Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vin
Śro 23 Kwi, 2014
Iron Maiden
Autor Wiadomość
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Czw 21 Lis, 2013   

Zespół to każdy, który zgodzi się na granie bez udziału w dochodzie z biletów, czyli tak naprawdę większość :)

Tylko który sponsor wyłoży hajs na gażę dla takiego Iron Maiden (pewnie koło miliona bucksów) nie ściągając przy tym na festiwal dodatkowych ludzi ;p
 
 
 
Glaniasta  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 40
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 22 Lis, 2013   

ale przecież chodzi o to, żeby festiwal się rozrastał i przyciągał coraz więcej ludzi. także taki "Koncert Niespodzianka" jest raczej niemożliwy :P
 
 
Sensej  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 6
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: Nie 12 Sty, 2014   

Mało realne szanse, na Sonisphere było na samym Iron Maiden 40 000 ludzi, podobnie było potem w Łodzi, ludzi ni stać w Polsce by jeździć na drogie koncerty.

Kilka powodów dl których Iron Maiden na Woodstocku powinniśmy wcisnąć między marzenia:

1. Zespół o takiej sławie bardzo ciężko byłoby nakłonić do koncertu na DARMOWEJ imprezie. Iron Maiden już niejednokrotnie pokazywali swoją pazerność na pieniądze, a szczególnie Bruce Dickinson. Nie chcę ich w żaden sposób hejtować czy coś bo sam się na nich wychowałem, ale przez lata gdy oddawali koncerty ich legenda utrzymuje się wciąż na topi heavy metalu. Dlatego zespół o takiej przeszłości i będący wciążnajwiększą z legend nie da tak łatwo namówić się na tego typu imprezę.

2. Wielu ludzi obawia się powtórki z Prodigy. Nie wiem czy wszyscy pamiętają ale przed koncertem Prodigy i w jego trakcie była wojna o barierki. Owsiak się opierał i ich nie postawił a artysci zaczeli krotko mówiąc łapać wkurw bo ludzie zaczeli szaleć. Nie wspomne już o masie ludzi która się zjechała tylko na ten koncert. W wyniku tego było setki przypadków kradzieży, pobić tysiące spin ,a nawet słyszało się o kilku gwałtach na paniach. Dlatego właśnie koncerty tego typu artystów są biletowane i dokładnie strzeżone.

3. W 2014 roku trasa Iron Maiden, znacząco rórni sie od tych z 2012 i 2013. W tym roku IM mają bardzo krótka trasę w której chcą odwiedzić głównie państwa w których nie były w poprzednich latach (oficjalne info z ironmaiden.com).

Jak wyżej napisałem na przykładzie Prodigy. Uważam ze sciągnięcie tu Iron Maiden spowodowałoby wielki zjazd kindermetali i innych podobnych sezonowych fanów. Wbrew pozorom mamy tu w Polsce a takze w Niemczych czy w Czechach naprawde mase fanow, ktorzy zjechaliby sie na darmowy koncert "legendy". koszty dojazdu kosztami ale darmowy koncert gdzie zazwyczaj kosztuja od 250zl wzwyz jest idealna okazja do odsluchania ich. Nie wiem jak wy ale ja nie mam zamiatu bez przerwy pilnowac obozu i bac cie ze cos mi zginie tylko dlatego ze Iron Maiden przyciagnie mi pol miliona dodatkowych osob.

Osobiscie uwazam ze tego typu zespol nadaje sie tylko na kontrolowane i biletowane imprezy, bylaby za duzo rozroba jezeli by ich sciagneli na Woodstock.
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Nie 12 Sty, 2014   

Zaraz zaraz, impreza jest darmowa dla nas, widzów. Zespoły, w zdecydowanej większości, normalnie otrzymują honorarium i to nie małe, szczególnie jak Carlsberg sypie kasą.
 
 
Sensej  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 6
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: Pon 13 Sty, 2014   

Dobrze o tym wiem mowiac darmowa mialem na mysli impreze nie biletowana
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Pon 13 Sty, 2014   

Byłem kiedyś na koncercie Iron Maiden i stanowczo nie polecam chodzenia na takie nienormalne koncerty :/ było to około 15 lat temu w londynie, byłem wtedy jeszcze bardzo młody. Tato zabrał mnie na koncert, bo zawsze był fanem tej muzyki. Pamiętam,że bilety były bardzo drogie ale jakoś udało mu się je zdobyć i był z tego powodu niezmiernie szczęśliwy. Weszliśmy na salę kiedy zaczynał się koncert, ale było zupełnie inaczej niż się spodziewałem... Gitarzyści byli tak pijani, że ledwo trzymali się na nogach, nie mówiąc już o graniu, czego zupełnie nie byli w stanie robić. Perkusista, najwyraźniej naćpany, niemelodyjnie uderzał w bębny, bez żadnego rytmu. A najgorszy był z tego wokalista, który ledwo trzymając się na nogach zaczął obelżywie obrażać publiczność, a następnie jął się krztusić na i obwicie zwymiotował na scenę. Cała widownia była zgorszona, ale to nie koniec. Kiedy tylko skończył wymiotować ściągnąć spodnie i patrząc z pogardą na publiczność zaczął oddawać na nią mocz. Tego było za wiele, wszyscy wyszliśmy z sali koncertowej, a zespół po 20 minutach 'występu' wrócił za kulisy. Co najgorsze organizator koncertu nie zwrócił pieniędzy za bilety, więc za to żałosne widowisko musieliśmy zapłacić ponad 100zł. Cały ten incydent został zatuszowany, ale przestrzegam was przed chodzeniem na tego typu koncerty. Dlatego właśnie nie życzę sobie Iron Maiden na Woodstocku. Pozdrawiam
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Pon 13 Sty, 2014   

Więc nie rozumiem, jaką to dla nich miałoby stanowić przeszkodę. Dostaną swój hajs? Dostaną. A przy okazji zagrają dla największej publiczności w swojej karierze.
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pon 13 Sty, 2014   

Prawdopodobnie musiałyby być barierki.
 
 
Sensej  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 6
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: Wto 14 Sty, 2014   

Na 100 procent musiałyby być barierki, a że wszyscy wiedzą o upartości Pana Jurka co do tej sprawy rezultatu można się domyśleć.
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 13 Lut, 2014   

info z dzisiaj: IRON MAIDEN PRZYJEDZIE DO POLSKI. Jutro szczegóły, a nuż się potwierdzi plotka.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 13 Lut, 2014   

ale by było <rotfl3>
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 13 Lut, 2014   

Ja słyszałem że w czerwcu w Poznaniu. I bardziej mi na to wygląda, bo Owsik zwykł największe gwiazdy ogłaszać w audycji.

edit:
Na ich stronie na razie część koncertów podana ale od 31 maja do 6 lipca więc ten czerwiec bardziej pasuje.
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 13 Lut, 2014   

Problem pozwolę sobie nazwać "syndromem The Prodigy", powraca on jak bumerang z każdą dużą kapelą. Moja solucja jest prosta leczy mało prawdopodobna w rzeczywistym użyciu. Można ogłosić "niespodziankę" i tyle. Byłby to cios wymierzony w fanów konkretnej kapeli, jednak woodstock nie ściągałby sezonowców.
 
 
 
Czesiek  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 107
Skąd: Borek Szlacheki
Wysłany: Pią 14 Lut, 2014   

Kefir napisał/a:
Ja słyszałem że w czerwcu w Poznaniu. I bardziej mi na to wygląda, bo Owsik zwykł największe gwiazdy ogłaszać w audycji.

edit:
Na ich stronie na razie część koncertów podana ale od 31 maja do 6 lipca więc ten czerwiec bardziej pasuje.


Koncert ma być w Poznaniu, pewnie na przełomie maja i czerwca.
http://poznan.naszemiasto...77bf0f451,1,3,5

Teoretycznie nie wyklucza to koncertu na Woodstocku (patrz Machine Head w 2012), ale coraz mniej wierzę w to że przyjadą do Kostrzyna.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 14 Lut, 2014   

...a ja mam jakieś dziwne wrażenie, że mogą być na PW...
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 14 Lut, 2014   

Ale fajnie, znowu Poznań odwiedzę :)
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 14 Lut, 2014   

24 czerwca będą w Poznaniu :)
info z ich fp
 
 
 
Starek  
Forumowy prawiczek
Jem muzykę

Wiek: 30
Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: inąd
Wysłany: Pią 14 Lut, 2014   

wiadomo po ile będą bilety na Ironów w poznaniu ?
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pią 14 Lut, 2014   

Kiedyś na pewno.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 14 Lut, 2014   

Mogę w tym roku przekoncertować swoje urodziny. :))
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 14 Lut, 2014   

...pewnie z 200...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga