś nigdy się nie kryłem z tym, że palę trawę w internecie i jeszcze nikt mi nie wyważył drzwi w środku nocy


Nie twierdzę, że ktoś przez posty na forum, wyważy Ci drzwi, ale co byś się kiedyś nie przejechał ;) no, chyba że faktycznie palisz trawę tylko w internecie :D

Co innego przyznawać się do palenia, a co innego pisać o.. 'zielarkach' <rotfl3> w wiosce, ale spoko jedziesz na woodstock, jesteś pancur i prawo się Ciebie nie ima <ok>
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Po pierwsze irokez nie świadczy o tym, że jestem punkiem. Po drugie to prawo się mnie ima bardziej niż innych i dlatego np. nie hoduję sam. Zdrowy rozsądek podpowiada mi, że nawet znajdując mnie i moją wioskę, dalej nie będą wiedzieli, która z moich koleżanek jest wspomnianą "zielarką" i nie bardzo mogą cokolwiek zrobić w tym temacie. Nie chcę dyskutować na ten temat bo to bez sensu. Dla ciebie dziecinne jest moje podejście do tematu, dla mnie twoje. Za pewne prawda leży w złotym środku, ale raczej do niego nie dojdziemy bo ja dość uparty jestem.
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

zamuł zamula i tyle.
 
 
zamuł  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
Zdrowy rozsądek podpowiada mi, że nawet znajdując mnie i moją wioskę, dalej nie będą wiedzieli, która z moich koleżanek jest wspomnianą "zielarką" i nie bardzo mogą cokolwiek zrobić w tym temacie.


Chyba jednak nietaki zdrowy :-(
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Dobra, koniec tej zbrodniczej działalności. Wszystko zgłaszam do prokuratury!
 
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Nie przesadzajmy, przecież na Woodzie "zielarze" są prawie w co drugim namiocie... Jara bardzo dużo uczestników, piękny zapach czuć na każdym kroku, sporo osób zupełnie się z tym nie kryje i każdy zdaje sobie z tego sprawę, łącznie z psiarnią.
Mimo to o żadnych nalotach nie słyszałem, co najwyżej jakieś Woodstockowe niepotwierdzone legendy ;)
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Tasior, wygrau zawody <haha>
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Generalnie zamułowi chyba chodziło o art. 124 i art. 131 ustawy o Ochronie Przyrody. Tam jest o wypalaniu traw.
 
 
 
klystofer  
Rozkręca sie
Berbeć


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: Goa, Indie
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Zamuł skoro Ci tak to nie pasuje, to po co sie do tego odnosisz? Zapewniam, ze zadnej nauki z Twoich słów nie wyniosę, bo uwazam, ze nie masz racji. Nawet jesli podałbym tu swój telefon to ja o tym decyduje. I czy to dla Ciebie dziecinne mało mnie interesuje. Chyba, ze z centrali komisariatu kazali wam prowokować na forach -.-

P.S. Wiekszosci takich rozprujdup nie pasuje, ze sie otwarcie o pewnych rzeczach mówi, a jakbym siedział na Słodowej czy nad jeziorem i odpalił sobie obok nich bata, to zaraz jeden z drugim stają się pierwszymi ekspertami RP do spraw ziół i wielkimi miłośnikami.
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Tasior
Byłem świadkiem nalotu, zawinięcia oraz przetrzepania w tym również moich znajomych , ba u jednego nawet co nieco znaleźli ;) Nie są to zwykłe legendy, uwierz mi.
 
 
NieMamMydła  
Forumowy prawiczek


Wiek: 39
Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź, Kraków
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

W latach 2004 i 2005, kiedy to jechałem na Woodstock pociągami (woodstockowymi z Łodzi), gdzieś za Poznaniem wsiadała straż graniczna z wilczurami i powoli przeczesywała każdy wagon. W zeszłym roku jechałem woodstockowym z Krakowa i nic takiego nie miało już miejsca.
O przypadkach nagonki, przeszukiwania na samym polu nie słyszałem.
 
 
zamuł  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Azunoth napisał/a:
Zapewniam, ze zadnej nauki z Twoich słów nie wyniosę..
I czy to dla Ciebie dziecinne mało mnie interesuje.

Taka z Wami gadka.. patrząc na średnią wieku, osób wypowiadających się w tym temacie, można by oczekiwać nieco poważniejszego podejścia do tych spraw ale jak widać, im młodszy rocznik, tym później.. dojrzewa.

Azunoth napisał/a:

P.S. Wiekszosci takich rozprujdup nie pasuje, ze sie otwarcie o pewnych rzeczach mówi, a jakbym siedział na Słodowej czy nad jeziorem i odpalił sobie obok nich bata, to zaraz jeden z drugim stają się pierwszymi ekspertami RP do spraw ziół i wielkimi miłośnikami.


Nie mówię, że nie lubię i nie konsumuję, chciałem powiedzieć, że jeśli tego typu tematy są zakładane na ogólno dostępnym forum, to albo jest to prowokacja, nieważne czy policyjna, czy ktoś sobie jaja robi, albo też temat założyła, za przeproszeniem jakaś cip*a która nie potrafi sobie ogarnąć czegoś co jest wszędzie i na każdym kroku.. Bez znaczenia która opcja wchodzi tutaj w grę, to raczej nie powinno sie odpowiadać na takie tematy, a Wy sie wczuwacie i sypiecie, kto ma jakiego znajomego 'zielarza', 'alchemika' czy innego 'szamana' <rotfl3> <idiota>

Kozaczcie dalej, najlepiej nie ograniczajcie się do odpalania blantów nad jeziorem, ale palcie wszędzie, a im wiecej ludzi was wtedy zobaczy, tym większy prestiż, tym większe będziecie kozaki, a potem w razie czego, popłaczcie sie na komendzie i strzelcie z ucha waszych 'szamanów' od wspaniałych 'ziółek i naparów' a psiaki niech sobie nabijają statystyki i przy okazji wyjdzie kto jest rozprujdupa <idiota>

Tak więc Przemsławie Nowacki, aka Szajba, nakłaniaj swoją wspaniałą zielarkę, do wyjazdu na woodstock i może niech sobie odrazu jakąś flagę strzeli co będzie łatwiej do niej trafić ;)
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Szkoda mi słów. Jestes właśnie 100% rozprujdupa z mojego przykładu.

P.S. Ja własnie nie mam ochoty z Toba rozmawiac. I mój wiek jest jawny - Twojego nie ma, więc kończe sie tu odnosić do Twoich postów.
 
 
SzymonG  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Nie ma co popadać w skrajności, wiadomo że zakładanie tematu żeby się zapytać czy ktoś na woodstocku sprzeda mi zioło to głupota ale z drugiej strony nie ma co robić tematu tabu z zioła
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 02 Lip, 2014   

Jednakże większość osób złapanych na posiadaniu ziół wszelakich zawdzięcza to tylko i wyłącznie swojej głupocie, która powoduje u nich takie zachowania jak np zażywanie wywarów w pociągu. A potem wielkie zdziwienie jak zaliczą wpadkę.
No ale do tego momentu to są wielkie kozaki, a ktoś kto woli sobie zapalić w ustronnym miejscu nie przyciągając do siebie uwagi władz, to w ich mniemaniu "rozprujdupa".
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania