Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
KULT
Autor Wiadomość
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 16 Mar, 2014   

malkontent napisał/a:
Wracając do tematu Kult sam będzie chciał zagrać dla nas i w końcu zagra.

O ile dobrze wiem, to Kult już chciał zagrać na Woodstocku, ale tym razem organizatorom to było nie po drodze.
 
 
 
again  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Lut 2014
Posty: 39
Skąd: skontowni
Wysłany: Nie 16 Mar, 2014   

Bardzo, bardzo bym ich chciała. Na koncercie unplugged byłam, więc muszę jeszcze zaliczyć ich z prądem, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że gdyby Kazik był z 30 lat młodszy, to bym brała.
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Pon 17 Mar, 2014   

Może inaczej Kult zrobi przede wszystkim Nam czyli uczestnikom przystanku przyjemność grając koncert na W niż sobie. Bo w ciągu swojej dłuugiej kariery grali "sporo" i na różnych scenach z różnym "zestawem" i różną ilością publiczności. Odczucia Kultu z (ewentualnego) Wooda są powiązane jak My ich tam przyjmiemy :)) A pytanie czy sekcja marzenia przeistoczy się w pewniaka - ciężko powiedzieć może nie w tym roku ( :cool: ???) ale kto wie za rok dwa ;))
 
 
izabytom1234  
Coś już napisał

Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 18 Mar, 2014   KULT

Siema ,
Koncert Kultu na Przystanku to marzenie , ale nie wydaje mi się zeby były na to szanse . Organizatorzy raczej nie kwapią sie z zaproszeniem , a szkoda
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 18 Mar, 2014   Re: KULT

izabytom1234 napisał/a:
Siema ,
Koncert Kultu na Przystanku to marzenie , ale nie wydaje mi się zeby były na to szanse . Organizatorzy raczej nie kwapią sie z zaproszeniem , a szkoda


Organizatorzy zapraszali Kult wielokretnie, ostatnim razem nawet Kazik postanowił dostosować do Woodstocku swój urlop, mimo to w ostatniej chwili powiadomiono zespół, że nie jest już brany pod uwagę...
 
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

Godzinę temu oficjalny fanpage Woodstocku wrzucił na fb piosenkę Kultu... wszyscy oczywiście w komentarzach spekulują, czy to jakaś zapowiedź. Oby!
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

Przekonamy się pojutrze albo za tydzień ;))
 
 
Cyman!  
Coś już napisał

Wiek: 37
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: TCV
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

Wolę nie wierzyć w ich występ na Woodstocku i być zaskoczony przy ewentualnym ogłoszeniu w audycji w Trójce... ;)
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

Elsanka napisał/a:
Godzinę temu oficjalny fanpage Woodstocku wrzucił na fb piosenkę Kultu... wszyscy oczywiście w komentarzach spekulują, czy to jakaś zapowiedź. Oby!

Wątpię, piosenki Kultu były wrzucane niejednokrotnie i nigdy nic grubszego się z tym nie wiązało. Owsiak po prostu ma stare nagrania. Tak samo w tym roku jeszcze było, kiedy wrzucili piosenkę KSU - nic z tego nie wyszło. Polecam się zbytnio nie ekscytować.
 
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 28
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

Pojutrze nic nie będzie podobno ogłaszane, a za tydzień ma być ogłoszona "wielka gwiazda o którą starają się od 3 lat" Nie wiem czy Polska czy zagraniczna. Wiem tyle, że zażyczyli sobie 75 piw. I to mi w sumie nie pasuje do Kultu bo oni przed wejściem na scenę nie mogą mieć przekroczonego jakiejś tam ilości promili. No ale po koncercie to już inna sprawa więc trzymajcie kciuki :D
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

Jeśli ma to być "wielka gwiazda o którą starają się od 3 lat" to myślę, że Kult odpada. Już raz chcieli grać, ale organizatorzy festiwalu odmówili. No i myślę, że w ogóle niewiele jest polskich zespołów, które trzeba by było 3 lata namawiać na zagranie na PW. Plus te piwa. Znając życie to będzie jakaś hamerykańska gwiazda roka. Może Irom Maiden, Judas Priest abo coś takiego :)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

Ja tam obstawiam Offspring, Kult gra już na Jarocinie w tym roku :)
 
 
 
darrek88  
Rozkręca sie

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 101
Skąd: Leszno
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

Zależy jakie to piwo, bo jak Guinness to jest szansa na Flogging Molly. :D
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

Oczko66617 napisał/a:
Pojutrze nic nie będzie podobno ogłaszane, a za tydzień ma być ogłoszona "wielka gwiazda o którą starają się od 3 lat" Nie wiem czy Polska czy zagraniczna. Wiem tyle, że zażyczyli sobie 75 piw.


Black Label Society albo Motorhead <marzy>
 
 
Guzoo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 07 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

Dla Kazika moglbym zrezygnowac z kazdego innego koncertu na Woodzie. Ale kwestia dogadania sie z Jurkiem bedzie CIEZKA. Kazik jest artysta ktory nie pozwoli na minmalizacje jego koncepcji. A wiadomo żeby uslyszec najlepsze kawałki Kultu czy KNŻ potrzebowalibysmy wiecej niz ,,ostatniego koncertu dnia, nad ranem" poniewaz jego dyskografia jest obszerna a tych wisienek na torcie jest od chu...steczki.
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 10 Kwi, 2014   

Fanpage Kultu na Facebooku napisał/a:
20/07/2014 Jarocin, Festiwal


KNŻ raczej browarów nie zamawia, więc maybe next year
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014   

Dlaczego jeden z najlepszych zespołów w Polsce nie zagrali przez tyle lat na wood? Jakaś przyczyna jest i tego się nie dowiemy. Dla mnie od dawna jest wiadome, że takie zespoły jak Piersi z kukizem czy KNŻ nie wystąpią na wood. Odpuściłbym sobie na waszym miejscu.
 
 
Cyman!  
Coś już napisał

Wiek: 37
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: TCV
Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014   

Jeśli nie wiadomo o co chodzi – to chodzi o pieniądze. Kult bez wynagrodzenia (a polscy wykonawcy chyba nadal grają za free) pewnie zagrać nie chce i tu w jakimś stopniu jest problem. Chyba. Bo w długości występu raczej nie, skoro dwa lata temu zagrali w Opolu tylko 50 minut, czyli można. Ale nie przestaje mnie dziwić, że wolą grać po juwenaliach, albo takich miastach (bez urazy) jak Rymanów, Ozimek, Kozienice czy Pakość niż przed wielotysięczną publicznością na Przystanku Woodstock...
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014   

Jeśli nie wiadomo o co chodzi – to chodzi o pieniądze. Zapewne i tak jest ale wg mnie nie jest to jedyny "problem" ws koncertu na PW. Jednak o tym wiedzą tylko organizatorzy i Kult :)) A koncerty? Fakt grają tam gdzie dają kasę (to ich praca). Koncert na PW? Nie raz były "przymiarki" ale wszytko kończyło się na niczym.
kijana napisał/a:
"Odpuściłbym sobie na waszym miejscu"

Fakt coroczne wałkowanie tych samych zespołów jest męczące :)) ale jak widać dla niektórych marzenia się nie spełniają lub/i nie zmieniają ;))
 
 
izabytom1234  
Coś już napisał

Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014   

Siema
Nie wydaje mi sie zeby chodziło o kase , myslicie ze zaden ze sponsorów by nie wyłożył na Kult ? Dlatego wątpie zeby to było powodem nie grania Kultu na PW
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014   

Kult miał już grać, ale Owsiak nie przystąpił na warunki jakie postawił Kazik (temat był już wałkowany milion razy). A warunkiem występu był występ El Dupy, Kazika na Żywo i Kultu, w ramach jakiegoś tam jubileuszu (a być może nawet nie warunkiem, tylko sugestią?). Kazik miał już zaplanowany urlop tak, żeby mógł dotrzeć na Woodstock, ale zrobiono mu psikusa i powiedziano, że nie jest brany pod uwagę.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group