Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vin
Śro 23 Kwi, 2014
Iron Maiden
Autor Wiadomość
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 10 Paź, 2013   

kometta napisał/a:
I po wtóre, jeśli organizatorzy ściągnęliby IM, to nie odbyłoby się to ot tak, bez żadnej rozsądnej organizacji.

Nie ma rozsądnej organizacji bez selekcji, jest tylko "robimy co możemy".
 
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 10 Paź, 2013   

czyli Twoim zdaniem kometta, Owsiak spieprzył sprawę z Prodigy? Mi się podoba obecna konwencja festiwalu, nie chciałabym barierek, 7-metrowej sceny i ochrony z prawdziwego zdarzenia, nie chciałabym rozbijać się poza terenem festiwalu, bo nie było już miejsca (a już teraz jest problem kiedy przyjedzie się za późno), nie chciałbym stać w kolejce po wszystko jeszcze dłużej, bo wtedy pół doby stałbym w kolejce. No i przy okazji zauważcie jakie są wyniki głosowania na złotego bączka (tzn. były) kilka pierwszych miejsc zajmują polskie zespoły i wydaje mi się, że nie wynika to z realizmu glosujących 'bo oni i tak nie przyjadą' tylko z tego, że tak off line wystarczy nam do szczęścia T.love i kilka nieCarlsbergów.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 10 Paź, 2013   

Rzeczywiście popłynęła.

Będziemy się chcieli zgadać z kimś z wioski na piwko i będzie mówił przez telefon: ale ja się właśnie dopchałem pod scenę pod Gorzowem,a wczoraj Ironi grali i dźwięk właśnie do nas dociera. :D

A wszystkie miasta w powiecie mimowolnie zostałby wciągnięte jako pole namiotowe PW :P
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 10 Paź, 2013   

gdzie jesteście? na zachód od Jezusa ze Świebodzina, mamy koszulki IM, na pewno zobaczysz.
Plus prowizoryczna autostrada z małej sceny na dużą
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Czw 10 Paź, 2013   

A co by było gdyby koncert z tego Wooda trafił na oficialną dyskografię IM ? <mysli2>
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Czw 10 Paź, 2013   

miko95ful napisał/a:
A co by było gdyby koncert z tego Wooda trafił na oficialną dyskografię IM ? <mysli2>


hmmm...temat marzenia to i wyobraźnia ponosi <z jezorem>
 
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 11 Paź, 2013   

'hejters gona hejt'

Ingenue napisał/a:
czyli Twoim zdaniem kometta, Owsiak spieprzył sprawę z Prodigy? Mi się podoba obecna konwencja festiwalu, nie chciałabym barierek


Napisałam, że nie byli do tego odpowiednio przygotowani co nie jest jednoznaczne ze "spieprzeniem". A człowiek uczy się na błędach, nie?

A w ogóle, kto powiedział, że w przypadku IM będą obowiązkowe barierki? To nie są roszczeniowi ludzie.

Najbardziej podobają mi się komentarze: "ee, to niemożliwe, kto to zorganizuje?". No właśnie! A gdyby ktoś był do tego zdolny, to by wam czachy opadły z wrażenia...
 
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 11 Paź, 2013   

no dla mnie 'nie byli odpowiednio przygotowani' to eufemizm spieprzenia. Skąd wiesz, że to nie są roszczeniowi ludzie? bo grają to co grają? ; D to nie jest żadne hejtersgonahejt tylko dyskusja merytoryczna w sumie bezsensowna skoro większość nie widzi problemu z kilkoma dodatkowymi głowami ;))
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 11 Paź, 2013   

Powiedz coś niezgodnego z opinią innego usera i czekaj na odznakę hejtera.
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 12 Paź, 2013   

Niez napisał/a:
Powiedz coś niezgodnego z opinią innego usera i czekaj na odznakę hejtera.


Wszyscy tu, z małymi wyjątkami są na nie, o to raczej chodzi :) Nie przypinam ludziom łatek "hejter", dlatego, że się ze mną nie zgadzają odnośnie tego konkretnego event-u, ale że prezentują postawę takiej trochę bierności.

Bardziej miałam na myśli to Niez, że wiele takich z pozoru nieosiągalnych rzeczy mogłoby się ziścić, ale nie z takim podejściem jakie prezentujesz m.in. ty.

Mogłabym bronić tego pomysłu do upadłego, ale żeby nie robić spamu, skończmy wątek :) Bo zaraz zrobi to któryś z adminów ;P
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 12 Paź, 2013   

A ja z kolei myślę, że występ IM na Woodstocku jest możliwy. Czy bym chciała? I tak i nie. Wiadomo dlaczego. Tylko z drugiej strony wolałabym występ Ironów i tyle ludzi niż zespół typu TP przy równie szerokiej publice. Jak już mam się "męczyć" to lepiej przy czymś co lubię. Poza tym z tą ilością ludzi też bym nie przesadzała. Myślę, że nie przebiłoby koncertu z 2011 r, chociażby dlatego, że Prodigy trafia do ludzi, którzy słuchają różnej muzy a Ironi raczej do ukierunkowanych na określone gatunki. Z czego Ci drudzy i tak w dużej ilości jeżdżą na PW.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Sob 12 Paź, 2013   

A jakie ja podejście reprezentuję? :D Nie wypowiedziałam na ten temat.

Mnie tylko rozbawiło to 20 mln i, że z tym popłynęłaś, bo nawet w Rio podczas całego festiwalu było najwięcej 1,5 mln osób i to podczas całego festiwalu (a nie koncertu), kiedy to główną gwiazdą było Queen, a na koncercie nagranym na albumie "Rock in Rio" Ironów było 250 tys. :)
No, ale pół Polski na koncercie... <haha>


Nie ma spamu,dyskutujcie :)
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 12 Paź, 2013   

vin napisał/a:
Poza tym z tą ilością ludzi też bym nie przesadzała. Myślę, że nie przebiłoby koncertu z 2011 r, chociażby dlatego, że Prodigy trafia do ludzi, którzy słuchają różnej muzy a Ironi raczej do ukierunkowanych na określone gatunki. Z czego Ci drudzy i tak w dużej ilości jeżdżą na PW.


Otóż to :)

Niez odniosłam wrażenie, takiego podejścia typu: "Byłoby bardzo fajnie, ale nie lubię się męczyć i z resztą to na pewno niemożliwe, więc nie będę marnowała czasu na szukanie różnych rozwiązań" ;)

Niez, myslałaś, że ja na serio widziałabym na IM 20 mln ludzi? Przecież nikt nie wziął na poważnie takiej sumy! Ja sama traktowałam ją jako odniesienie do rangi wydarzenia takiego jak Rio. "20 mln na 20-lecie" brzmi super jako baner (slogan) zachęcający, ale wiadomo, że to kompletnie nie miałoby mieć miejsca z przyczyn oczywistych :)
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Sob 12 Paź, 2013   

Nadal nie wiem skąd to wytrzasnęłaś :D

Napisz do Prezesa, że chcesz pomóc w organizacji i zapisz się do PP ;)) By twoje marzenia się ziściły ktoś musi je wykonać :D
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 12 Paź, 2013   

vin napisał/a:
A ja z kolei myślę, że występ IM na Woodstocku jest możliwy. Czy bym chciała? I tak i nie. Wiadomo dlaczego. Tylko z drugiej strony wolałabym występ Ironów i tyle ludzi niż zespół typu TP przy równie szerokiej publice. Jak już mam się "męczyć" to lepiej przy czymś co lubię. Poza tym z tą ilością ludzi też bym nie przesadzała. Myślę, że nie przebiłoby koncertu z 2011 r, chociażby dlatego, że Prodigy trafia do ludzi, którzy słuchają różnej muzy a Ironi raczej do ukierunkowanych na określone gatunki. Z czego Ci drudzy i tak w dużej ilości jeżdżą na PW.

Znana nazwa i za darmo... Działa to tak samo jak w przypadku TP, niektórzy przyjadą nawet z ciekawości.
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Sob 12 Paź, 2013   

Może sobie za dużo dopowiadam, ale myślę, że po ogłoszeniu Acceptu, szanse na Iron Maiden spadły do zera. Mam wrażenie, że Jurkowi zależy na tym, żeby na Woodzie grały różnorodne zespoły, reprezentujące różne gatunki muzyczne. Więc raczej nie zaprosi dwóch tak podobnych do siebie zespołów heavy metalowych.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 13 Paź, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
Znana nazwa i za darmo... Działa to tak samo jak w przypadku TP, niektórzy przyjadą nawet z ciekawości.


Ee no nie wiem, jakby powiedzmy Prodigy grali na jakimś festiwalu darmowym to byś jechał specjalnie? Zakładając, że ich nie słuchasz.
 
 
 
Pijany Marcin  
Forumowy prawiczek
ZARAZ BĘDZIE CIEMNO

Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 48
Skąd: Tortuga
Wysłany: Nie 13 Paź, 2013   

Przebilibyśmy koncert w Rio jak by Iron Maiden zagrało
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 13 Paź, 2013   

vin napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
Znana nazwa i za darmo... Działa to tak samo jak w przypadku TP, niektórzy przyjadą nawet z ciekawości.


Ee no nie wiem, jakby powiedzmy Prodigy grali na jakimś festiwalu darmowym to byś jechał specjalnie? Zakładając, że ich nie słuchasz.

Pewka, na pierwszy Woodstock też pojechałem z czystej ciekawości i już tam zostałem. Nigdy nie słuchałem np. Hima, ale jakby grali gdzieś za darmo to bym pojechał. Podobnie miałem z Kravitzem. Ogólnie zakładam, że ludzie to nieprzewidywalne bestie ;)
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 13 Paź, 2013   

No ja bym nie jechała na 2 koniec Polski na coś czego nie lubię ani nie słucham, bo to też zawsze jakieś koszta, dojazd itp ;) Ale mniejsza z tym. Póki co to tylko ploty a właściwie nawet marzenia.
 
 
 
Saiyan  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 21
Skąd: Gostynin
Wysłany: Śro 16 Paź, 2013   

Było by pięknie jakby zagrali :))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group