Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
DZIWNA SPRAWA :D
Autor Wiadomość
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

Sister Midnight napisał/a:
fajne rady dajecie, jak zobaczyłbym takiego nie ubliżając "karka" w koszulce z kucykiem to chyba bym jebła na plecy


O to chodzi sistałkę:D
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 28 Cze, 2014   

Sister Midnight napisał/a:
fajne rady dajecie, jak zobaczyłbym takiego nie ubliżając "karka" w koszulce z kucykiem to chyba bym jebła na plecy


No dokładnie, ja też :D Może jeszcze różową spineczkę-kokardkę niech sobie przyczepi na czubku głowy <rotfl3> ehh...
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Sob 28 Cze, 2014   

vin, no już bez przesadyzmu! Stop dżender! <haha>
 
 
 
andri_serocky  
Forumowy prawiczek
Seras

Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: Łowicz
Wysłany: Sob 28 Cze, 2014   

W ogóle to o co wam chodzi to ja nie wiem.:) Niech się ubiera jak chce. Niech wygląda jak chce. Jak to śpiewa Analogs w piosence Analogs Rules 'żeby być sobą nie musisz mieć symboli' Dla mnie gdybym go zobaczył. Nie pomyślał bym nic. Jeśli jedzie na woodstock ma w tym cel posłuchać dobrej muzyki, spotkać świetnych ludzi. Napić się 'dobrego' wina..:) Dla mnie każdy kto szanuje innego jest mile widziany w tym miejscu. Nie liczy się co masz na sobie, a w sobie;) :)) :))
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Tak w teorii jest. W teorii. W praktyce wychodzi tak, że każdy pieprzy, że chuj z wyglądem, a, niestety, jesteśmy wzrokowcami i to, co pierwsze przykuwa naszą uwagę to właśnie wygląd - ubiór, zadbanie, aparycja i, co też ważne, podobieństwo do nas.
 
 
 
andri_serocky  
Forumowy prawiczek
Seras

Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: Łowicz
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Nie zgodze sie z tym co mówisz. Bo mówisz o większości ludzi którzy mają w dupie tolerancje i skoro ktoś nam nie odpowiada pod względem wyglądu jest zły. Sam wiem o czym mówię bo do dziś zmagam się z brakiem tolerancji. Dlatego sam próbuje żyć według swoich zasad i wybacz ale JA nie oceniam według ubioru i wyglądu. Jestem z pochodzenia Ukraińcem i ostatnimi czasy ludzie mają wielkie ale do mnie jak się dowiadują. Z resztą często wcześniej też... Ale ostatnio najbardziej. Dlatego ja wyznaje zasadę dopóki nie poznam nie oceniam. Dla Ciebie jest to prostsze:) <haha>
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Ale tego, że jesteś Ukraińcem aż tak bardzo nie widać. Jak już to słychać. I to jest całkiem inna sprawa(dla mnie ogólnie dziwna, bo Ukraińcy wyżynali Polaków, Polacy Ukraińców, ale to już powinno być dawno za nami, imo).

I nie mówię o ludziach, którzy mają tolerancję w dupie. Ba! Nigdzie nie napisałam, że ktoś kto jest inny jest zły. Mówię o kwestiach psychologicznych (nie wierzysz, wczytaj się w temat). Tak człowiek jest skonstruowany i tak właśnie działa. A to, że zdarzają się sytuacje anormalne - np. taka jak Twoja -> ktoś Ciebie źle potraktował, bo jesteś inny, więc Ty działasz odwrotnie - nikogo nie oceniasz przez pryzmat tej inności, to są już wyjątki.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Ossie napisał/a:
Polacy Ukraińców


Zazwyczaj w odwecie za morderstwa przeprowadzane przez Ukraińców, i nigdy na taką skalę jak robiło to UPA (czytaj - Polacy nie zrobili zaplanowanego ludobójstwa).
 
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

To czy mi sie podoba łysy łeb czy dredy nie ma zwiazku z jakakolwiek tolerancja ludzie, mylicie pojecia...

SZACUNEK nalezy miec do kazdego czlowieka, czy to podobnego nam, czy skrajnie roznego, czy głupiego, czy madrego.

A tolerancję przywlaszczyło sobie jakies lobby na rzecz niewiadomo czego i sobie tym słowem szafuje. Jeśli moja koleżanka zdradzi jakis mój sekret, to nadal ja szanuje, nie zwyzywam jej, nie pobije i nie bede oczerniał. Ale moja tolerancja dla jej osoby znika, moze na zawsze. I to moja kwestia czy bede ja TOLEROWAŁ w swoim towarzystwie, czy nie. I nikomu nic do tego.
Podobnie jest z orientacja, przy której sie słowo to czesto ostatnimi czasy pojawia. Nic mi do tego, czy Ania całuje sie z Basia czy z Krzysiem. Tylko, jesli mi sie nie podoba to co robia, to sie odwroce, pojde sobie i nie bede tolerował ich obecności.
 
 
Qezzy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Ossie napisał/a:
Polacy Ukraińców


Zazwyczaj w odwecie za morderstwa przeprowadzane przez Ukraińców, i nigdy na taką skalę jak robiło to UPA (czytaj - Polacy nie zrobili zaplanowanego ludobójstwa).


Fakt, z drugiej strony wcześniej Hunowie masowo mordowali zamieszkujących te ziemie Gotów, a jeszcze wcześniej Homo Sapiens wyparli Neandertalczyków, którzy masowo mordowali mamuty, które to krwiożercze mamuty masowo zabijały drzewa i krzewy.
Koniec końców, wszyscy przeprośmy kamienie, bo one były tu pierwsze.

A tak serio, nie wolno winić wnuków za grzechy dziadków.
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Qezzy napisał/a:
A tak serio, nie wolno winić wnuków za grzechy dziadków.


A synów za grzechy ojców?
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Qezzy napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
Ossie napisał/a:
Polacy Ukraińców


Zazwyczaj w odwecie za morderstwa przeprowadzane przez Ukraińców, i nigdy na taką skalę jak robiło to UPA (czytaj - Polacy nie zrobili zaplanowanego ludobójstwa).


Fakt, z drugiej strony wcześniej Hunowie masowo mordowali zamieszkujących te ziemie Gotów, a jeszcze wcześniej Homo Sapiens wyparli Neandertalczyków, którzy masowo mordowali mamuty, które to krwiożercze mamuty masowo zabijały drzewa i krzewy.
Koniec końców, wszyscy przeprośmy kamienie, bo one były tu pierwsze.

A tak serio, nie wolno winić wnuków za grzechy dziadków.


Nie winię wnuków, jednak stawianie pomników ludziom odpowiedzialnym za takie czyny jest nie w porządku. Tak samo jak wieszanie ich portretów czy machanie ich flagami, a to się niestety dzieje -_-
 
 
 
Qezzy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Azunoth napisał/a:
Qezzy napisał/a:
A tak serio, nie wolno winić wnuków za grzechy dziadków.


A synów za grzechy ojców?


Na pewno matki za rozmiar piersi córek.

O ile Ukraińcy nie zaczną mi wypominać, że mój pra-cośtam-dziadek zabijał ich pra-cośtam-dziadków kozaków w czasie powstanie Chmielnickiego to i ja im niczego wypominać nie będę.

Edit:

@KazikHansen

Zgadzam się! Ale nie można patrzeć na cały naród przez pryzmat grupy niedouczonych pojebów. U nas w polsce też są pajace które sądzą że bycie prawicowym patriotą oznacza golenie łbów na łyso i tatuowanie sobie swastyk.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Tolerancja, srancja. Najważniejsze to życie zasadą "nie rób drugiemu co tobie niemiłe". Zgodzę się z Osą, że wygląd jest ważny dla każdego i kto mówi, że nie zwraca uwagi na wygląd,pierdoli kocopoły starając się być lepszym niż jest. Taki Kaliber44 wzbudza strach w ludziach, którzy są nie obyci z takim towarzystwem, a nawet i w takich co są pewnie wzbudza niepokój. Ja obracając się w podobnym towarzystwie (mam na myśli ludzi, którzy chodzą w dresach i kształtują swoje sylwetki na siłowni ) dalej pierwszy nie wyciągam ręki do im podobnych obcych. Kaliber - bez urazy, jakbyś ty podszedł do mnie i zagadał, to w nachy bym nie narobił i bym się nie odwrócił od ciebie, ale sam pierwszy nie podejdę.
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Też nie.
I to nie jest przepychanka, kto pierwszy wetknął komu patyk do oka. Chodziło mi o to, że okej, o historii trzeba pamiętać, jednak mimo wszystko zostawić ją za sobą. Na dobrą sprawę, okej, UPA wybijało naszych, więc nie lubimy Ukraińców. Rosja, Austria, Niemcy, Prusy (wiem, że to kraina historyczna w sumie) są be, bo nas trzymały w ryzach długi, długi czas. Anglia i Francja odwróciły się dupami, przy czym Anglia nas w sumie przehandlowała. Amełyka też na początku nie chciała nam pomóc, dopiero pod koniec włączyła się w wojnę. We Włoszech Mussolini wymyślił sobie faszyzm, więc gdyby nie on, może Hitler nie wpadłby na pomysł II WŚ. Białoruś ogólnie całe życie z Rosją, nawet w tym momencie chyba militarnie baaardzo są w stanie wesprzeć Mateczkę Rasiję. Irak i Iran i Afganistan to w ogóle ble, bo oni naszych żołnierzy wybijali. Afryka? No, byleby nie ta francuska. Och! I Australia chyba nic nam nie zrobiła. W sumie, miejmy za złe wszystkim i nikogo nie lubmy.


Nie wplątałam w rozmowę tolerancji. Nie ja.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Qezzy napisał/a:
Azunoth napisał/a:
Qezzy napisał/a:
A tak serio, nie wolno winić wnuków za grzechy dziadków.


A synów za grzechy ojców?


Na pewno matki za rozmiar piersi córek.

O ile Ukraińcy nie zaczną mi wypominać, że mój pra-cośtam-dziadek zabijał ich pra-cośtam-dziadków kozaków w czasie powstanie Chmielnickiego to i ja im niczego wypominać nie będę.

Edit:

@KazikHansen

Zgadzam się! Ale nie można patrzeć na cały naród przez pryzmat grupy niedouczonych pojebów. U nas w polsce też są pajace które sądzą że bycie prawicowym patriotą oznacza golenie łbów na łyso i tatuowanie sobie swastyk.


Tylko że tych "niedouczonych pojebów" jest całkiem sporo. Jeden taki zespół nawet grał na Woodstocku jedną z piosenek z czasów UPA (opowiadającą o UPA właśnie, że dzielnie służyła Ukrainie). I co gorsza, to nie jest zespół jakiś niszowy, tylko na Ukrainie bardzo popularny (niestety w Polsce także, ale nazwy nie wymienię, chociaż w tematach o tym zespole na tym forum już nieraz wyrażałem swoje negatywne zdanie).
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Qezzy napisał/a:
a jeszcze wcześniej Homo Sapiens wyparli Neandertalczyków


Akurat jestem świeżo po egzaminie z ewolucji. Dokształć się na temat wymarcia neandertalczyków. Poczytaj m.in. o specjacji i izolacji genetycznej :)

ed: A co do Ukraińców, to nie lubię, nawet jak poznam. Miałem rodzinę na Wołyniu. Nienawiść mam we krwi przekazaną.
 
 
 
Qezzy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Qezzy napisał/a:
a jeszcze wcześniej Homo Sapiens wyparli Neandertalczyków


Akurat jestem świeżo po egzaminie z ewolucji. Dokształć się na temat wymarcia neandertalczyków. Poczytaj m.in. o specjacji i izolacji genetycznej :)
.


Tu archeolog, swoje już poczytałem, popisałem i obroniłem ;)
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Jeżeli chodzi o Ukrainę, Rosję, Białoruś - sorry, ale to nie jest często kwestia tego, że im się nie chce nauczyć, a tego, że przez długie lata o pewnych rzeczach się nei mówiło.
 
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

O historii nie wolno nam zapominać!

Niemcy = holokaust
Ukraińcy = Wołyń
Ruscy = Katyń
Litwini = Ponary
(oczywiście to tylko przykłady i wielkie uproszczenie, ale nie mam czasu żeby wymieniać wszystkie ich "zasługi" dla naszego narodu)

Trzeba przypominać, trzeba im to wypominać i nie wolno pozwolić im wybielać historii.
Teraz przecież się okazuje, że biedny naród niemiecki padł ofiarą nazistów. Że większość niemców to była Hitlerowi przeciwna, wybrali go tylko przez pomyłkę i kochali żydów, a obozy były Polskie... Takie stwierdzenia, takie produkcje jak szwabskie "nasze matki nasi ojcowie", stawianie pomników Banderze i machanie flagami UPA, to wszystko jest pluciem w nasze twarze i na groby naszych dziadków.

Nie mówię że wszyscy są źli, ale ci którzy się od swoich ojców i dziadków nie odcięli i stanowczo nie potępili (a jest takich mnóstwo), są dla mnie osobiście wrogami ojczyzny.


(niezłe zboczenie z tematu :P )
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Także tego... kto chce warana ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group