Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vin
Śro 23 Kwi, 2014
Iron Maiden
Autor Wiadomość
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sob 02 Lis, 2013   

Najlepsze wyjście: zaprosić Ironów. jak się zgodzą nikomu o tym nie mówić. Dopiero przed samym występem dać znać, że na scenę wejdą IM. Ale to raczej niemożliwe żeby się nic nie wydało.
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 02 Lis, 2013   

KACZMAR napisał/a:
Najlepsze wyjście: zaprosić Ironów. jak się zgodzą nikomu o tym nie mówić. Dopiero przed samym występem dać znać, że na scenę wejdą IM. Ale to raczej niemożliwe żeby się nic nie wydało.


i to by było najlepsze:D koncert niespodzianka
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Nie 03 Lis, 2013   

KACZMAR napisał/a:
Ale to raczej niemożliwe żeby się nic nie wydało.


wydało, czy nie wydało - jeśli informacja nie będzie oficjalnie potwierdzona, to i tak powinno być git.
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Pon 04 Lis, 2013   

zlowieszczy4 napisał/a:
Kim jestesmy aby zabraniac ludziom przyjazdu na wooda? ludzie ogarnijcie sie troche zamiast rzucac sraka na lewo i prawo.


Nikt tu nie mówi o zabranianiu komukolwiek, tylko o wpływaniu na skład i liczebność publiki doborem zespołów, co uważam za najlepszą formę łagodzenia negatywnych skutków darmowości festiwalu.

KACZMAR napisał/a:
Najlepsze wyjście: zaprosić Ironów. jak się zgodzą nikomu o tym nie mówić. Dopiero przed samym występem dać znać, że na scenę wejdą IM.


Nieeee, to byłby szczyt chamstwa wobec tych tych fanów Iron Maiden, których na biletowane koncerty tego zespołu nie stać ;p
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 04 Lis, 2013   

Taka niespodzianka jest niemarketingowa i pewnie się nie wydarzy. :)
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pon 04 Lis, 2013   

Sal_P napisał/a:
zlowieszczy4 napisał/a:
Kim jestesmy aby zabraniac ludziom przyjazdu na wooda? ludzie ogarnijcie sie troche zamiast rzucac sraka na lewo i prawo.


Nikt tu nie mówi o zabranianiu komukolwiek, tylko o wpływaniu na skład i liczebność publiki doborem zespołów, co uważam za najlepszą formę łagodzenia negatywnych skutków darmowości festiwalu.

KACZMAR napisał/a:
Najlepsze wyjście: zaprosić Ironów. jak się zgodzą nikomu o tym nie mówić. Dopiero przed samym występem dać znać, że na scenę wejdą IM.


Nieeee, to byłby szczyt chamstwa wobec tych tych fanów Iron Maiden, których na biletowane koncerty tego zespołu nie stać ;p

Żaden szczyt chamstwa, nikt im tam nie zakazuje być. Jak na razie to i tak najlepsze wyjście z sytuacji gdy ma grać jakaś naprawdę duża legenda.
 
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Wto 05 Lis, 2013   

Pietrucha napisał/a:
Żaden szczyt chamstwa, nikt im tam nie zakazuje być. Jak na razie to i tak najlepsze wyjście z sytuacji gdy ma grać jakaś naprawdę duża legenda.


No jak to nie? To jeden ch*j czy się formalnie zakaże, czy się zwyczajnie nie da możliwości przyjechać ;p

No i uwaga Niez jak najbardziej słuszna.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 05 Lis, 2013   

Ale tłumaczyli Ci już, że tu nikt nie ma zakazu. a możliwość przyjechania jest zawsze, nawet tego samego dnia jakby ogłosili. Jest możliwość jazdy w ciemno na Woodstock, jest możliwość uzbierania na koncert płatny, który przeważnie jest pół roku wcześniej ogłaszany (nie wierzę, że w pół roku nie da się 200zł uzbierać, ja na pierwszy wyjazd do Pragi żeby uzbierać, ograniczyłem piwo i fajki i się dało).

A koncert niespodzianka, to bardziej byłby ukłon w stronę Woodstockowiczów, którzy przyjeżdżają mimo wszystko, a nie żadna krzywda w stronę fanów.

W ogóle to nawet jeśli, to z jakiej racji się mają ludzie przejmować tymi, którzy się dowiedzą w dniu ogłoszenia i nie będą mogli przyjechać?
 
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Wto 05 Lis, 2013   

Na prawdę myślicie że ściągną Iron Maiden, które jakby nie było jest dość dużą legendą i na pewno ściągnie spore tłumy? Nie wydaje mi sie. Bo niby dlaczego ani w tym roku, ani w zeszłym nie było zespołu formatu Prodigy? Owsiak by chciał i mógłby teraz ściągać legendy, ale doskonale sobie zdaje sprawę że nie są w tym momencie gotów na ponowne przyjechanie 700tys czy więcej ludu. Ani miejsce do tego sie nie nadaje.

Fajnie by było zobaczyć Iron Maiden czy inne legendy, ale moim zdaniem przez najbliższych kilka edycji zespoły będą tak dobierane żeby zachować tą bezpieczną granicę około 500tys. uczestników.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 05 Lis, 2013   

No ja unu cały czas do tego wracam właśnie ;) 500-600 tysi to maxymalna przepustowość chyba. I tak wtedy jest tłok w diabły.
 
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 05 Lis, 2013   

unu, Odsyłam do rozsądnych argumentów KazikHansen i dyskusji poniżej w starszym temacie:

http://uctok.com/topics88/iron-maiden-vt4676.htm

Ja ciągle powtarzam, że ze wszystkiego można i raczej wyciąga się wnioski, takie by np. przy następnym wielkim zespole, lepiej wszystko zaplanować, a nie unikać organizacji takiego koncertu ;)
Tak zupełnie na chłodno do tego podchodząc: no musi być jakiś grzmot na jubileusz PW Właśnie coś tego pokroju. Niekoniecznie IM, ( oczywiście to dla mnie najlepsza opcja ;>) ale coś tej rangi.
 
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Śro 06 Lis, 2013   

kometta napisał/a:


Ja ciągle powtarzam, że ze wszystkiego można i raczej wyciąga się wnioski, takie by np. przy następnym wielkim zespole, lepiej wszystko zaplanować, a nie unikać organizacji takiego koncertu ;)


Ale tu chodzi przede wszystkim o to o czym napisał Jasiek, o przepustowość tego miejsca. W tym momencie to miejsce nie spełnia warunków aby bezpiecznie mogło się tam bawić 800 czy 900tys. ludzi. Tu chodzi o względy bezpieczeństwa. Już teraz podczas koncertów głównych gwiazd drogi ewakuacyjne są zapchane. A co by było gdyby przyjechało nawet te 300tys. ludzi więcej?

I żeby było jasne, bardzo chciałbym Iron Maiden na PW. Ba, moim ogromnym marzeniem jest AC/DC. Ale zdaje sobie sprawę z tego że o ile oni byliby wstanie ich ściągnąć, o tyle nie jest to realne w tym miejscu i bez zmian organizacyjnych.

Wszystko jest fajnie jak impreza się rozrasta i rozwija, ale trzeba pamiętać że na PW nie ma bramek, nie ma ochrony sprawdzającej co uczestnicy wnoszą na teren imprezy. Im większy tłum, im impreza będzie przyciągała więcej "ciekawskich", tym łatwiej o jakiś nawiedzeńców którzy nie przyjadą tu żeby słuchać muzyki i bawić sie ze znajomymi.
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Śro 06 Lis, 2013   

KACZMAR napisał/a:
Najlepsze wyjście: zaprosić Ironów. jak się zgodzą nikomu o tym nie mówić. Dopiero przed samym występem dać znać, że na scenę wejdą IM. Ale to raczej niemożliwe żeby się nic nie wydało.

kurde, choćbym nie wiem ile myślał to takiego czegoś bym nie wymyślił. powodzenia w dalszym bujaniu w obłokach <rotfl3>
na jakieś 99% IM nie zagrają bo a) Owsiak po prodigy nie zaprasza już takich międzynarodowych gwiazd, a Ironi to legenda heavy metalu, więc na ich darmowy koncert zjechałoby się kilkaset tysięcy dodatkowych ludzi. b) za koncert prawdopodobnie policzyliby sobie dużo kasy. no i uwaga, co NAJWAŻNIEJSZE c) W ostatnich latach na Woodstocku grają coraz bardziej zróżnicowane zespoły. Zagra już Accept, więc szanse na to, że do obok nich wystąpią jeszcze IM są bliskie zeru, ponieważ oba zespoły grają dość podobnie
No ale w sumie dzisaj wieczorem Jurek ma ogłosić kolejną gwiazdę tego Wooda. A nóż widelec to będą oni <haha>
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 06 Lis, 2013   

nie mam pleców napisał/a:
Owsiak po prodigy nie zaprasza już takich międzynarodowych gwiazd, a Ironi to legenda heavy metalu, więc na ich darmowy koncert zjechałoby się kilkaset tysięcy dodatkowych ludzi.


no tak, bo takie Skid Row, to tylko podwórkowe granie, zupełnie nieznane w świecie ;P
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Czw 07 Lis, 2013   

kometta napisał/a:
nie mam pleców napisał/a:
Owsiak po prodigy nie zaprasza już takich międzynarodowych gwiazd, a Ironi to legenda heavy metalu, więc na ich darmowy koncert zjechałoby się kilkaset tysięcy dodatkowych ludzi.


no tak, bo takie Skid Row, to tylko podwórkowe granie, zupełnie nieznane w świecie ;P


Nie no, wiadomo, że na Woodstocku pojawia się wiele bardzo znanych zespołów, choćby Anthrax w zeszłym roku. Tylko, że Iron Maiden jest zdecydowanie większą legendą niż Skid Row. Zespół przyciągnął by zdecydowanie więcej publiki. A jednodniowy zjazd fanów IM z całej Europy raczej nie odbiłby się pozytywnie na atmosferze PW.
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 07 Lis, 2013   

jak dla mnie wątek naturalnie padł, bo wiadomo, że nie zaproszą trzeciego z tego samego nurtu.
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 07 Lis, 2013   

Ingenue napisał/a:
jak dla mnie wątek naturalnie padł, bo wiadomo, że nie zaproszą trzeciego z tego samego nurtu.


Życie mnie nauczyło, że nie istnieje coś takiego jak "oczywista oczywistość: ;>
 
 
 
Kaśków  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 07 Lip 2013
Posty: 20
Skąd: Suszec
Wysłany: Pon 18 Lis, 2013   

Byłoby cudownie !
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Wto 19 Lis, 2013   

Powiem tak. Już coś podobnego pisałem ale gdyby były też 3 zespoły to by było zajebiście! Skid Row , Accept i Iron Maiden na jednej scenie... Może ciężko by to spełnić ale Jurek pokazał kiedyś że potrafi coś takiego zrobić więc tylko czekajmy.
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Śro 20 Lis, 2013   

Może lepiej przenieść to do marzeń, przynajmniej póki co? To, że Jurek coś puścił w radiu i spytał, czy chcielibyśmy to usłyszeć na Woodstocku IMHO nic nie znaczy. Plota to by była, jakby gdzieś padła informacja, ale bez oficjalnego potwierdzenia.
 
 
 
pietropavlovsks  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 21 Lis, 2013   

IMO jest tylko jeden sposób, by kapela tego kalibru zagrała na PW. "Koncert niespodzianka" - nazwa wykonawcy ogłoszona na godzinę-dwie przed koncertem z dużej sceny. Czyli ukłon nie dla fanów konkretnej kapeli, a dla ludzi, którzy przyjeżdżają na Woodstock jako taki. I wtedy dzikich tłumów nie będzie.

Pytanie który zespół zgodzi się na takie warunki... ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group