Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Co warto zobaczyć?
Autor Wiadomość
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 07 Lut, 2014   

Na woodstock się nie jedzie tylko dla koncertów czy innych "atrakcji". Ja już przestałam sobie robić jakąkolwiek listę rzeczy, które bym chciała zobaczyć. Zawsze w głowie mam te 3 czy 4 koncerty na których najbardziej mi zależy i na nie idę. Dużo czasu zajmuje poznawanie nowych ludzi albo spotykanie się z ludźmi, z którymi często widuje się tylko raz w roku. No i do tego dochodzi alkohol, który czasem nie pozwala na pójście na koncert czy gdzieś, ale to już insza inszość <haha>
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pią 07 Lut, 2014   

vin napisał/a:
Na woodstock się nie jedzie tylko dla koncertów czy innych "atrakcji". Ja już przestałam sobie robić jakąkolwiek listę rzeczy, które bym chciała zobaczyć. Zawsze w głowie mam te 3 czy 4 koncerty na których najbardziej mi zależy i na nie idę. Dużo czasu zajmuje poznawanie nowych ludzi albo spotykanie się z ludźmi, z którymi często widuje się tylko raz w roku. No i do tego dochodzi alkohol, który czasem nie pozwala na pójście na koncert czy gdzieś, ale to już insza inszość <haha>


i picie, zwłaszcza picie :D
 
 
Quentin  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Łowicz
Wysłany: Śro 12 Lut, 2014   

Polecam przede wszystkim przyjechać parę dni wcześniej i na spokojnie się rozłożyć i zapoznać z Kostrzynem :) Zobaczyć warto wszystko, niestety jest to fizycznie, podejrzewam, że psychicznie też, niemożliwe. Dla żółtodziobów polecam podłączyć się do 'weteranów' przystanku - oni wszystko pokażą, objaśnią co i jak i jeszcze wytłumaczą o co w tym całym bałaganie chodzi. Warto chodzić wszędzie, łącznie z poznawaniem nowych ludzi przez bezpośrednie do nich podchodzenie :) 99% uczestników imprezy jest niezwykle przyjaźnie nastawiona i otwarta na nowe znajomości, szczególnie jeśli łączy się to z %%% :) Ruiny wcale nie są tak daleko, od mcdonalda rzut beretem na drugą stronę ulicy, a stamtąd już parę kroków dzieli nas od przekroczenia granicy - tam też całkiem fajnie. No i jest basen o którym na szczęście dużo osób nie wie :) Można się schłodzić i odpocząć po ciężkim dniu (w upały 2013 był zbawieniem). Możliwości jest wiele ;) A co do wstawania ze słońcem to zdecydowanie wolę witać je jak przetrzymam całą noc a to się zdarza nader często :)
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 13 Lut, 2014   

Co do przedmówcy, racja z tym przetrzymaniem nocy. Bardzo fajnie się śpi pod jakąś plandeką gdy już słoneczko fajnie świeci. Bądź co bądź ale sierpniowe noce w KNO czasem dają w kość. Wracając do głównego tematu, nie polecam robienia planów lecz wyznaczenie sobie naprawdę rzeczy koniecznych do zobaczenia, jedna rzecz na dzień. Natomiast warto szczegółowo zapoznać się z lineupem, eventami i innymi szopkami które mają miejsce na PW. Warto mieś przy sobie weteranów i nie spędzać całego dnia zachlewając się przed własnym namiotem, polecam zachlewać się mobilnie :)
 
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Pierwszy raz bylem bez domku,oj zmarzlo sie troche,ze nawet piwo nie grzalo niee ,co do ruin,warto sie wybrac,jesli ktos nie byl
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Tyle lat jeżdżę i nigdy ani ruin, ani jeziora, nawet nie wiem gdzie jest Tesco :P Ale nawet nie bardzo mi zależy. 3 lata temu pierwszy raz zobaczyłem gdzie jest Gucio. Rzadko się ruszam poza pole a, a i na polu niewiele widzę. Ludzie wokół mi wystarczą
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

[quote="_Szajba_"Tyle lat jeżdżę i nigdy ani ruin, ani (...)[/quote]

Szajba, tu nie chodzi o jakieś tam ruiny, tu chodzi o nieodbudowane od wojny światowej stare miasto w średniowiecznym układzie. Pozostały jedynie ulice i fundamenty domów bo wszystko inne ruscy zrównały z ziemią w 1945-ym.

Odkąd odwiedziłem "średniowieczny" Głogów, gdzie Stare Miasto ostatnio "odbudowano" po wojnie w latach 90ych i przypomina mi plastikowy Woodstkokowy Lidl - szanuję decyzję władz Kostrzyna by poczekać.

A wyobraźnia czyni cuda: widzisz zaniedbane łąki a wyobrażasz sobie pierzeje renesansowych kamienic, jak w niedalekim Kożuchowie - nietkniętym wojną - któren pozostaje dla mnie wzorcem w kwestii jak traktować szwabską marchię w naszych czasach niespokojnych.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Widzisz - ty odczuwasz radość z oglądania takich rzeczy, a ja nie. Pod tym względem jestem wypranym z uczuć skur....... bo mam głęboko w d... zabytki i ładne widoki. Ja czerpię przyjemność z bardziej socjalnych aspektów tej imprezy a nie historyczno architektonicznych czy jak im tam.
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

tak bywa, świat ostatnio okrutny w swym zwyczajnym przesłaniu, co mi kiedyśtam lewizor pokazał u koleżanki nad ranem. , współczuję i wogóle.

Ale - jeśli ktoś mało co z charakteru i niewiele z wyglądu; za to z wyobraźni trochę - warto se ruiny we wkoszczyniu poobglądać przy okazji
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Na szczęście jestem przesympatycznym przystojniakiem, więc mi wyobraźnia nie potrzebna :D
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

wiemy, wiemy ale nie za każdym razem zazdrościmy (że się tak wyrażę w pluralis majestatis)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania